Prcičky sú jednoducho kult a pred blížiacou sa premiérou American Reunion som si túto lásku môjho detstva musel zopakovať. Je to už mnoho rokov nazad, čo som všetky hlavné postavy v čele so Stifflerom obdivoval a aj po tých mnohých rokoch cítim, že máme niečo spoločného. Otázne však je, či by som sa na Prcičky pozeral rovnakými okuliarmi ak by som mal v dobe vydania povedzme okolo 20-ky.. takto sa jedná o čistú a nezameniteľnú nostalgiu. Na prvotnú trilógiu nedám dopustiť!(31.3.2012)

• Rocky62

V očích právě dospívajícího pubescenta zřejmě kultovní komedie. S odstupem času však ony vtípky vyvolávající záchvaty smíchu vyzní trapně a divák, který již překročil hranice puberty jen tupě sleduje tu snůšku fekálií, vulgarismů a dalších infantilních kiksů plných klišé a nevkusu. V 17 letech jsem se řehtal, dnes jsem se nudil.(17.12.2013)

"Nebudeme se dívat, jak nás historie odsuzuje k celibátu." Prcičky se ke mně pod peřinu vplížily v době, kdy jsem si přechod od leštění bambusu ke ztrátě panictví už ani pořádně nepamatoval a tak zkrátka neměly šanci stát se pro mě legendárními. Nicméně nějaký ten trapas mi byl zlehka povědomý a kreténa Stiflerova typu je rozhodně třeba ocenit - spojení baseballová pálka a jeho koule mi připadá odpovídající.(14.8.2016)

Matka (Stifflerova) žánru obhroublé teenagerovské komedie. A Matka dosud nepřekonaná. Ačkoli jde o vyloženě komerční a popkulturně založené dílo naprosto zkreslující realitu, z kterého intelektuálům spadne baret, já se skvěle bavil! Výborné vtipy, hlášky, postavy, perfektní muzika, spousta nádherných holek a geniální Eugen Levy!...Samozřejmě to ale není nic převratného a chvilkama to je až trapné, převážně vtipy ve kterých figuruje nějaká tělní tekutina. Přesto ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení jsou Prcičky bezkonkurenční.(17.1.2008)

Aj keď je to svojim spôsobom klasika, ktorú si hocikedy rád pozriem znova (to platí pri celej trilógii, zvyšné video-pokračovania ignorujem), stále sa nemôžem zbaviť dojmu, že ide len o ľahko nadpriemerný tínjedžerský film z ktorého niečo viac spravila až tá hromada fekálnych komédií, ktoré prišli po ňom.(17.2.2007)

• - Jablečný koláč byl ve skutečnosti kupovaný. Koupil jej člen produkčního personálu v Costco na Long Beach v Kalifornii. (Zdroj: ShortList) (necisty)

• - První hlavní roli dostal Seann William Scott (Stifler). (Kulmon)

• - Existují dvě verze scény, když Jim (Jason Biggs) souloží s jablečným koláčem. U jedné leží na stole (internetová verze) a u druhé stojí vedle kuchyňské linky (televizní verze). (Kulmon)