Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Nevim jesli je tenhle film ze vsech tri dilu nejlepsi, protoze se mi libi vsechny zhruba nastejno, ale rozhodne je v prvnim dile nejvic zasadnich scen. Navic je tenhle film jeden ze zakladnich v tomhle zanru. Herci hrajou vsichni docela slusne, nejlepsi je Eugen Levy a Sean William Scott, pribeh je prijemne stupidni, vtipu tu je strasna spousta a nechutnejch scen tu je minimum. Proste pohodova zabava na kterou se da divat porad dokola.(21.12.2006)

 • Djkoma
  ***

  Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)

 • lamps
  ****

  Dlouho jsem kolem tohoto kultu jen tak bez zájmu kroužil, až mě náhlá popularita letošního Školního srazu donutila zaplnit tu malou díru ve filmovém vzdělání a první sexuální dobrodružství Stiflera&spol zmáknout na jeden zátah. A kupodivu to nebylo vůbec špatné, chvílemi dokonce i vynikající! Ono přiznejme si, že přesně takhle nějak to u středoškoláků skutečně chodí. Třeba zrovna mě samotného by sice nikdy nenapadlo používat jako sexuální pomůcku maminčin jablkový koláč, ale natáčet mojí šílleně krásnou spolužačku v mém vlastním pokoji by mi rozhodně připadalo jako super nápad. Bratři Weitzové vůbec těmi nápady opravdu nešetří a jejich Prcičky jsou dokonale odvázanou, roztomile upřímnou a jen výjimečně trapnou komedií o nelehkém dospívání, jehož útrapy zdaleka nevězí jen za zdmi školní budovy..(9.8.2012)

 • teutates
  ****

  Kult zvaný American Pie od bratov Weitzovcov, ktorý opäť pozdvihol teenagerské komédie. Ide o hit roku 1999, ktorý sa zapísal do sŕdc mladých ľudí po celom svete... ehm ehm Pikantné pokušenie rozpráva príbeh o 4 chlapcoch zo strednej školy, ktorý chcú POVSTAŤ a stať sa"mužmi". Pre hercov tochto snímku ide o životné úlohy, pretože Seann William Scott ostane a myslím si, že nielen pre mňa navždy Steflerom. Tak ako Shannon Elizabeth ostane stále tá česká sexbomba Nadia, Jennifer Coolidge ostane Stiflerová máma (MCBP) a Tara Reid a Mena Suvari ako tie... z American Pie. Prci, prci, prcičky sa stali značkou, ktorá sa zneuživá dodnes - vychádzaju stále ďalšie a ďalšie série tohto filmu, ktorý nesu názov American Pie a pritom ide o maximálne trápne pokračovania 1, 2 a 3. Dokonca ešte aj po 9 rokoch vychádza ďalšie pokračovanie tohto snímku, ktoré ničí "maminčin koláč" a trápnym napodobňovaním prvých troch častí potápa Ameican Pie... 8/10 (ako pôvodný celok)(8.12.2007)

 • castor
  ****

  Má to své mouchy, ale po American Pie přišla jedna velká díra a nejedna laciná křeč - korunovaná tím, že i u nás si kdejaký amatér usmyslel, že teenagerovská komedie je slušný business a už jen v porovnání např. s tuzemským "Panicem" buďme za úderný a místy inteligentní humor bratrů Weitzových jenom rádi!!(31.12.2006)

 • - Ve filmu si zahrála i kapela Blink 182, a to konkrétně jako kapela sledující Jimovo (Jason Biggs) vystoupení přes webkameru. (Pesosek)

 • - Film původně zahrnoval scénu, kdy do Jimova (Jason Biggs) pokoje vejde mladší bratr během sexuálního aktu, tato scéna byla vystřižena. (Kulmon)

 • - Jimova (Jason Biggs) emailová adresa je jim@eastgreatfalls.edu (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace