Prci, prci, prcičky sú prvo triedna zábava v tomto žánre. Vynikajúci extra vtipný nahlaškovaný a super obsadení (Stifler!) príbeh o stredoškolákoch, ktorý uzavrú zmluvu o tom, že po skončení strednej školy, nikoho nebude ťažiť titul panic. American Pie je super zábava, ktorá za doprovodu Punk Rockového soundtracku (Blik 182) a parte trefne obsadených ľudí nuda nehrozí. Steve Stifler: Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je? 89% - 4*(22.9.2015)

Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)

Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

Na průkopníka mezi teen komediemi řešícími obtížnost prvního zásunu jsem se podíval s odstupem času a mohl si všímat drobných detailů. Biggsovy snahy napodobovat Sandlera, zábavně neobratných improvizací Eugena Levyho, štěku členů Blink 182 či ultimátního hovadství Stevea Stiflera. V hodnocení budu shovívavý, protože na téma „ztráta důstojnosti za účelem ztráty panictví“ se v dalších letech objevila spousta fekáliemi zalitých selhání, které postavily tohle obcování se sladkým pečivem do jiného světla..(7.10.2019)

Super pobavujúca, nechutná, brutálna, crazy ale hlavne vtipná teen - komédia. Musím teda však podotknúť, že nič moc pre hlboko zmýšľajúcich. Scéna so sperma - pivom je fakt nechutná. Síce je to všetko komerčne dosť nafúknuté, ale zato náramne pobaví, doporučujem pozrieť na párty, chatách a podobných žúroch, aj keď to už videl asi každý. 80%.(19.3.2006)

• - Všichni ji známe jako tu, co si na hudebním táboře strčila flétnu do ...., ve skutečnosti byla herečka Alyson Hannigan (Michelle Flaherty) zdatnou klarinetistkou, navštěvovala North Hollywood High School. (Zdroj: ShortList) (necisty)

• - Pivo se spermatem je ve skutečnosti s vaječnými bílky. (Kulmon)

• - Zdechnutí skútru Finche (Eddie Kaye Thomas) po obědě bylo neplánované, ale nakonec byla scéna ve filmu ponechána. (Zdroj: ShortList) (necisty)