Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

Indenpendent

Smejte sa mi , pozerajte na mňa zvrchu ,zasmejte sa kludne , je mi to jedno. Mlujem trilogiu American Pie , smejem sa na infantilnom humore ,kultových scénach a Jimmovom otcovi. American pie je kult pre každého kto natom vyrastal ako ja. 5 hviezd ()

kratajirka

Je to film plný zvrácené demence. Jenže přesně tím je tak origoš. AmericanPie bych jistojistě zařadil k tomu lepšímu, co jsem v "Mládí" shlédl. ()

BigJohn02

Je to nablblé, ale zábavné. Až na český název, který musel vymyslet fakt "kreativní" píčus. Nevím ale, jestli je to pro Seanna W. Scotta jako pro herce velké vítězství, protože: Jednou Stiffler, navždy Stiffler! ()

woody.birch

Do hajzlu prkenýho! Proč já tomuhle filmu skoro dvacet let vzdoroval? Jo, je to trochu scifi. Lehce přisprostlý filmíček, kde se člověk směje ale nevysmívá. Na rozdíl od jiných počinů tady přisprostlost není fekální (až na jednou spoilerovou výjimku :-) ), ale roztomilá. ()

zayac odpad!

Slovami kultového klasika Pepu Nosa - Prci Prci Prcičky, pro přestárlý dětičky... Nepozerateľné ani s rýchloposuvom. ()

TragyCZ

Musim uznat, že ne nadarmo je tenhle film považovanej za legendární :D V tomhle se najde snad každej středoškolák. Skvělá komedie i přes to, že je mírně předvídatelná... 90% ;) ()

Tobyseq

Hodně dobré, není to nic legendárního, to má k tomu fakt daleko, ale jedná se o fakt dobrou komedii, která vám dokáže zůstat v hlavě. Celá ta skupina sympatických hlavních postav funguje suprově a je tu fakt dost dobrých vtípků. Některé momenty jsou celkem dost trapné a má to pár hluchých míst, ale jinak fakt dobrý. ()

EYO EYO

Super klasika. páči sa mi že tu sú pôvodný herci ,a že stifler je v tomto filme najväčšía sranda. Klasika ktorú si vždy rád pustím keď chcem oddychovať. ()

Dstar

Říká se,že v jednoduchosti je síla....to ano,ale není jednoduchost jako jednoduchost.Ale za snahu o pobavení rejžovi dávám 50%....to je dobré ne? ps:..ale narovinu...takovéto starosti bych chtěl mít:))) ()

PowPow

"...a jednou na hudebním táboře jsem si do píči strčila flétnu." :D Než jsem to viděl poprvé, čemuž jsem se dlouho vyhýbal, čekal jsem úplnou žumpu. Oproti prakticky všem ostatním podobným teenage komediím je to ale překvapivě nefekální a nenásilné. Jako středoškolák jsem se tehdy navíc v hlavních hrdinech a jejich zoufale špatných balících technikách poznal =) ()

mistr97

Prcičky jsou kultovní teenagerovskou komedií, ale ve skutečnosti nenabízejí o moc více než řada dalších podobných filmů. Několik zábavných momentů se ve filmu určitě objeví, bohužel je tam ale i dost vtipů založených na nechutnosti, které já opravdu nemusím. Vidím to na slabší tři hvězdy. ()

Tonom27

Tupá pubert'ácká srágota na přelomu stolelí, kterou jsme si prošli všichni narozeni po 1980. Fenomén jak se patří! 85% ()

Elanornegra

Legendary comedy mojho teen veku. Neuveritelne vela stupidnych ale o to vtipnejsich situaci. Kto to do svojich 20tich nevidel prisiel o vela. Aj po rokoch sa aj vdaka nostalgii a znalosti vsetkeho okolo toho aj krasnych hereciek nato rad pozeram 80% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky se stala po svém natočení v roce 1999 tak známá, že o ní věděl každý můj vrstevník a mohl jsem se s ním bavit o tomto filmu zcela bez problémů, podobně jako třeba o Dědictví s Bolkem Polívkou. Samotný film jsem viděl v televizi již několikrát, pravdou však dosud bylo, že mi vždycky utekl začátek, byť třeba jen o pár minut. Abych tedy mohl první díl prciček správně ohodnotit a napsat zasvěcený komentář, rozhodl jsem se na tuto komedii podívat ještě jednou a patřičně pořádně ji podrobit kritickým očím mé maličkosti. Snímek o délce 95 minut začal představením čtyř středoškolských kamarádů ve West Michiganu, jimž byl Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Kluci měli těsně před maturitou a jelikož dosud nesouložili se ženou a jen o tom pořád mluvili, uzavřeli po jednom z častých mejdanů školního baviče Steve Stiflera (Seann William Scott) dohodu. V ní se zavázali, že ni jeden neprojde absolutoriem coby panic. Impulsem k tomu byl jejich zrzavý šišlající spolužák Chuck Sherman, který ráno po mejdanu sešel z prvního patra domu dolů a prohlásil, že právě ztratil panenství s jednou dívkou. Nikdo z nich nechtěl zůstat nepolíbený ženským klínem a tak započala jejich honba za sbalením nějaké dívky, kterou by pozvali na školní ples a pak náležitě za odměnu pomilovali se vším všudy. Vypadalo to, že nejvíce štěstí bude mít Jim, jemuž se velmi líbila exotická sexbomba Nadiaz Československa (Shannon Elizabeth), která od něho chtěla doučovat historii. Domluvili se, že k němu přijde po cvičení a že se u něho pak převlékne. To byla pro mladíka, který dosud pouze masturboval rukou nebo s jablečným koláčem, pořádná výzva a tak doma v pokoji nainstaloval web kameru, aby všichni spolužáci mohli přes internet sledovat, co se u něj bude dít. Situaci komplikovali Jimův starostlivý otec Noe (Eugene Levy), který poněkud zanedbal synovu sexuální výchovu a teď se snažil všechno dohnat nabízenými časopisy a nežádoucími radami. Jenže Jim omylem kameru napojil na internet tak, že se na hrátky Nadi, jeho trapný striptýz a dvojnásobnou předčasnou ejakulaci dívala úplně celá škola. Nadia pak odjela domů a on zůstal bez dívky, kterou by pozval na ples. Druhým do party byl Chris "Oz" Ostreicher, člen školního lakrosového týmu. Oz se připojil ke školnímu jazzovému sboru, aby v něm našel přítelkyni coby citlivý chlapec a nikoliv nabušený hráč lakrosu. Brzy získal pozornost dívky v sboru Heather Gardnerové (Mena Suvari), která se s ním nejprve sblížila, ale když se dozvěděla, že si z ní ostatní hráči týmu dělali legraci, naštvala se. Později se spolu ještě sblížili, ale Oz se dívce svěřil, že s sní nebude moci zpívat slíbený duet na jedné soutěži, protože se ve stejný čas konal závěrečný a důležitý zápas. Třetím členem party byl její vůdce Kevin Myers, který se snažil ztratit panenství se svou přítelkyní Vicky (Tara Reid), ale ona ještě neměla orgasmus a tak naivně požadovala, aby k sexu došlo v té pravé chvíli, kterou ale stále odkládala. Zoufalý Kevin požádal telefonicky o pomoc svého staršího bratra, který mu sdělil, kde najde starou knihu, plnou sexuálních rad studentů. Z ní Kevin načerpal informace a dokázal svou dívku orálně uspokojit, nicméně sexuální styk stále Vicky odkládala. Posledním do party byl lehce namyšlený Paul Finch, pijící mochaccino, jenž se choval jako vystudovaný právník a který zásadně nechodil ve škole na záchod. Ten požádal o pomoc spolužačku Jessicu (Natasha Lyonne), která za 200 dolarů po škole rozhlásila, že Finch má velký penis a v posteli nemá konkurenci. Tím o něj okamžitě stoupl zájem dívek a každá s ním chtěla jít na ples. Jenže Finch udělal chybu, když o pořadateli mejdanů v době nepřítomnosti matky a frajerovi Stevu Stiflerovi rozhlásil, že jej porazil v souboji. Stifler byl totiž jediným co ztratil panenství a když jej kvůli němu odmítla dívka, nalil do Finchova mochaccina projímadlo. Ten tak musel ve škole na záchod, jenže omylem vběhl na ten ženský a když dosedl na mísu a chtěl si ulevit, přišla dovnitř trojice dívek. Finch průjem zadržoval jak mohl, ale déle to už nešlo a za hlasitého prdění si řádně ulevil, což dívky slyšela a dotyčného nešťastníka také viděli, čímž mladík ztratil veškeré výhody získané díky Jessice. Mezitím Vicky obviňovala Kevina, že ji chce jen pro sex a on tak musel napravit jejich vztah před plesem, po němž všichni čtyři plánovali ztratit panenství. Po trapasu s web kamerou Jimovi svitla naděje, když jej oslovila zrzka a flétnistka ve školní kapele Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan), jenž prý nevěděla o incidentu s kamerou a požádala ho o doprovod na plese. Oz zase opustil důležitý rozehraný zápas a utíkal na pěveckou soutěž, kde si zazpíval duet se svou dívkou a získal ji tak zase na svou stranu. Jen Finch byl v den plesu bez šancí. Na plese se Vicky zeptala kamarádky na noc, kterou strávila se Shermanem a ona byla překvapená, když se dozvěděla, že prohlašoval že s ní ztratil panictví. Dívka vstala, šla k mikrofonu a před všemi žáky prozradila, jak to bylo doopravdy, díky čemuž se Sherman pomočil. Po plese následoval mejdan ve Stiflerově domě u jezera, kde kluci plánovali splnit svůj slib. Kevin a Vicky měli sex v ložnici nahoře a ráno se oba rozešli kvůli tomu, že jejich vysoké školy ode sebe další studijní rok budou dělit stovky kilometrů. Oz se večer na procházce přiznal Heather, z jakého důvodu s ní začal chodit a vzápětí jí sdělil, že mu je s ní dobře a že ji má rád. Noc tedy spolu strávili na verandě a měli spolu sex, se kterým už Oz ani nepočítal. Jim trávil čas s Michell, která ze sebe chrlila jednu historku z letních hudebních táborů, přičemž všechny začínaly slovy: „To tenkrát na hudebním táboře.“ Jim náhle zpozorněl, když jeho dívka začala mluvit o sexuálních táborových zážitcích a pak mu řekla, že si ho vybrala pro rande poté, co viděla jeho trapas s Nadiou. Šokovaný Jim pak uslyšel neuvěřitelná slova o tom, že si Michell jednou udělala dobře flétnou a pak mu řekla, že už ji svrbí a tak spolu odešli do pokoje, kde spolu strávili noc, přičemž byla při sexu docela agresívní. A jak to bylo s Finchem ? Ten omylem vstoupil do místnosti se zákazem vstupu a potkal zde postarší, ale stále atraktivní Stiflerovu matku. Alkohol dodal mladíkovi kuráž a tak po pár sklenkách oba skončili na kulečníkovém stole, kde je ráno objevil Stifler a záhy omdlel. Ráno po plesu chlapci jedli snídani ve své oblíbené restauraci, kde se bavili o tom, co bude další rok na vysoké škole. Pak už následovalo jen internetové video, když ze Slovenska Nadia sledovala Jimovu webovou kameru, jenž si ani nevšiml, že do jeho pokoje vešel otec Noah. Šokovaný muž pak zase rychle vycouval ven a na chodbě domu začal tančit. Obrazovka pak zčernala a byl konec místy nechutného filmu, který mne ovšem na druhou stranu dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé tělo bývalé modelky, která hrála slovenskou studentku, ale třeba za Jimovi masturbace jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze středoškolského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se zařadila mezi ty nejúspěšnější. Jelikož mne taky docela pobavila, rozhodně jsem ji nijak neodsuzoval a právem ji slušně ohodnotil. Komedie Prci, prci, prcičky ode mne získala tři naprcané hvězdy ***. () (méně) (více)

Richmond

Asi jediná nahlúpla americká komédia, ktorá ma aj naozaj rozosmiala. Keby to však nebolo o sexe, možni by to ako filmový počin bolo trápne. No dať tomuto päť hviezd by bolo hanobenie tých všetkých sofistikovaných či kultových komédií aké kedy vznikli. 80% 4* ()

AiWeN

Nebojím se říct, že Prci, prci, prcičky jsou největší teen komedie devadesátých let a možná i všech dob. Teda aspoň na mě měl film tehdy obrovský vliv. Jméno Stiffler zná snad každý. Postava hází jeden vtip za druhým a Seann William Scott je ve svém živlu. Ale i když Seann není na scéně, tak je o zábavu postaráno. Panicové Jim, Oz, Kevin a Finch mají jediný cíl, mít sex před koncem školy. Ale vyvine se to trochu jinak. Tato komedie je jízda od začátku do konce. Škoda, že se takové už netočí. Na americký koláč snad do smrti nezapomenu. ()

Foltest

Kdybych byl na tenhle druh humoru, možná by se mi to líbilo. Ale mně prostě přijde nechutné, když někdo vypije sperma. Není to vtipné, je to jen nechutné. Bohužel film je na podobných vtipech stavěný. Nahoru jej tahají pouze scény, týkající se sexu. To je ale asi jediná devíze snímku. No, nevím, Prci, prci, prcičky si asi člověk opravdu může odpustit. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě