Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

damapo

Nevidím v tomto filmu nějak extra zábavné momenty, ale sem tam se najdou. Ovšem ze všech možných teen komedií je tahle jedna z těch solidních a taky vlastně i prvních vůbec. ()

KamenZde

Pre niekoho trápna fraška, pre mňa je to však prvý videný teenagarský film, v ktorom sú zobrazené veci, ktoré boli v tom čase pre mňa tabu. Každé jeho zhliadnutie vo mne vyvolá dobrý pocit a pekné spomienky. Je to trochu zveličujúce zobrazenie mladosti každého z nás, dávam 80%. ()

vanacom

Pro někoho nechutné, zvrhlé, stupidní pro mě pořád parádní zábava i po dvacátém zhlédnutí. Dost tomu nahrává i skutečnost, že se ke mě tento film dostal poprvé v pubertě. Ovšem i přesto si myslím, že tento snímek je ve svém žánru rozhodně jedničkou. ()

Profík

Není to moc trapné, vtipy jsou spíš na té správné straně a nesklouzávají do trapnosti. Neuškodilo by ubrat na moralizování, to sem prostě nepatří, ale je to nešvar mnoha filmů z USA. 75%. ()

Sasory

Jedna z klasických komedií, kterou snad viděl úplně každý. Podle mě velice originální a vtipný děj s lehkým nádechem erotiky. Některé komické scény mě dostaly. Nejlepší scény jsou jednoznačně se Stiflerem, kterého ztvárnil Seann William Scott na jehož roli se hodí asi nejlépe. Celkově bych film hodnotil jako lehce nadprůměrný. ()

Venum

Damy a panove, "americky kolac" je pro me jedna z nejlepsich teen komedii 20' ktera kdy byla, film dostava vtip diky jedinemu silenemu a naprosto prohnilemu Stevu Stiflerovi, kterej ten film zveda minimalne o pulku, tohle je to co vseci vidi, amerika jako takova, ze na skole je to sama kost, ze houseparty jsou lepsi nez verejny kluby. Film ukazuje svoji tvar jak kvalitou tak myslenkou, zatim co od ostatnich komedii cekane same sproste recicky , tak tady se vam dostavaji prostrednictvim jen jednoho , oblibeneho a zaroven lidma opovrhaneho Steveho, jestli bych mel definovat komedii tak film by mel byt jen o nem, takze bych to prirovnal te kvalite, na druhou stranu tady mame myslenku , ktera zustava na ostatnich hercich , nechapu a nezkousnu to ze tenhle film + 2,3 nejsou v cervenych cislech. ()

soulja47 odpad!

Větší píč***nu jsem v životě neviděl. Americký humor ok beru. Ale proč z amerického humoru dělají humor na úrovni 3 letých dětí to nechápu. Ten film nemá podstatu ničeho. Opravdu nevím, za co někdo dal víc jak jednu hvězdičku. ()

Sadova302b50 odpad!

Pravda, znám horší filmy, ale proto nevidím důvod, kvůli kterému by mé hodnocení mělo vylézt nad mou deadline v hodnotě deseti procent, kde už uvažuju o jedné hvězdičce. Přeci jenom, komedie jsou tu od toho, abych se zasmála, případně si u filmu vypěstovala guilty pleasure (což se mi hlavně u hororů děje docela často), ale nechytlo mě to ani v nácti letech, natož teď. 10% ()

hofiktom

Teenagerská klasika, já mám rád tenhle občas stupidní styl humoru rád, vždycky se u toho zasměju. Některé vtípky jsou skvělé, občas slabší, ale výsledek je účinný. 80% ()

BH7

Lidé nad dvacet let nejspíš asi neocení, za to pro mladší generaci je toto i přes svou jednoduchost a neotřelost jeden z těch filmů, na které se nezapomíná a ve kterém se mnoho lidí často najde. ()

sportak

Tahle parta mladých lidí ve mě vzbuzuje chuť se smát a "studovat" na vysoké škole, nekonečné množství trapasů, Styflerových hlášek, a vtipných scén, které si podle mne zaslouží víc procent, ale sto lidí sto chutí....75% ()

Klokly

Ach ta nostalgie, bavilo mě to v mých asi 15 letech, baví mě to i dnes, kdy je tento snímek už kultovka. Některé hlášky zlidověly tak že se používají dodnes a některé postavy nebudou ještě dlouhá léta zapomenuty. Parádní komedie o strastech dospívání. ()

mareknovAk

Nejlepší komedie všech dob. Pokud se chce člověk smát, ať si pustí Prcičky. Nejlepší je hláškující Stifler (Seann William Scott). ()

Akmodos

Konec devadesátek, hezké holky, frajírci, příjemná muzika, velká Kalifornie! Prazáklad žánru teenagerovské komedie. American Pie se stalo předlohou pro více či méně hrůzné snímky s pododbným schématem a u nás trochu neprávem platí za vrchol pokleslosti, což způsobuje především ten naprosto debilní český překlad názvu. Hůř než "Prcičky" to nazvat skutečně nešlo. Možná by to bylo objektivně na tři, ale písnička Mutt a cameo rolička pro moji milovanou kapelu Blink 182 posouvá hodnocení o stupeň výš. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě