Scooby-Doo znovu na stopě (TV seriál)

New Scooby-Doo Mysteries, The

• slovenský

Scoobyho nové záhady

Rodinný / Animovaný / Mysteriózní / Komedie

USA, 1984, 30 min

Tato série je opět něčím mírně unikátní oproti jiným předcházejícím. Jednak se zde nachází jeden díl, kdy se Scrappy poprvé trochu bojí a navíc se zde jen málo objevuje celý tým. Za to nechybí Daphne, u které jsem chtěl již v předcházejících seriálech zmínit - a vždycky jsem na to zapomněl, že šilhá. Tak nevím, zda to tvůrci udělali schválně, neboť to má všude, kde se objeví. A samozřejmě se objevují i další příbuzní obou psů, mimo jiné i bratranec. Úvodní znělka však není nejsilnější a ani písně, které sem tam nějaký díl obsahuje. Za to tvůrci zůstali u již osvědčenější klasiky, že jednu epizodu rozdělili dvěma až třemi příběhy, což působí zajímavěji a snesitelněji. Rozhodně stravitelnější, než některé předchozí seriály předcházející tomuto.(3.6.2019)

V těchto příbězích vystupuje Scooby, Shaggy, Scrappy a Daphne a v některých dílech účinkuje i Fred, Velma nebo dokonce oba. Série má jen třináct 30 minutových dílů. Jeden díl je složen ze dvou částí, které jsou buď samostatné nebo je jeden příběh rozdělen do dvou částí. Některé díly jsou zábavné, jiné méně, líbil se mi příběh fantoma v nahrávacím studiu. Co se tu povedlo bylo rozhodně 80's intro. 3*(5.2.2015)

• Paity

Scooby-Doo v tomhle zrovna nezazářil. Vcelku nudné.(1.8.2012)

60%(21.4.2018)

Úprimne, pre mňa absolútna topka série. Dajte dokopy Scoobyho, Shaggyho, Scrappyho a Daphne a máte podľa mňa najlepšiu zostavu postáv, ktorí budú riešiť záhady a odmaskovávať duchov. Fred a Velma sa tu objavia myslím v dvoch epizódach ako hostia a úplne mi to stačilo. Nebol som nejaký ich veľký fanúšik v predošlých sériach a táto štvorica bola podľa mňa akurát. Okrem toho nikdy nezabudnem na tú zvučku a tancujúce monstrá. Vidno, že nejaký čas predtým vyšlo ako iné nemenované video, kde sme mali tancujúcich zombíkov. Najlepšie časti sú pre mňa narodeniny Scoobyho... a potom si pamätám aj diel so sochou slobody. Napriek tomu, že dnes je obrovský hate voči Scrappymu-Doo, pre mňa vždy bol a vždy bude hodnotným členom tímu. Takže pre mňa najlepšie diely. Hodnotenie: A+(22.5.2019)