Ben 10 (TV seriál)

Ben 10

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2005, 52x22 min

• cepice

Něco na styl pokémon a animované filmy dohromady + Averengers v 1 osob+ malého kluka. nechutný scénář, blbě to vypadá. Kdyby mi bylo 9-13 tak možná jo, ale jinak je to totální odpad.(15.9.2012)

Nemám ani páru o tom, jak ten klučina přišel k náramku co z něj udělá 10 různých mimozemšťanů, ale dobře se na to dívá. Bejt malej capart, tak na tom určitě ujíždim a požaduji od svých sploditelů všechny figurky. 65%(7.8.2009)

Moc povedený seriál. Gwen a Kevin to hodně oživili a i animace se povedla. Hodně se mi líbí, že Ben není typický naivní hrdina s touhou za spravedlnost položit život a i když jsou tu poměrně jasně dané karty 'záporný a kladný,' zajímavě se tu prolíná kooperace s těmi horšími : ) Některé díly jsou sice trochu horší, ale to se asi stane u všech delších kousků. Jsem ráda, když nějaký ten díl v tv stihnu : )(11.11.2013)

Ben 10: 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $542,285 //počet predaných kusov 36,249(18.1.2011)

• Carol Pifková

Keď nič iné nebolo......(14.1.2013)

• - Seriál vznikl na motivy komiksu Duncana Rouleaa "Dial H for Hero", který vycházel v 60. letech 20. století. (slatkac)