...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

bratr_jezek odpad!

Snaha nalákat na Šárku Vaňkovou. Jenže někde se stala chyba. Šárka tady nezpívá, jen ukáže vnady (i když natočeno vše tak, že vlastně nic moc nevidíte). O nějakém hereckém výkonu se nedá hovořit. Co taky hrát, když má být ochotná se vyspat s každým, kdo se namane, Čehož využívají tři "panici". Nesympatičtí, slizcí, nevtipní. Přesto Šárku oslní a ona jim od jejich nelichotivého "břímě" pomůže. Filmaři si asi myslí, že do kina chodí idioti. ()

facehugger odpad!

Neherecké žvanění puberťáků, jak si vrznout, zbytek dialogů nepříčetné blábolení o ničem. Jak jsem slyšel v kině kolem sebe, spousta lidí přišla hlavně se zvědavostí, jestli uvidí nahatou Šárku Vaňkovou při sexu. Ani toho se nedočkali. Měli to nazvat "Velká filmová katastrofa". ()

baby1978 odpad!

Macharáček zplodil (nebo spíše chtěl zplodit) Prci prci prcičky po česku, ovšem zatímco americký originál je vtipný a pro nenáročného diváka i zábavný a scénáristé drží diváka v očekávání, kdy už bude nějaká ta nahota nebo sex, tak česká laciná kopie je bez děje, bez pointy, Šárka Vaňková se tam akorát ukázala a to je vše. Příliš málo na cca 200 Kč vstupného. Myslím, že i zadarmo je drahý. Přitom obsah filmu je jako dělaný na kvalitní napínavý film, jenže pokud není talent a chuť něco kvalitního zplodit tak vznikají pouze další a další céčkové výplody. ()

ReMusiCZ

Zázrak to určitě není, ale taková hrůza zase taky ne. Slabší odvar typu American Pie. Film mě celkově bavil, vtipný místa tam jsou taky. By mě zajímalo co od toho zdejší "odpaďáci" čekali... ()

Proky24 odpad!

Přijde mi, že se někdo nudil a tak dal o prázdninách dohromady partičku dětí, kteří doufají, že by se z nich mohly stát hvězdy. Obsazení, scénář, kamera. Všechny na strašné úrovni. ()

namo3nik odpad!

Nechápu jak tito škaredí herci mohou rozebrat téma panictví.Vypadají jak Ukrajinci půl roku bez jídla.Až se jich člověk musí štítit.Což je u Českých herců samozřejmost. ()

neli13 odpad!

Tohle se vážně nepovedlo. Hlavní hrdinové mě osobně absolutně neoslovili a člověk jim naopak přeje, ať se raději do žádného sexuálního zážitku nepouštějí. Protože je velká pravděpodobnost, že by právě ten zážitek byl asi tak stejně kvalitní, jak celý film. Ještě ucházející se scéna s prarodiči na začátku, kdy pošlou vnoučka na Balaton. Potom už jedna velká nuda. ()

nauru

normální průměrná letní komedie, špatné hodnocení bude kvůli Šárce Vaňkové, která asi lidi uráží, protože není herečka. Vysoký počet hodnocení svědčí o tom, že ho lidé chtěli vidět . ()

Plechovka95 odpad!

Trapnost ! V tomhle filmu je vše špatné...herci,zápletka...o hlášku člověk nezavadil,při sledování tohoto rozhodně nepracujte s těžkými stroji. ()

bobeczech odpad!

Dávat tenhle póvl někde v televizi nebo snad jen na YouTube je stejný jako nechat pilotovat opici letadlo, špatný nápad ! ()

mcac88 odpad!

český film, blbý herci, žádnej příběh....jediný pozitivum je Šárka Vaňková ( jen její krása, ne herecké umění ) ()

NikoKovac

Dvě hvězdy za Šárku, jinak ale děj žádný a pokus o napodobení Prciček nebo jiné úspěšné americké teenagerovské komedie je vysloveně trapný. Ale k exemplářům jako Kameňák to má přece jen o něco dál ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)