...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

!!Gus!! odpad!

Naprosto o ničem! Herci smešní až trapní... Sice jsem to dokoukal , ale absolutně nechápu jak jsem to dokázal ()

scaletom odpad!

Ultraodpad - dementní scénář, kompilující rafťáky, snowboarďáky, prci prci.. fakt katastrofa. Doufejme, že za těch 5 let buď mistři stihli vystřízlivět,.. nebo se na celou filmařinu vykašlali a šli radši uklízet do parku ()

Ludva

[2010-09-17] * Tři jinoši si hodlají užít bez rodičů prázdniny na vsi. * Nudné a trapné. Nesmyslná camea jakýchsi pseudocelebrit mne urážejí. I když film evidentně kopíruje Snowboarďáky, ocenil bych aspoň snahu, ale ke konci to jde do kopru úplně. ()

Lkprak

Šárka Vaňková byla tenkrát na vrcholu popularity a do Čech po úspěchu Snowboarďáků dorazila vlna teneagerských komedií. A tak vznikl film z snad nejpřekvapivějším závěrem v dějinách české kinematografie, tak překvapivým, že z něj byla podle svých slov v šoku i Šárka Vaňková (asi střihač stříhal víc, než bylo v plánu). Nadržení puberťáci bez přístupu k internetovému pornu tu uvidí pár odhalených ňader, my ostatní si alespoň zavzpomínáme na mladá léta. Celkově je to ale docela příjemný film, jež však ale nejspíš časem upadne do zapomnění. ()

JARDAHONDA odpad!

Pubertácká teenagerovská komedie, která o sobě vystihuje akorát : protivné herce, trapné gagy, mrtvé dialogy. Celkový dojem = nezáživné dílo 0% ()

Bayonnet

Víte za co tu 1* ? Za to, že dnešní kluci ve věku 16, 17 jsou takoví doopravdy :D A pokud se ti starší nemohou domáknout, jak a co dnes mládež probírá tak tohle je dokonalá ukázka...... Ale pro inteligentní lidi je to kravina..... ()

SoTom odpad!

Hrůza a neskutečná otrava. Neuvěřitelně nudní herci, o scénaři ani nemluvím. Film bez chuti, bez nápadu, absolutní odpad! 0/10 ()

JimmBass odpad!

Po shlédnutí tohoto "filmu", na nějž Prima Cool upoutávala právě tím, že je to jeden z nejhorších na CSFD (musím se přiznat, že tato reklama mě donutila přisunout křeslo o trochu blíže a zírat na obrazovku mé staré televize), jsem musel dojít pro telefon a zavolat mému psychoterapeutovi. Náš více jak hodinový rozhovor, který jsem z většiny probrečel, se točil hlavně okolo tohoto hrozného zážitku, který mě donutil vzít si 2 prášky na spaní. Do dnešního dne si nesu následky v podobě psychických problémů. Vždy když uslyším slovo "Panic" dolehne na mě doslova Panický strach. Bojím se, že to ještě někdy uvidím. ()

Alik85CK odpad!

Mno když nad tíhle filmem člověk nepřemýšlí, tak je jakž takž koukatelnej. ale jak nad tím začne člověk přemýšlet tak si řiká jaký jelito mohlo tuhle sračku vůbec natočit. To byl určo nějákej zoufalec, kterej potřeboval rychle prachy, jinak si to neumim vysvětlit. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)