...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

BUD-SFIS

Tak hvezda je opravdu jen za hudbu. Nic jineho se neda hodnotit jinym slovem nez odpad!!! Zadny herecky talent nevysel na jevo ani nikdo s timto filmem neprorazi. Ustredni trojice je nudna nema zadne ftipne hlasky a jine. ()

Fallen_One odpad!

Byl tam jedinej dobrej vtip. Zbytek...film o ničem. Nebo pokud chcete - o třech nadržencích co si zašukaj se stejnou holkou, která je přitažlivá asi jako moje podpaží po turnaji v ping pongu. Amen! ()

zette

Marne bych uvazoval o filmu, ve kterem vystupovaly mene sympaticke postavy nez tady... Tusim, ze ta reklama na Semtex musela pokryt vetsinu penez pro nataceni. Jinak me vzdy strasne irituje, kdyz ve filmu ma nejaky stek nejaka znamejsi osobnost, ktera tam vystupuje za sebe, zde Boucek ( jinde Gott, Hrebejk, Raduza, Vasut a spol. ).. Nametu filmu rozumim, nebyl jsem jiny. Na scenari ale mohli trochu zapracovat, dat sviznejsi tempo, nejakou pointu... Jednu hvezdicku davam za vtipnou scenku s topenim v kamnech, ta me vazne pobavila. ()

Juto

Príbeh je taký istý, ako sú všetky „teenagerské“ filmy ... banda chlapcov, ktorí chcú prísť o „panenstvo“ ... 1/10 ()

SeanLSD odpad!

Je to nanic, ale prekvapivo vlastne hrozne realistické v trapnosti. Len tie požehnané okamihy života pretlmočil autor vo filme, ale to zase vskutku hodnoverne, naturalisticky, až nehumánne. Vravel som si, že ma to po veľmi príjemne prekvapivých EXPERTECH možno rovnako krásne naladí. Pustil som si ešte PANICA z nejakého zvláštneho cynizmu voči sebe na Valentína, hovoriac si, Jé, sviatok lásky, to si treba dobre vyhoniť a ísť spať, ani nie zabudnúť, proste iba nedržať v pamäti. ()

Nivenx odpad!

Naprosto konečná! Zbytečný film. Když to mělo tak velkou reklamu, myslel jsem, že to bude alespoň trochu zabavné, ale tam není vůbec nic. 99 minut naprosté nudy. ()

HorrFi odpad!

Nikdy nezapomenu na to léto kdy jsem tenhle film viděl poprvý, protože tohle je ten suvereně nejhorší film co jsem kdy viděl, film naprosto o ničem, mizerný herecký výkony, nuda a prostě hrůza a přitom by to mohl bejt aspon slabší průměr ()

Doudis19

Nechtěná parodie na sebe sama. Nemá cenu dokola jebat tohle hovno, a tak se snížím k tomu že pochválím nádhernou Vaňkovou, že bezcharakterní kurvičku ztvárnila podezřele přesvědčivě. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)