...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Jeremiah

Tak jsme se opět přiblížili "západu". Už i u nás se točí filmy ve stylu Holky, resp. Kluci to chtějí taky, nebo American Pie - důležítý je, že za to budou alespoň nějaký "chechtáky", že? Že ale kvalita české kinematografie udělala čelem vzad, a odpochodovala / až na drobné vyjímky / do doby kamenné, to si nikdo nechce připustit. Tento film je klasickým příkladem výše zmíněného. Za co 2 hvězdičky? Snad jen za pohlednou Šárku Vaňkovou a občas nějaký ten "bonmot". Slabší 2. ()

Snake.Charmer

Hnůj. Od scénáře až po "herecké výkony", zvlášť Michal Hruška exceluje. Takovej nesympatickej zjev bez špetky talentu se jen tak nevidí. Vaňková snad pochopila, když se viděla na plátně, že ve filmovym byznysu jí pšenka taky nepokvete. Technicky taky podprůměrné a Boučkovo cameo už bylo hodně "over the top". Všudypřítomný, do očí bijící product placement už je jenom posledním hřebíkem do rakve tohohle nudnýho slepence, kterýmu se ani s přimhouřenejma vočima nedá říkat komedie. A za co ta jedna hvězdička? 1, slovy jednou jsem se zasmál a některé miniroličky byly na poměry tohohle skvostu celkem slušně obsazené (Dvorská, Brancuzský, Minaev). ()

andaa odpad!

Zatím snad nejhroší český film, co jsem kdy viděla. Myšlenka silně debilní, která dnešní mládež učí, že dokud si nezašukaj, stojí za hovno. A ono to těm chudákům klukům (hlavně jim) moc nepřidá, setkala jsem se s takovými a je mi jich vážně líto. Láska se nepočíta podle počtu sexuálních partnerů a nedělí věkem, kdy poprvé... A i kdyby slo o tohle, pokud je to podáno s nadsázkou a humorem, jako třeba Prcičky, tak proč ne. Ale tady? Nefunguje humor, atmosféra, herci. Závěrem je z Vaňkové vlastně šťetka, a jestli je tohle prozměnu poselství pro dívky, tak to mě fakt poser. Opravdu škoda času. ()

#47 odpad!

Na projekci tohoto filmu jsem byl víceméně pracovně (jinak bych se mu asi opravdu vyhnul obloukem) a účastnil jsem se i debaty s tvůrci po projekci, která pro ně vyzněla samozřejmě značně kriticky, přestože do konce filmu vydržela jen hrstka odvážných, takže přesila diváků nebyla tak očividná, bylo mi té partičky filmařů docela líto. Odpad dávám málokdy, ale bohužel když někdo natočí ubohou sračku, která se snaží diváky nalákat na pseudocelebritu Vaňkovou a na stokrát omletý děj... doufám že o Plyšovém lvu 2006 je tedy rozhodnuto s předstihem. ()

gombarix odpad!

Když v Puberťácích účinkovala v roli ústřední sexbomby Lucka Vondráčková, myslel jsem si, že horší už to snad být nemůže... a může, a jak! Ehh... trapárna na n-tou a ani dívat se není na co. ()

film-fancz odpad!

Prosim Vas, pane Macharacku, radsi uz nic netocte, delate ceske kinematografii ostudu takovymhle filmem. A nejak jsem nepochopil proc tam ¨hrala¨ Vankova...? ()

inutihar odpad!

Jeden z nejhorších českých filmů, co jsem kdy viděl. Takže... odpad. Kdyby je aspoň ten traktorista zrubal, jak bývalo na vesnicích dobrým zvykem, možná by to dostalo jednu hvězdičku. ()

alambert

Tak tenhle film opravdu považuji za katastrofu, i když jiné filmy podobného rázu mi nevadí. Snad nejhorší je Tomáš Žatečka, který ve filmu působí tak na 10 let a tak do konce nevíte jestli je to vůbec film pro náctileté nebo pro děti. Přesto jedna hvězda za odvahu tvůrců vstoupit do žánru "komedie pro puberťáky". ()

mala_kea odpad!

Co na tom bylo komedie ? Já se teda ani jednou nesmál,spíše jsem brečel, jak je scénář uplně ubohý a nezmohl se vůbec na nic, jen na trapné dětské hraní si na kočku a myš. Prostě nuda nuda nuda ()

Ippolito odpad!

Parta přiblblých pubescentů, kteří trpí světobolem kvůli svému panictví, je po úmorném snažení do jednoho odpaněna dilinkou (kurvičkou?) Šárkou Vaňkovou, a to během jednoho večera ...tj. hlavní postavy, děj, pointa...o nic víc ani míň tam nejde...jedna z největších katastrof české kinematografie... ()

misakurt odpad!

AngelAngie : " Je tak jednoduché dát odpad (...) "..Ano, vskutku tak špatnému filmu je velmi jednoduché dát odpad. Tolik komerce a příšerné Šárky Vaňkové si nezaslouží žádné jiné hodnocení. Viděla jsem to dvakrát, bohužel.. ()

Larsis odpad!

Nemůžu si pomoct, ale tohle je absolutní peklo. Česká snaha o remake ''prciček'' či jiných rádoby vtipných komedií, leč marná. Prcičky jsou oproti tomuhle skvost. Tenhle film má nulový příběh, nulové herce, které snad tvůrci vytáhli na poslední chvíli někde na ulici, protože nikoho jiného nesehnali. Přiblbé výrazy třech protagonistů a neustálé pokusy být vtipní působí víc než trapně. Závěr filmu jsem nepochopil vůbec a určitě nejsem sám, superstár Šárka Vaňková se zhostila role kněžky lásky a dokonala veledílo, proč zrovna ona, jsme se už nedozvěděli. Zřejmě vyšší smysl. Děkuji nechci. ()

Filec odpad!

Horšie než odpa, okrem toho že celý film je absolútne debilný tak aj koniec je veľmi debilný a ešte k tomu je to strašná nuda, tento film ma pripravil o 99 minút môjho vzácneho času, mohol som radšej vyšívať alebo čo úplne celéééé zle. 0% ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)