Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

cerbygerby

Až po shlédnutí celé trilogie píšu celkové hodnocení... a vidím to na plných 5*... První díl byl famozní, takové skvělé obsazení to nemohlo dopadnout jinak a když se k tomu přidalo to napětí a propracovanost podvodu, byl jsem opravdu nadšen.. druhý díl byl o malinko horší, ale třetí díl to celé skvěle uzavřel a to tak že to vše dopadlo jak mělo se spoustou zápletek až do konce. Bravo :) ()

Kingjiri

Tahle akce se povedla Dannyho parťákům mnohem víc, než jejich druhej podfuk. Sodenbergh se vrací ke kořenům úspěšný jedničky, takže partička podfukářů opět vymýšlí způsob, jak obrat majitele kasína a jejich vynálezavost nezná, v pozitivnim slova smyslu, mezí. Konečně bylo hvězdný herecký obsazení zase plně využitý a příběh měl něco do sebe (pointy v závěru byly hodně slušný). Minimálně stejně dobrý, jako první díl, pro mě možná ještě o něco lepší. Každopádně však nečekaně příjemný zakončení celý trilogie (i když na dvojku je nejlepší rychle zapomenout, tak si budu řikat, že jde jen o duologii:)). ()

redwik

Keby toto nebolo tretie pokračovanie Dannyho parťákov, ale bol by to prvý film, tak by som dal 5 hviezdičiek. Avšak všetky tri časti sa na seba podobali, preto ide jedna dole. Avšak kvalitou sa dá zrovnávať s jednotkou. Len nikdy nechápem, ako to môžu mať všetko tak dokonale naplánované a ako je možné, že im to všetko aj napriek toľkým komplikáciam nakoniec výde. Som fakt zvedavý, či podobné krádeže sú reálne aj v skutočnom kasíne v Las Vegas. ()

Ondr@932

Hmm ... Konečně mám tuto filmovou sérii za sebou. Moc mě nenadchla ... Nejlepší, ale pouze průměrný byla jednička. A za tento dávám 30% ()

Jakubik

Výsledek kvality je přesně mezi jedničkou a dvoujkou tedy přesně tři hvězdy. Danny se vrací tam, kam prostě patří a to je do kasina. Tam mu to společně s jeho nepostradatelnou partou prostě sluší. Sice film napravuje reputaci po absolutně nezvládnuté dvojce což se sice daří ale o úplnou nápravu zas tak nejde. Moc až neuvěřitelných udělátek na to aby to bylo bez povšimnutí. To už místo vrtáku mohli vlítnou do kasina v tanku a výsledek mohl bejt stejnej ale vypadalo by to lépe… ()

mirecek

Už jsem se bál že po druhém né moc vydařeném dílů příjde nějakej propadák, ale nakonec z toho vyšla super pohodovka. ()

Ozzy2

Tihle geniální lupiči...ani nikoho nezajímá, že jejich vybavení stojí desetkrát tolik, než kolik ukradnou.Jsou to strašný kraviny. A ještě z toho udělají seriál... ()

dakarin

Umělé překombinované nevěrohodné. Že zloději na filmovém plátně morálně vysoko převyšují zbytek společnosti jsme si zvykli, jsou samozřejmě taky mimořádní sympaťáci a citově krásně rozvinuté osobnosti - tak dobře, ale že má jejich plán 20 slabých míst a oni si půjčují milióny od lasvegaského "podnikatele" na obří vrták, o jehož další využití se samozřejmě nebude nikdo nijak zajímat, přepraví ho rychle a nepozorovaně a uvedou v činnost ... sorry, to je na mě moc :-( ()

PEZ

Štýlom návrat k jednotke. Al Pacino si vychutnal rolu hajzlíka a hlavného záporáka. Celá partia je späť a je to celé fajn, akurát sa prvú polovicu nič nedeje a iba nezáživne kecá. Je to škoda, lebo dvojka bola podobná, ale vtipná. Trojka je dosť nudná, až dokým nenastane samotné finále. To je natočené fajnovo a všetko šlape ako hodinky, herci, kamera, hudba, len už nemá čo diváka prekvapiť. Preto aj hodnotím tento diel kritickejšie. Avšak minimálne jedno pozretie neuškodí. Navyše je to posledný film od Soderbergha, ktorý natočil výhradne na film. [#33/2018] ()

Chauncey

Inteligentní zábava inteligentních tvůrců, kteří se evidentně při natáčení bavili. A my se bavíme také. Inteligentnější z toho asi nebudeme, ale příjemně odpočatí ano. ()

Dan

Po shlédnutí trapně překonstruované dvojky snažící se pobavit vtipy, které nejsou příliš k smíchu jsem od trojky mnoho neočekával. A tak mě příjemně překvapila svou předvídatelnou jednoduchostí a příjemnými vtípky. I když možná se na mém poměrně pozitivním hodnocení podepsaly hlavně ty dvě sklenky vína před cestou do kina :-) ()

sonoluca

Soderbergh se po rozjuchaný dvojce vrátil stylově zpět k jedničce a s celým týmem servíruje přesně to, co čekáte. Není to úplně na škodu, pořád to totiž funguje, je to stále pohodový a absolutně nenucený (takovouhle práci bych taky bral), ale kouzlo jedničky tomu prostě chybí. Největší kvalita celé série, David Holmes (OST), opět nezklamala. ()

Patrik200s

Zatiaľ najslabšia z 3 dielov Clooneyho prťákov aj keď herecké obsadenie chvála bohu zostalo nedotknuté ba čo viac pribudol do filmu ďalší veľký chlapík. ()

BačaXXX

Pro mně nejlepší díl parťáků, svým vtipem mi film přišel lepší, než v jedničce. Odkazy na Bourneovky a Kmotra jsou skvělé a samotný plán, jak přivést casino ke krachu, je originální až překombinovaný ale to mi nikterak nevadilo. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)