Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

hwnd

Neviděl jsem prvních 10 minut a pak už to promě byl jen rychlý sled, většinou nicneříkajících a s ostatními nesouvisejících, scén, ze kterých jsem děj snad přibližně pochopil až v závěru. Herecky žádnej zázrak, děj přeplácaný a zmatený. Prostě nechápu, kde tahle věc sebrala těch 73%. Dal bych *, ale za scény s Al Pacinem tomu trošku přilepším. ()

Jimb021

Sice je to pořád stejný, ale určitě se na to dá dívat. Na jedničku to asi nemělo, ale lepší než dvojka. Pár dobrých forů, hitech vymoženost a stylový gauneři. Trochu mi tam chyběl nějakej zvrat nebo prostě něco nedvídatelnýho (až na jednu vyjimku, ale to mi nepřišlo podle průběhu zase až tak nepředvídatelný). Recepty na Gilroy zasílejte do mojí pošty. Děkuji ()

rawboy

Analogoví hráči v digitálním světě aneb Nastavovaná Kaše 2. Opravdu to měli všichni zúčastnění zapotřebí? Celý film je audiovizuální výtok pana režiséra a řadí se do kategorie zbytečných. ()

Toumyk

Po ne moc úspěšné dvojce přišlo velmi pěkné překvapení. Opravdu toto je pěkné navázání na jedničku. ()

Weirdman

Zobrať najlepšie ingrediencie z prvých dvoch drinkov a nezaujate, bez štipky chute a nadšenia pretrepať len aby niečo bolo. A ono je, celkom šmakuje, ale viackrát sa už k tomuto koktejlu v Dannyho bare nevrátite. A vlastne už ani nebude chuť skúšať u Dannyho niečo nové - ak ďalšia návšteva tak na stôl len sviežo pohodovú jedenástku... (●) ()

Nupaky

Určitě lepší než dvojka,ale bylo to na mě trochu moc chaotické,možná mi neuškodí vidět to ještě jednou :) No každopádně jednička,je jednička,tu už to nepřekoná! ()

Mustaffa

Pohodová pohádka pro dospělé. Všechno sedne jak hrnec na zadek. Na to, že se to sem tam tváří zamotaně a příběh se zkomplikuje, tak u toho nemusíte nijak zvlášť přemýšlet a jen se necháte unášet příjemným dějem. Určitě stojí za vyzdvižení, mezi těmi všemi hereckými hvězdami, Al Pacino, který snad nikdy nezklame. ()

Stanmi

Danny a jeho parťáci se vracejí potřetí, tentokrát se budou mstít. Poté co majitel nového kasina v LV Willie Bank (Al Pacino) podvedl jejich starého přítele Reubena, až z toho chudák dostal infarkt se Danny a spol. rozhodnou, že zruinují Bankovo nové kasino a to tak, že nechají všechny návštěvníky vyhrát. Samosebou to znaméná spoustu hi-tech udělátek, převleků, lží a podvodů. Třetí díl se vrací ke kořenům, tedy k prvnímu dílu a zase tu máme kasíno a jednoho padoucha akorát tentokrát je to těžká váha v podání Ala Pacina, který jak už to tak bývá je sázka na jistotu, stejně tak i celý zbývájící ansábl, který je výborně sehráný. Steven Sodenbergh film opatřil líbivým vizuálem a ukázal nám, že Dannyho parťáci umějí být zase zábavní. ()

Ace Liver

Co k tomu říct... Všichni jsme hrozní machři, všechno dokážeme, stačí mít hromadu prachů..... Po minulých dílech se zde tak nějak vytratila hravost, pořádný nápad, dobrý vtip...no prostě cokoliv, co by si 5 minut po skončení filmu člověk vybavil. Řešení překážek je povrchní a bez chytlavého nápadu, nebo tak přemrštěné, že by jej člověk z filmu snad raději úplně vynechal.. Co víc k tomu dodat? U tak prázdného filmu už ani není co komentovat.. Pro mě zklamání. ()

swinevenca

Povedenej návrat po slabý dvojce, tohle je zas jejich styl, spousta nenápadně vtipnejch scén a jde to i bez Julinky. Bavil jsem se náramně, ale už bych tuhle partu poslal k ledu, ať z toho neni nějakej průser. ()

Mikecat

Výborný český dabing a ešte lepší ten slovenský, makizácky, to sa im ozaj podarilo. Zdanlivo pohodová príprava obrovskej pomsty a lúpeže, však stále prináša problémy. 12tka si s tým ale výborne poradí, clooney ich má všetkých pod palcom na vopred dohodnutej statégii, sem tam nejaká improvizačná korekcia. Prekvapila Ellen Barkin, zdrogovaná Matt Damonovým parfémom vydala zo seba niečo dráždivé a erotické, čo trocha zelektrizovalo dovtedy "fádny" dej. Celkovo zaujímavé, napínavé a vtipné, stojí za to pozrieť si ešte niekoľko krát! ()

keyzar

Tady už pokračovaní opravdu nebyl dobrý nápad a udělali z perfektního filmu klasický průměr a to by se stávat nemělo. ()

megajalec

Ak bol pre mňa scenár dvojky trochu mätúci, tak tuná som sa stratil v niektorých momentoch úplne. Výborný Al Pacino, to je už klasika a nehorázna Barkin (to má ako fakt toľko rokov???) dávajú trojku jedinečnosť a "inakosť". Zbytočne prekombinované podľa mňa a s odstupom môžem povedať, že až natoľko, že po pár dňoch som aj zabudol, o čom to vlastne bolo. ()

AndrewNewman

Chlapci nám trochu dospeli (skôr zostarli ale nechcem byť zlý) a tedá nám naservírovali zaujímavejšiu dejovú linku a hlavne Dannymu a jeho partičke tentokrát fandíte ešte o niečo viac keďže viete,že ide o pomstu nie iba o money.Nudná dvojka nepotešila žiadneho fajnšmerka ale táto vecička musela pohladiť po dušičke snáď každého čo si len raz zahral poker či ruletu. Proste šikovná,elegantne zahraná a výborne zrežírovaná ZLODEJINA! :) ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)