Jmenuji se Bruce

Scénografie:

George Costello

Kostýmy:

Claudia Everett

Nemůžu si pomoct. Od začátku jsem měl na rtech takový ten pitomoučký šťastný úsměv a zůstal tam ještě chvíli po závěrečných titulkách :) Neznám Cambellovy filmy. Nic krom Evil Dead jsem s ním neviděl, ale ani to mi nezabránilo abych se u tohohle filmu pobavil. Neříkám, že to byla prdel od začátku do konce, ale některé situace byly opravdu luxusni (např scéna jak Bruce zdrhá před démonem na dětském kole) 7.5/10(30.1.2009)

Parádní ptákovina s Brusem, který si zahrál sám sebe. Přesto že film se ani moc nesnaží být dobrý, tak se mu to i tak daří a dokázal ve mě vzbudit takový klidný a blažený pocit, co moc filmů nedokáže. S Brusem tu je opravdu sranda a jeho typické chování zase budí nostalgické vzpomínky na jeho starší filmy.(31.12.2018)

Bruce si natočil pohodové béčko, kde paroduje sám sebe a které se nebere vůbec vážně. Spousta odkazů nejen na jeho filmy, kterých si zarytý fanoušek určitě všimne, ale i herců, kteří s ním v jeho filmech hráli (Ted Raimi, Dan Hicks, Ellen Sandweiss...). Stejně by to ale chtělo lepší nahláškovanost a více béčkovejších efektů, pak by to mělo ty správný koule. Takhle spíše průměr, neurazí, ale ani nenadchne.(18.12.2016)

Muž s druhou největší bradou na světě (tu největší má samozřejmě Robert Z'Dar), který se jen těsně nestal novým Lawrencem Olivierem, je ne vlastní vinou v rýži a musí chca nechca bojovat proti zlému plastovému Číňanovi. Bruce Campbell byl pro Bruce Campbella do role Bruce Campbella jedinou možnou volbou, a i když nikdy nenatočil takovou debilní kokotinu o gumových ufomouchách, jak se mi na začátku snaží sebekriticky vsugerovat a zaměřuje se spíše na plytké, zdravotně nezávadné hovadiny a mrdkoviny, je to vtipné a velmi zábavné. Nakonec mi z toho všeho ani nevadila ta trapná přeměna sympatického, sebestředného alkoholika v hrdinného, slizkého píčuse. Pan Campbell, jeho havajská košile a lahev Jacka můžou být velmi příjemným překvapením pro každého filmoznalce s varlaty místo mozku a smyslem pro neobjektivní nadšení.(27.8.2012)

• Ezekiel1

Bruce Campbell se pokouší o jistou sebereflexy své kariéry. Ve snímku si na nic nehraje a záměrně je film natáčen jako "béčko". To by rozhodně nevadilo. Na druhou stranu MY NAME IS BRUCE nemůžu snad řadit ani do céčkové kategorie. Když už je příběh a akce záměrně nesmyslná, tak jsem čekal, že se dočkám značné porce legrace. Té je po hříchu pomálu. Dva, tři vtipné momenty mě vážně nemohou vytrhnout z pocitu obrovského zklamání a rozčarování.(2.6.2010)

• - Sojový tvaroh neboli tofu je jídlo vyráběné srážením sojového mléka se sádrou (případně jinými prostředky). Jedná se o tradiční jídlo v Asii. (Kryton)

• - Na stene miestnosti, v ktorej sedia všetci obyvatelia a Bruce, v niektorých scénach vidno hlavu jeleňa z filmu Smrteľné zlo 2 (1987). (PiskotkOi)

• - Ted Raimi si celkově zahrál trojroli. Nejprve hraje agenta Bruce Campbella, pak francouzského malíře čísel a pak posledního žíjícího potomka čínských přistěhovalců. (Kryton)