Jmenuji se Bruce

Scénografie:

George Costello

Kostýmy:

Claudia Everett

Bruce Campbell si natočil překvapivě chytrou a vtipnou hororovou komedii, do které naházel bezpočet narážek na svoji vlastní kariéru. Tentokrát se on sám dostane do megabéčkového příběhu, aby pomohl obyvatelům městečka Gold Lick před řáděním patrona sojového tvarohu, čínského samurajského démona, boha války a kdovícoještě - děsivého Guan-Dího. Bavil jsem se dobře, a to ani nejsem žádný Bruceův/ Evil Dead zarytý fanda.(4.3.2009)

• maverick10

Beckova parodie o beckovych filmech beckoveho Bruce Campbella nam dava ceckovy zazitek nevalne urovne. Tady opravdu nevim, kdy to Bruce myslel vazne a kdy si delal srandu. Nebyt zpivajiciho starosty s serifem, ani bych nevedel ze je to jenom nadsazka. Chvili jsem mel dokonce i strach o Bruceovo zdravi. Je pravda ze tedy spise o to psychycke nez fyzicke, ale preci jen nejaky pokrok. A to je tak vse co se da rict, u Eda Wooda ci Uwe Bowla vime, s jistotou ze to mysli vazne a proto jsou v jistem smyslu genialni, tady se boim, ze Bruce je nemocny.(23.2.2009)

Po výborné a originální oddychové akci Bubba Ho-tep se Bruce opět pokusil zaútočit na bránice diváků, to se mu však dle mého názoru nepovedlo. Snímek samotný je vlastně parodie na sebe sama, z čehož se už mnoho vyždímat nedá. Narážek a vtipů je celá řada, avšak jen málo z nich je skutečně zábavných a tak se často stane, že je Bruce střílí všemi směry, leč nic nezasáhne. Jeho schopnost režírovat film se tak zatím ukázala být slepou cestou. Žádného většího překvapení se během filmu nedočkáme a jak už to tak bývá, ty lepší kousky jsou bohužel známé již ze samotného traileru. Uvařené je to zkrátka především pro základnu fanoušků, ale tak snadno se nakrmit nenechám. Na Bruce prostě slabé a i přes fakt, kterým je zahrnutí mé osoby mezi řady jeho příznivců, ** navíc nepřihodím a nechávám je tam, kam zaslouženě patří, tj. sérii Evil Dead, zarytí fanoušci si ale jistě mohou přidat něco navíc. (5/10)(27.11.2008)

• petero

MY NAME IS BRUCE má poriadne primitívny námet, trápne monštrum, debilné hudobné vložky a ako horor je za nula bodov, na druhej strane však ponúka aj pár naozaj vtipných scén (tanec v krčme, výber zbrane, útek pred príšerou) a plno odkazov na Brucove filmy. Samozrejme čím väčší Campbellov fanúšik tým väčšia spokojnosť, pretože scenár mu dáva prakticky nonstop priestor na dostatočné vybláznenie sa a Bruce to náležite využíva.(25.3.2009)

Parádní ptákovina s Brusem, který si zahrál sám sebe. Přesto že film se ani moc nesnaží být dobrý, tak se mu to i tak daří a dokázal ve mě vzbudit takový klidný a blažený pocit, co moc filmů nedokáže. S Brusem tu je opravdu sranda a jeho typické chování zase budí nostalgické vzpomínky na jeho starší filmy.(31.12.2018)

• - Na stene miestnosti, v ktorej sedia všetci obyvatelia a Bruce, v niektorých scénach vidno hlavu jeleňa z filmu Smrteľné zlo 2 (1987). (PiskotkOi)

• - Automobil, ve kterém jezdí Jeff je 1973 Delta 88 Oldsmobile, což je ten samý automobil, který se objevoval v sérii Evil Dead. (Kryton)

• - Ted Raimi si celkově zahrál trojroli. Nejprve hraje agenta Bruce Campbella, pak francouzského malíře čísel a pak posledního žíjícího potomka čínských přistěhovalců. (Kryton)