Jmenuji se Bruce

Scénografie:

George Costello

Kostýmy:

Claudia Everett

Bruce si natočil pohodové béčko, kde paroduje sám sebe a které se nebere vůbec vážně. Spousta odkazů nejen na jeho filmy, kterých si zarytý fanoušek určitě všimne, ale i herců, kteří s ním v jeho filmech hráli (Ted Raimi, Dan Hicks, Ellen Sandweiss...). Stejně by to ale chtělo lepší nahláškovanost a více béčkovejších efektů, pak by to mělo ty správný koule. Takhle spíše průměr, neurazí, ale ani nenadchne.(18.12.2016)

Bruce Campbell nemá na výběr. Buď porazí vražedné čínské strašidlo (které je shodou okolností taky bohem Tofu) nebo pojede do Bulharska natáčet Emzáka 2 a Emzáka 3. Je tu totiž stále šance, že bude-li čelit ranám osudu jako pravý muž, změní se jeho život k lepšímu a nebude už muset chlastat ze psí misky.... (...) No jo, někdy mi ke štěstí stačí málo. Například když se odbrourám jedním vtipem a pak už se směju všemu, bez ohledu na to, jak moc je to vlastně k popukání. Ano, přehodnocuju, ale tentokrát s vědomím, že si to Brůs zasloužil pro způsob, jakým si dělá srandu sám ze sebe i z celý svý "zářný" kariéry. (Pozn. - Kdo nezná nebo dokonce nemá rád Bruce Campbella, ten ať: 1) si z hodnocení tohoto filmu strhne pět hvězdiček dolů, a 2) se jde zahrabat.)(31.1.2012)

Bruce Campbell tímhle počinem reflektuje svoje (nezaslouženě) upozaděné postavení v Hollywoodu na úkor větších "hvězdiček". Upřímný pohled na jednu kariéru plnou béčkových fláků nám tu podává s nadhledem sobě vlastním, takže na nudu se nedostává. Bruce je navíc pořád děsnej frajer! 75%(10.4.2010)

"BRUCE CAMPBELL JE TEN NEJLEPŠÍ HEREC SVÉ GENERACE" Film od Bruce Campbella pro své fanoušky. Motivace jistě nebyli čistě nezištné, po stránce odvedené práce taky nejde o žádné arcidílo, ale ten kašírovaně béčkový punc snímek má a může to být kouzlo nechtěného, stejně jako upřímná snaha. Vysoká koncentrace hlášek je zajištěna ("FAK JSI SI JISTÝ, ŽE TO ZVLÁDNEŠ, BRUCI?" "CHLAPČE, TOČIL JSEM FILM I V BULHARSKU. TO UŽ ZVLÁDNU VŠECHNO"), nesporně laciné Campbellovo charisma mocně bije na poplach, sebeparodie dosahuje nových mezí a krev je dostatečně umělá. Já se bavil a osobně bych vynechal jen to vlezlé country a do jedné z hlavních ženských rolí obsadil někoho bez bradavic na obličeji (nechci se Grace Thorsenové dotknout, ale tohle v dnešní době není přece nutné). Hudba: Joseph LoDuca. 70%(2.4.2010)

No tak rozhodně to byla sranda. Egoistický Bruce, narážky na natáčení filmů v Bulharsku atd. atd. Bubák mi připadal malinko nedotáhlý, ale i tak ho považuju za dost povedeného, z nějakého nepochopitelného důvodu mi v hlavě uvízla a zalíbila se i ústřední písnička se kterou film začíná i končí, ale co se mi opravdu nelíbilo a bylo až trapné, tak trojlore Raimiho, hlavně když hrál Číňana. A asi bych vynechal i závěrečný rámec příběhu z testovacího promítání. 60%(13.5.2009)

• - Automobil, ve kterém jezdí Jeff je 1973 Delta 88 Oldsmobile, což je ten samý automobil, který se objevoval v sérii Evil Dead. (Kryton)

• - Postava malíře cedulí, kterého ztvárnil Ted Raimi, odkazuje vzezřením i jménem na herní postavičku Luigi z her Mario. Několikrát se tak sám pojmenuje, přestože na jeho má na pracovím overalu jmenovku se jménem Ted. (Lorge)

• - Sojový tvaroh neboli tofu je jídlo vyráběné srážením sojového mléka se sádrou (případně jinými prostředky). Jedná se o tradiční jídlo v Asii. (Kryton)