poster

Jmenuji se Bruce

 • USA

  My Name Is Bruce

Komedie / Horor

USA, 2007, 84 min

Režie:

Bruce Campbell

Scénář:

Mark Verheiden

Kamera:

Kurt Rauf

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

M. Scott Smith

Scénografie:

George Costello

Kostýmy:

Claudia Everett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • topi
  ***

  Bruce si natočil pohodové béčko, kde paroduje sám sebe a které se nebere vůbec vážně. Spousta odkazů nejen na jeho filmy, kterých si zarytý fanoušek určitě všimne, ale i herců, kteří s ním v jeho filmech hráli (Ted Raimi, Dan Hicks, Ellen Sandweiss...). Stejně by to ale chtělo lepší nahláškovanost a více béčkovejších efektů, pak by to mělo ty správný koule. Takhle spíše průměr, neurazí, ale ani nenadchne.(18.12.2016)

 • UncleG
  *****

  Bruce Campbell nemá na výběr. Buď porazí vražedné čínské strašidlo (které je shodou okolností taky bohem Tofu) nebo pojede do Bulharska natáčet Emzáka 2 a Emzáka 3. Je tu totiž stále šance, že bude-li čelit ranám osudu jako pravý muž, změní se jeho život k lepšímu a nebude už muset chlastat ze psí misky.... (...) No jo, někdy mi ke štěstí stačí málo. Například když se odbrourám jedním vtipem a pak už se směju všemu, bez ohledu na to, jak moc je to vlastně k popukání. Ano, přehodnocuju, ale tentokrát s vědomím, že si to Brůs zasloužil pro způsob, jakým si dělá srandu sám ze sebe i z celý svý "zářný" kariéry. (Pozn. - Kdo nezná nebo dokonce nemá rád Bruce Campbella, ten ať: 1) si z hodnocení tohoto filmu strhne pět hvězdiček dolů, a 2) se jde zahrabat.)(31.1.2012)

 • (mOnkey)
  ****

  Bruce Campbell tímhle počinem reflektuje svoje (nezaslouženě) upozaděné postavení v Hollywoodu na úkor větších "hvězdiček". Upřímný pohled na jednu kariéru plnou béčkových fláků nám tu podává s nadhledem sobě vlastním, takže na nudu se nedostává. Bruce je navíc pořád děsnej frajer! 75%(10.4.2010)

 • blackJag
  ****

  "BRUCE CAMPBELL JE TEN NEJLEPŠÍ HEREC SVÉ GENERACE" Film od Bruce Campbella pro své fanoušky. Motivace jistě nebyli čistě nezištné, po stránce odvedené práce taky nejde o žádné arcidílo, ale ten kašírovaně béčkový punc snímek má a může to být kouzlo nechtěného, stejně jako upřímná snaha. Vysoká koncentrace hlášek je zajištěna ("FAK JSI SI JISTÝ, ŽE TO ZVLÁDNEŠ, BRUCI?" "CHLAPČE, TOČIL JSEM FILM I V BULHARSKU. TO UŽ ZVLÁDNU VŠECHNO"), nesporně laciné Campbellovo charisma mocně bije na poplach, sebeparodie dosahuje nových mezí a krev je dostatečně umělá. Já se bavil a osobně bych vynechal jen to vlezlé country a do jedné z hlavních ženských rolí obsadil někoho bez bradavic na obličeji (nechci se Grace Thorsenové dotknout, ale tohle v dnešní době není přece nutné). Hudba: Joseph LoDuca. 70%(2.4.2010)

 • jonyyy
  ***

  No tak rozhodně to byla sranda. Egoistický Bruce, narážky na natáčení filmů v Bulharsku atd. atd. Bubák mi připadal malinko nedotáhlý, ale i tak ho považuju za dost povedeného, z nějakého nepochopitelného důvodu mi v hlavě uvízla a zalíbila se i ústřední písnička se kterou film začíná i končí, ale co se mi opravdu nelíbilo a bylo až trapné, tak trojlore Raimiho, hlavně když hrál Číňana. A asi bych vynechal i závěrečný rámec příběhu z testovacího promítání. 60%(13.5.2009)

 • - Automobil, ve kterém jezdí Jeff je 1973 Delta 88 Oldsmobile, což je ten samý automobil, který se objevoval v sérii Evil Dead. (Kryton)

 • - Postava malíře cedulí, kterého ztvárnil Ted Raimi, odkazuje vzezřením i jménem na herní postavičku Luigi z her Mario. Několikrát se tak sám pojmenuje, přestože na jeho má na pracovím overalu jmenovku se jménem Ted. (Lorge)

 • - Sojový tvaroh neboli tofu je jídlo vyráběné srážením sojového mléka se sádrou (případně jinými prostředky). Jedná se o tradiční jídlo v Asii. (Kryton)