Jmenuji se Bruce

Scénografie:

George Costello

Kostýmy:

Claudia Everett

Bruce Campbell tímhle počinem reflektuje svoje (nezaslouženě) upozaděné postavení v Hollywoodu na úkor větších "hvězdiček". Upřímný pohled na jednu kariéru plnou béčkových fláků nám tu podává s nadhledem sobě vlastním, takže na nudu se nedostává. Bruce je navíc pořád děsnej frajer! 75%(10.4.2010)

Bruce Campbell je Bruce Campbell ve filmu Bruce Campbella ;-). FIlm, který si sice maximálně užijou především Brucovi fanoušci (mezi které se počítám), ale myslím, že své si najdou i ostatní. Film je především parodií na samotného hlavního představitele, včetně jeho populárního egoistického ega, tak často prezentovaného ve svých filmech a pak samozřejmě parodie na druhou na všechny béčka a céčka a všemožná jejich klišé. A kromě samotného Bruce musím vyzdvihnout především Teda Raimiho, který si svojí víceroli pěkně užívá a byvil mě skoro víc, než samotný Bruce ;-) Ale to vlastně nejni možný, protože Bruce je jedinej King. Hail to the King, baby!(8.8.2012)

Hezká hudba na začátku filmu dá podnět k tušení, že to bude komedie. V tomto případě hororová komedie z trochou krve. Faktor Bruce Campbella: Smrt mrtvých, Maniac cop, Zhroucení měsíce, Muž s křičícím mozkem, Vetřelčí apokalypsa, Vetřelec z jeskyně...Bruce Campbell je ten nejlepší herec své generace...a basta!! Když nemáš rád Bruce, jdeš pěšky!!! Scéna z citrónovou limonádou je nechutná. Můj Bože, je to fanoušek!! Zemřou všichni pokrevní příbuzní, no to není tak hrozný, že? Myslím, že v tomhle pokoji už chybí jen vzorek mé stolice. Ty nevíš co to je strach, nikdy jsi totiž nedělal se Samem Raimim!! Kahu - ta - ei - smiley.(30.3.2009)

Bruce Campbell nemá na výběr. Buď porazí vražedné čínské strašidlo (které je shodou okolností taky bohem Tofu) nebo pojede do Bulharska natáčet Emzáka 2 a Emzáka 3. Je tu totiž stále šance, že bude-li čelit ranám osudu jako pravý muž, změní se jeho život k lepšímu a nebude už muset chlastat ze psí misky.... (...) No jo, někdy mi ke štěstí stačí málo. Například když se odbrourám jedním vtipem a pak už se směju všemu, bez ohledu na to, jak moc je to vlastně k popukání. Ano, přehodnocuju, ale tentokrát s vědomím, že si to Brůs zasloužil pro způsob, jakým si dělá srandu sám ze sebe i z celý svý "zářný" kariéry. (Pozn. - Kdo nezná nebo dokonce nemá rád Bruce Campbella, ten ať: 1) si z hodnocení tohoto filmu strhne pět hvězdiček dolů, a 2) se jde zahrabat.)(31.1.2012)

• sidzej

Hodnotiť túto béčkovú zlátaninu je ťažké. Nemožno jej totižto vyčítať béčkový scenár, priemerných hercov či nevydareného digitálneho záporáka. Tento film bol natočený za jediným účelom- pobaviť fanušikov Bruce Campbella. A to sa viac-menej darí. Avšak nízky rozpočet a niektoré trápne humorné (a gitarové country) vsuvky tento film kazia. 50% Fanúšikovia Campbella si môžu k môjmu hodnoteniu prirátať 1-2*(29.11.2008)

• - Ted Raimi si celkově zahrál trojroli. Nejprve hraje agenta Bruce Campbella, pak francouzského malíře čísel a pak posledního žíjícího potomka čínských přistěhovalců. (Kryton)

• - Farmář volající po angažovaní Jacka z Evil Dead 2 je herec, který Jacka v Evil Dead 2 hrál. Je to herec Dan Hicks. (Kryton)

• - Sojový tvaroh neboli tofu je jídlo vyráběné srážením sojového mléka se sádrou (případně jinými prostředky). Jedná se o tradiční jídlo v Asii. (Kryton)