Zapněte si pásy, sešlápněte pedál a zavřete oči! Před námi jsou závěrečné zkoušky v autoškole. Ani skutečnost, že jste si vzali čisté spodní prádlo, vás od nich nezachrání. Setkáte se s hypochondrickou ženou v domácnosti, která je tak zaneprázdněna svými pilulkami, že nestíhá řídit, nebo se starou šedovlasou lady, jenž sice nedohlédne na špičku svého nosu, ale jezdí zásadně rychlostí přes 100 km/hod. Nemůžete je předjet a zastřelit, můžete je jen přihlásit znovu do autoškoly. (Bonton Home Video)

animario

Ve všem tom přitroublým 90's humoru se tu a tam našel nějakej méně přitroublej džouk k pousmání. A být v hlavní roli jmenovec Johna Murraye Bill dal bych možná i tři *. Ale co,neurazí. Zvlášť když zrovna v tv neběží nic lepšího... ()

merigieren

po dlouhé době skutečně vtipná komedie, takový už se dneska nedělají :-) jde o skupinku zvláštních postav z nichž jedna vyčnívá, najde si holku, bojují proti nepříjemnýmu policajtovi a nakonec to dobře dopadne. ()

beckham-

Břicho mě tedy rozhodně nebolelo, znám plno lepších a hlavně vtipnějších filmů. Na druhou stranu se některé scénky a vtipy vážně povedly. ()

Kuba11

Bál bych sae na to podívat znova abych si o tom neztratil svuj nazor ktery mi zustal z dětství o tomto velmi vtipnem filmu! ()

Maria-Rosa

Tenhle film mám spojený se "začátky videa v Čechách". Shlédla jsem ho ( hodněkrát ) na VHS s šíleným dabingem, přesto jsem se při něm fakt bavila. Nevím, jak bych ho hodnotila po tolika letech, ale i tak bych ho ráda viděla. Ovšem český daging ...asi nebrat! ()

montel

Skupina různověkých a hlavně dosti nešikovných řidičů příjde o řidičské oprávnění a musí znovu nastoupit na dopravní školu. Pokud ji úspěšně dokončí, své řidičáky dostanou zpět společně se zabavenými auty. To by jim v cestě ale nesměl stát arogantní seržant, který výcvik vede...Slušný začátek s dobrou dávkou vtipů a sympatickým Johnem Murrayem, udělalo z této trochu neznámé komedie z 80.let docela slušnou zábavu. 55% ()