Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

dezorz

NA 8 bitoch v case socialmzu, ako dieta som hladal nesmrtelnosti (sam alebo pomocou polskeho Bajteku. To preto, ze do vyssie levelov bez nesmrtelnosti to neslo. Boli to rychlovky, hry vtedy. ZIadne nekonecne trapenia, ako dnes. Wright prekalkulovanostou filmu tiez pokusa divaka, ci je bez nejakej virtualnej divackej nesmrtelnosti schpny dostat sa n a koniec filmu. To neviem ci je ucel, ci nie. ()

Sinn

Hodně povedený, jsem nadšená! Vizuálně nádherný, skvělá hudba a ty přechody scén - mazec. A herecký obsazení taky chválím, Michael Cera se svým naivně zmateným pohledem a dětskou tvářičkou se na hlavní roli perfektně hodí, Winstead zase sluší každá barvička a Culkin mě hrozně překvapil, ještě jsem ho v ničem neviděla (ani jsem nevěděla, že to je on, jen mi hrozně někoho připomínal celý film). ()

Daji odpad!

Nikdy jsem tak moc nelitovala návštěvy kina jako právě u téhle pitominy! To už by byla větší zábava nechat se natahovat na skřipec.. Mělo by to možná i světlou stránku, vytáhla bych se o pár centimetrů. Zato po tomhle "blafu", který mi naservírovali jsem se akorát tak mohla jít pos... provětrat. Co jsem komu udělala?! ()

joker.george

Audiovizuálně je Scott Pilgrim ještě strhující než už tak dost vyhraněný Speed Racer, ale hlavní plus tohoto snímku tkví v tom, že všechny efekty ani nápady nejsou čistě samoúčelné, ale zvládají posouvat příběh (ač vlastně úplně jednoduchý a přímočarý) až do úspěšného finále. Přitom zbude i dost času na postavy (škoda, že ne na všechny), které jsou stejně jako samotný způsob vyprávění filmu výrazné, zajímavé a hlavně sympatické. (Mimochodem jsou takové, jaké jsem si vysnil při čtení předlohy, která je ale hlavně ze začátku rozvleklejší a trvá delší dobu, než se rozjede...) ()

cariada

To byla ,ale šílenost. Asi 20 minut jsem nevěřícně koukal co že se z toho vyklube za film.Ale pak už jsem se poměrně dobře bavil a smál, bylo to hodně ujetý a vtipný. Prostě komiks doslova převedený na film. Víc takových šíleností. ()

Crawler-D

Romantika stylizovaná do počítačové hry, v níž se vypořádání s dívčinou minulostí rovná krutě drsným soubojům s jejími bejvalými. Škoda, že neschopný Cera a chladná Winstead zazdívají jakoukoliv šanci na uvěřitelný románek. Dokonce i Wrightův vizuální smysl pro střih je zde jen nudnou kulisou, která nemá tolik vtipu a kinetiky jako dřív. ()

bukowski83

Tak toto bylo takové celé černobílé - parádní kamera, velmi slušný příběh, vtipné hlášky, super souboje, hezké efekty a muzika co se mi líbí!Ovšem naproti tomu ta černá byla nesympatická hlavní hrdinka, trochu ukňouranej hlavní hrdina, celková zdlouhavost, ale i přes veškerou černou barvu ta bílá lehce prosvítá a je to dobře koukatelný!Každopádně o mnoho lepší komedie rádoby pro mladé, než co se točí v poslední době! 75% ()

Wladi.mir

Doslova natočený komiks, který se může chlubit originalitou, hezkým soundtrackem.. Určitě to bude patřit k těm lepším filmům roku 2010. Takže hodnocení 4 hvězdy. A já jdu stahovat soundtrack.... ()

cubajz

nápaditá a pěkně ztřeštěná komixová adaptace, kterou autor rozhodně nemohl napsat bez pomoci drog. Pecka hned od úvodní znělky! ()

-Bomba-

Před chvilkou jsem se vrátil z kina a tohle byl prostě nejvíc cool film, který jsem kdy viděl!!! Ta energie, která z filmu přímo čiší mě neuvěřitelně nabila a tohle píšu ještě za zvuku našlapaného soundtracku. Všechna ta komiksovost a stylizace do videoher je prostě úžasná!!! V tuhle chvíli vím ale jedno určitě - na tenhle film musím ještě minimálně jednou do kina a co nejdřív si musím přečíst comics!!! ()

TomikZlesa

Šílená přehnanost, chvílema se film tvářil mega vážně, pak jako komedie, škoda, kdyby se tvůrci zaměřili jen na jedno mohlo to být určitě lepší, takhle mi přišlo že se nevyvedlo ani jedno pořádně. Další velká škoda nevyrovnanosti Ex. Osobně na tomhle filmu nic tak geniálního nevidím, oproti Kick-ass je to tohle slabý odvar. Velkým plusem je, že se nic nevysvětluje, kdyby bylo pointou že se všechno odehrává v mysli psychopata ve svěrací kazajce ani bych se nedivil. Bohudík sem se celou dobu bavil, vypnout mozek, zapnout oči ! ()

Kwaichi

Vraj o lásku treba bojovať, v prípade Scotta Pilgrima to neplatí len obrazne, bojuje sa na život a na smrť. Dejová línia je jednoduchá, no všetko ostatné je pôsobivé a originálne. Pri sledovaní filmu som mal pocit akoby som čítal komiks a zároveň hral videohru. Film ponúka množstvo adrenalínových súbojov, úchvatnú vizuálnu štylizáciu a pestré nápady, každý detail je prepracovaný. S týmto množstvom moderných prvkov je snímka šitá na mieru požiadavkám súčasnej mládeže. Jediným problémom je, že tento film nemusí sadnúť každému. ()

DruidKarel

976. hodnocený film: Na první pohled se jednoznačně jedná o teenagerovskou komedii, kde vládne jeden kluk celému příběhu, který se podobá počítačové hře. Pro někoho to může být atraktivní a pro někoho taky odrazující důvod, proč snímek shlédnout. Nicméně já jej mohu doporučit, protože i přes jeho vyhraněnou ztřeštěnost, se jeví celkem mile a živě. Navíc zde řeší Scott Pilgrim svou lásku, pro kterou je ochotnej bojovat - a to 7x. 4* si nakonec zaslouží, i když je to jen o fous, ale je. 4* ()

nithiel

Ach jo, to ale byla hovadina, ironií j, že po každé nudné desetiminutovce, kdy jsem už přemýšlel o vypnutí, přišel nějaký geniální a vtipný moment, který mě přesvědčil k dalším deseti minutám utrpení. Muka způsoboval hlavně Cera, asi jsem v životě neviděl film, který by měl otravnějšího hlavního hrdinu...být jedním z Ex, tak mu ukopnu hlavu bez varování. Film zachraňuje teplej kamarád v podání Culkina a jediný zábavný Ex - SUPERVEGAN Todd. Když to shrnu - dobrých nápadů na několik filmů, bohužel špatného provedení na desítky filmů, takže dávám slabší průměr. ()

C0r0ner

Invenčně jedinečné, ale je to bohužel pořád to samé dokola, takže po nějakém třetím čtvrtém bossovi to dost omrzí a zbytek člověk dokouká tak jakože z povinnosti. Wright je sice frajer, ale zdaleka to nebyl takový nátěr, jak jsem čekal a i přes nespornou originalitu nemá Scott Pilgrim takové kouzlo, aby si ho chtěl člověk pustit podruhé. 70% ()

Azrael515

Leporelo millenialneho cringu. Vylozene ma to teraz, po 13 rokoch, serie! Jednu hviezdu nechavam za to, aby som sa necitil jak uplny lobotom co tomu kedysi nasolil petibabu. ()

Morzael

Scott Pilgrim je jako komiks úžasnou záležitostí! Film jako takový nejspíš také. Nemůžu nezaujatě porovnat, jelikož je pro mě hlavní měřítko autentičnost s komiksem. Jak už to tak bývá, ta se tu a tam vytratila, někdy k lepšímu, jindy k horšímu. Chápu, že nelze na plátno promítnout komiks stránku po stránce. Zaprvé by to bylo asi trochu nudné, a zadruhé TO PROSTĚ NEJDE, jelikož věci, co vypadají dobře v komiksu, nemusí vypadat dobře na plátně. Ale i tak vystylizovaný a přeefektovaný Scott Pilgrim je výborný film a já si ho užil jak malý kluk! Trošku ale lituji diváky neznalé předlohy, protože v tom musí mít slušný guláš. Některé věci se totiž oproti komiksu děly až moc rychle a téměř neuvěřitelně, k tomu navíc ten rychlý střih. Jediné zklamání pro mě bylo nevygradování postav. Když jsem četl komiks, plně jsem chápal, proč Scott za Ramonu pořád bojuje. Když jsem viděl film, nechápal jsem, proč se na to nevykašlal po prvním souboji. Každopádně jako správný fanda komiksů, filmů podle komiksů a unikátních projektů jako tento (a výborné hudby), si tento film prostě musím zařadit do své TOP 10. ()

Gaaron

Se stopáží 20 minut by to nejspíš bylo brilantní, ale celovečerák ta prosťounká zápletka bohužel neutáhla. Takže spousta skvělých scén, prokládaná dlouhými úseky nudy. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)