Komentáře uživatelů k sérii (12)

279 prakticky nesmazatelných epizod v mém životě. Začal jsem později, ale i tak viděl předchozi řady alespoň 2x a na předem oznámenou závěrečnou sezónu jsem se velmi těšil. Obecně je rarita, že sitcom dovrší 12. sezónu s původním obsazením (zdravím neméně boží Dva a půl chlapa), milionové platy hercům zkrátka dělají své. Jenže Big Bang si stále držel svojí přes 10 milionovou sladovanost a každý díl byla událost. Logicky zvláště ten úplně poslední, který bych zfleku napsal mezi nejlepší ukončení velkých seriálů. Za ty roky v oblíbenosti parta geeků u mě možná překonala i ten adorovaný Himym. Nádhera a jsem rád, že to tvůrci nedřenili až do starobince. Sitcomů podobného ražení a věhlasů už dle mého bude méně a méně..(6.6.2019)

Celkově byla u mě poslední série propadá. Spousta dílů byla až moc zbytečná. Taková vata vaty. Poslední dva díly byla celkem dobré, ale ty to prostě zachránit nemohou. Jak moc na tento seriál budu vzpomínat, se ještě uvidí. Přeci jenom, strávil jsem s ním celé studium a nejenom to.(17.5.2019)

Myslím, že zakončení seriálu bylo moudré rozhodnutí, byť mi bude opravdu hodně chybět. Tahle série už bohužel byla trošku příběhově prázdná, pár dílů za shlédnutí a zasmání stálo. Závěrečný díl seriálu mě potěšil a jsem s ním opravdu spokojená. Na tenhle seriál jsem se začala dívat už na základní škole a vyrostla jsem na něm, takže děkuji všem hercům, tvůrcům a štábu za tuhle podívanou, která mě bavila po celých 12 let.(18.5.2019)

100%(15.7.2019)

Tešilo ma.(19.5.2019)

"NIkdo nebude rozumět jedinému slovu, které říkáš... Vítej v mém životě!" Poslední série stále na úrovni.(16.7.2019)

Férové a příjemné rozloučení s celým seriálem. Na ploše 24 dílů se sice odehraje asi tolik legrace a děje, jako za tři díly některé z počátečních sérií, ale pořád si zachovává integritu postav, tedy pokud je divák nejen fanouškem seriálu jako celku, ale také jeho protagonistů, bude nejednou nadšen či napjat. Finále je stručné, po jeho zhlédnutí musím chtě-nechtě přiznat, že mi bude celá parta chybět.(19.5.2019)

Celá serie jela v zajetých kolejích, ale poslední dva díly byly neskutečný. Přesně takhle by měl končit takový seriál. Takhle parádně ukončený sitcom tu nebyl od Přátel. Opravdu povedená práce. Budou mi chybět :)(23.5.2019)

I když mě The Big Bang Theory po celých 12 sezón bavilo, musím uznat, že poslední řady se na ty dřívější, krásně nerdsko-věděcky poťouchlé zase tolik nechytaly. Takže jsem strašně rád že se závěrečná série povedla na jedničku. Není to nejlepší série, ale je sakra zábavná a při jejím sledování jsem se upřímně bavil. Velmi. Konec je sice předvídatelný, ale i tak velmi emotivní a podařený. Krásné rozloučení s milovanými postavami, které nás provázely 12 let. Bude mi to chybět.(19.5.2019)

I keď posledná séria nebola to pravé orechové, záver sa podaril na výbornú. Veľmi pekné a emotívné ukončenie seriálu, že mi až slzička ubehla.(17.5.2019)

Ten konec se povedl. Po nedávném težkém zklamání z posledního dílu GOT je toto příjemným osvěžením ... jsem v pokušení sjet TBBT od prvního dílu. Někdo další taky ? :-)(31.5.2019)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 81%. Sexuální obsah: Středně; Násilí: Vůbec; Nadávky a sprostá slova: Mírné; Děsivé či intenzivní scény: Zábavná atmosféra. Věkové hodnocení v USA: TV-14.(23.6.2019)