Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

rawen

Ne, opravdu se mi nelíbí kam Futurama směřuje... 4/10 PS: výraz "oslí můstek" dostává po shlédnutí nové Futuramy úplně nový význam... ()

maseer2

v první půlce je to stará dobrá Futurama tak, jak ji máme rádi.. v té druhé, parodující Pána prstenů, už bohužel ne.. takže 3* ()

Tommassi3

"S tím si dovolím nesouhlasit.. Zavrhování násilí je vlastně také násilím a proto je samo o sobě zavrženíhodné.." ;) ()

bouncer

Dobře, snaha byla a pop-kulturně parodický film na všechno možné je zajímavé téma. Ale bohužel výsledek je dost ubohý, dobrých vtipů je jak šafránu a naopak převládají ty na úrovni pozdějších dílů Scary Movie a jejich následovníků. Bohužel filmy Futurama mají klesající tendenci a to vysoké hodnocení dost dobře nechápu. ()

BigDeal

Prvá polovica filmu sa dosť podobá na klasickú seriálovú Futuramu (príbeh, humor- už nie len okopírované seriálové gagy ako v 2. filme), no je len priemerná a prekáža jej dĺžka (keby sa celý dej vprace do 22 minút, bolo by to svižnejšie a zábavnejšie). Potom sa mi zdalo, akoby tvorcovia nevedeli, ako to dotiahnu do hodiny a pol a tak do deja vsunuli nezmyselnú časť, v ktorej parodujú LOTR-a. Tu sa takisto nájde pár gagov, no celkovo ide o veľmi lacnú paródiu (ktorá je navyše až príliš šialená- profesor sa oblizuje s Amy, Hermes má prsia, príšery od výmyslu sveta tiež začnú liezť na nervy), nehovoriac ešte o tom, že sa kvôli nej stráca podstata celého základného príbehu. Postupne prichádzam k názoru, že namiesto filmov mohli tvorcovia vyrábať samostatné časti a po troch, či štyroch ich predávať na DVD, pretože zatiaľ sa seriálovej kvalite priblížil len prvý film. ()

Terva

CITÁT - To není hazard. Hrajeme tu Dračí doupě!!.......Bendrova fantazie se ještě neprojevila. CITÁT - Nemožné je pouze nesmysl. Co se to děje? A proč mě tohle tak vzrušuje?.... Jedna dobrá hláška za druhou. Seriál jsem nikdy neviděl, ale tohle je prostě super. CITÁT - Padejte z mýho močálu, fakani!!!!!........... DIALOG: Co ještě můžeme zabít? Není támhleto Hobit? Ne, není ten by měl větší pytlík............... Scéna v jeskyní "Beznaděje" je brutální a krvavá. CITÁT - Tak, teď už jsem umřel.............. A já u tohoto dílu umíral smíchy. Tohle je fakt brutus. CITÁT - Už mě zabila před chvilkou, copak jsem sekaná?..........Nedělej ze mě sekanou!!!......... Parodie snad na vše možné. Například se tu parodije Pán prstenů, Robin Hood, Souboj Titánů a v neposlední řadě i legendární hra Dračí doupě. Já se královsky bavil. CITÁT - Všichni jí chtěějíí, všššichni chtěějííí získat koššštičku.......... Tady došlo asi k nějaké chybě. To je neuvěřitelné. ()

liquido26

Mám z toho trošku rozporuplné pocity. Rozhodně bych o takových dvacet minut zkrátil délku. Z počátku byl film hodně zábavný (Bender hrající Dračí doupě v reálu, skupinová sezení v blázinci pro roboty, Jáma a kyvadlo atd.), ale potom s nástupem parodie Pána prstenů už mi to tak vtipné nepřišlo, no i když Zámek ve tvaru záchodové mísy a hlavně jeho brána ve tvaru prkýnka k tomu se opravdu nic dodávat nemusí :-) ()

F.man

Stejně jako minulé díly má i Bender's Game velice silné okamžiky, ale na 88 minut to prostě nemá potřebnou kopaktnost... Ne, po třech filmech už jsem si jistý, že filmový formát Futuramě nesluší. We're owl exterminators! ()

Haluzz

Smutná ukázka postupně se zhoršující kvality Futuramých filmů. Citace se mění v bezduché vykrádání, mizí hravost a zbývá jen trapnost ... ()

Kryton

Lepší?! Ano i ne.První film u mě nastavil latku dost vysoko. Jinak celkově by bylo lepší udělat jednu sérii a tam některé události rozebrat. Tento film se dá rozdělit na dvě půlky. První půlka je paradní. Palivo je čímdál dražší a hledá se způsob jak zatrhnout Mamince její nečistý obchod s palivem. Super je zmagořelý Bender. Což , ale připomína díl , kdy Bender již ve cvokárně byl. Druhá půlka je parodii Pána Prstenu. Jako milovníka PP jsem se parádně bavil , i když někdy ty fory byly až moc nahraně unosnosti. Viz. parodie Glumova rozmlouvání sám ze sebou. Proč jen tady je Zoidberg tak málo? V čem je tedy tento film lepší? Asi ve vyrovnanosti děje. I když je to na dvě půlky tak obě mají svojí sílu. Ke všemu je tu konečně skvělá parodie na SW. Ty si můj otec! Zahled se do svého nitra a poznáš pravdu! ()

Bakllazaan

Sedmdesát procent filmu je opravdu bohata na vtípky ve formě několik desítek scén, a vůbec celý děj není natolik příběhový jako první díl. Ovšem nástupem do druhého světa co vypadá jako Středozem, nastane velký půlobrat vzad. Ač je to obdivuhodné tak nebyli schopni vymyslet pořádný geg na žádnou situaci ve FANTASY světě, což se vymyká mému chápání, jelikož i šašci so sou na UTUBE tento výkon dokázali. A jakoby autoři sami si byly tohoto faktu vědomi tak nakonec upustili od srandiček a zůstali u chabého vizuálního parodování situací z LOTRa, SW, Narnije atd?... Daleko lepší než 2ka, lehce horší než 1ka, a samozřejmě slabota vůči seriálu:).....spíše tak 61% ()

Asgy

Seriál samotný je podle mě mnohem lepší, než tyhle filmy. Bohužel se mi zdá, že tvůrcům došla inspirace, protože to neustálé parodování mi už občas nepřišlo dvakrát vtipné. Vynahradila mi to naštěstí hromada vtipných scének. Ale vzhledem ke kvalitám dvou předchozích filmů tenhle díl špatný určitě není. Tři a pů hvězdy. ()

GodComplex

Super, spolehlive zatim nejlepsi kousek ze sfery filmove Futuramy. Je to snad vubec poprve, co se ve filmu blyskla fantasticka forma tvurcu, ktera pravidelne zdobila serial, bohuzel to ale vydrzelo jen prvni tretinu. Pak se tam neco zvrtlo a zapadlo to na uroven predchozich filmu, uprostred to dokonce propadlo i kousek pod ni. Nakonec ale prislo relativni osvobozeni a castecna satisfakce v podani fantasy sveta a lotr parodie. 7/10 ()

UncleG

Podivné, rozcamrané a co do vypravěčství naprosto nefunkční. Film se zcela rozdrolil do několika celků, takže ve finálě působí spíš jako hrstka nesouvisejících epizod seriálu spatlaných do jedný velký motanice. Občas je to vtipné... no a obačs zase ne. ()

rarak

Z dosavadních tří filmových Futurám rozhodně nejlepší. Některé vtípky sice moc humorné nebyly, ale zato bylo hodně těch, které mě dostaly téměř do kolen. Parodie na Pána prstenů je úžasná (a určitě není vhodná pro malé děti;). ()

zipper111

Tak Futurama sice není to co bývala...z tohoto hlediska by si zasloužila tak 1*..ale já se i tak skvěle bavil a doktor Zoidberg je proste neuveritelnej, musím dát za 5! ()