Seriál má podmanivou londýnskou atmosféru. Přesto, že se u něj člověk nezasměje, ani nepotřebuje hlouběji zamyslet, přesto mě dokáže udržet u obrazovky a přiměje sehnat si další díl. Nicméně, myslím, že režisér při obsazování hlavní role sáhl lehce vedle, takhle si luxusní prostitutku vážně nepředstavuji a její výkony, no raději bez komentáře...:))(10.9.2011)

Svižný, zajímavý a zábavný seriál. Jemný britský humor a ironie a drama v jednom. Vážná témata pojímá s nevídanou lehkostí. Díky tomuhle seriálu jsem si oblíbila Billie Piper - ačkoli mě předtím jako Rose v DW neoslnila, tady si mě jako Hannah/Belle naprosto získala. "Some choices we make for ourselves in life. And some we make for other people. Not because we don't love them. But because we do. The only way we know it's right is if it let's us stay true to ourselves. But we can't regret our choices. The past is behind us. All we have is the present and the future. Whatever that may bring."(14.10.2012)

• berusche

Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

• Rodin

Tak nevím, co je na tom tajného. Po slibném rozjezdu se dočká divák jakési podivné upachtěnosti a lehké křečovitosti, která až dráždí. Na další díly se možná už ani dívat nebudu, tím spíš, že ta krasavice hrající hlavní roli je fakt dost úděsná. No snad po pětasedmdesátce vezmu zavděk i podobným stvořením jako vypadlým z hrané verze Teletubbies.(13.4.2010)

• NinadeL

32/32 Chyba lávky, že se Showtime rozhodl postavit za londýnskou Belle de Jour. Snaha o začlenění mezi vlastní elitu nevyšla a v podstatě ani nemohla vyjít. Celé je to skrz na skrz british, až mě z toho jímá hrůza. Série trvající cca tři hodiny je pryč během okamžiku a zanechává jen opakovanou pachuť a nepohodlí, stejné, jaké se dostavuje po nepříjemném meziměstském cestování. Původně blogované memoiry nám zanechaly anekdotické náměty na epizody poslepované absurdním klišé příběhem o pravé lásce mimo řemeslo. Dokáže žít Belle bez luxusu? Obětuje svou kariéru normálnímu vztahu? Po dvou sériích jsem si musela dát notnou pauzu, abych přežila dalších pár minut, kterým se v Londýně říká plnohodnotná série. A opět se to celé začalo cyklit k úvodnímu bodu nula, takže skutečně netuším, z jakého materiálu by chtěli látat téma pro případný film, který se pomalu avizuje. To si mám vystačit jen s jedním dobrým vtipem za hodinu? Naštěstí 4. série se zcela obešla bez Bambi (nebo Bam-Bam, jak jí říkal její zákazník/přítel/manžel) a díky záskoku Belle na pozici madame a jejím pletkám s Hollywoodem, došlo i na několik sebeparodických sekvencí, které byly skutečně milé. Soutěžení s dominou o klienta za pomoci písně Keep Young And Beautiful nebo sex s filmovým kritikem, který má rád sex jako Dracula z roku 1931, to už si skutečně žádalo jen western-like rozhovor v baru a i na ten nakonec došlo. Více svěžího větru do zatuchlého prostředí british dramedy a jsem ok.(4.2.2009)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)