Tajný deník call girl (TV seriál)

Secret Diary of a Call Girl

Drama / Komedie

Velká Británie, 2007 - 2011, 12 h 6 min (Minutáž: 32x22–24 min)

Tvůrci:

Lucy Prebble

Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi, Callum Blue, Gemma Chan, James D'Arcy, Eileen Essell, Matt Smith, Sara Stewart, Colin Michael Carmichael, Paul Nicholls, Tom Mison, Amy Beth Hayes, Olivia Poulet, Jeff Rawle, Toyah Willcox, Lily James, Heather Chase, Ashley Madekwe, Ty Glaser, Sarah Mac, Adam Astill, Simon Kunz, Ace Bhatti, Jonny Phillips, Leon Ockenden, Stefano Braschi, Sean Power, David Dawson, Keira Jane Malik, William Scott-Masson, Kevin Doyle, Pip Torrens, Tom Price, Tom Mannion, Sally Dexter, Kim Thomson, Jonathan Battersby, Adam James, Mark Penfold, Ian Bonar, Suzanne Bertish, Nadia Cameron-Blakey, Chris Wilson, Jamie Sives, Rachel Fielding, Thom Fell, Matt Day, Matt Day, Colin Salmon, Ting-Ting Hu, Chris Coghill, Carla Robinson, David Proud, Clive Russell, Rad Lazar, John Warnaby, Aidan McArdle, Matt Rippy, Sarah Macdonnell, Kieran O'Brien, James Wilby, John Hopkins, Iwan Rheon, Melanie Brown
  • berusche

Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

Billie Piper je v hlavní roli naprosto neodolatelná a její šarm je jedním z hlavních důvodů, proč seriál funguje. Naštěstí jí po většinu času podpírá kvalitní scénář, který nám představuje nelehký život eskortní společnice vtipnou formou s dramatickými prvky točícími se převážně kolem vztahů. Drtivou většinu epizod funguje seriál dost dobře, ale ke konci už začne být lehce otravné a smutné sledovat hlavní hrdinku dělat neustále stejné chyby dokola a na konci zjistit, že se během čtyř sérií vlastně vůbec nezměnila a nikam neposunula. Pomineme-li závěr, jde o zábavnou jízdu, které své téma využívá naplno a nebojí se ani lechtivějšího humoru, což je pro zvolený příběh potřeba.(29.3.2018)

• Lavinia

Naivně, vyumělkovaně a zcela mimo realitu se nás snaží prostitutka přesvědčit, že její "práce" je skvělá, baví ji a ještě si vydělá balík. Pořád kolem dokola. Kdyby tomu tak bylo, nebylo by žádných deliktů v tomto "odvětví". Takové slabé poloporno bez morálních nároků, s hlavní představitelkou, kterou nesnáším jak co do zjevu, tak do projevu.(21.9.2013)

• noelcoward73

Na první díl jsem se koukl jen proto, že ve vysílání nahradil Bod G. Už předtím jsem věděl, že se s Bodem G nedá vůbec srovnat. Prvních pár minut mi to potvrdilo. Doufal jsem, že se to vylepší, ale pokračování bylo ve stejných kolejích. Absolutně žádný vtip a obsah o ničem. Možná to nebyl úplně špatný nápad, ale ve výsledku se jedná o příšernou katastrofu. Tento seriál si ani jednu hvězdičku nezaslouží.(8.10.2012)

prva seria sa mi velmi pacila, prisla mi originalna, zabavna, a hlavna hrdinka velmi sympaticka, aj ked samozrejme nevidela co bolo zjavne (best mate...) - v druhej a tretej serii sa to uz pohlo do viac emotivnych koncin, moralnych otazok a tak dalej ale ok, este to slo. ale stvrta seria bola uplny trapas! vazne, asi tak kazdych 20 sekund nejaky hudobny podmaz, bez ktoreho sa to predtym pokojne obislo, a zaber na ludi, ako sa osamele prechadzaju, alebo sedia s hlavou v dlaniach, cumia do blba, proste "emocie" jak hovado... plus neviem co spravili s billie piper, ale ospatnela, a tie prestrihy na rozne "fantazie" boli fakt navyse. komedialny prvok? no iste... mohol to byt jeden z mojich oblubenych serialov, ale spravili z toho telenovelu o vymachlenej bordelmama, co sa kvoli slizkemu divnemu stalkerovi vykasle na chlapa, ktory ju asi jediny nechce len pretiahnut.. no ale co uz, ked je raz kurva. vlastne v poslednych dieloch k poriadnemu sexu ani nedoslo, zjavne kazdy chlap ma nejaku uchylku, ako hranie scenok z jamesa bonda, obliekanie sa za babatko, pripadne do zenskeho pradla, wrestling na koberci...takze zo 4 hviezdiciek idem na 3. skoda skoda(13.4.2014)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)