Ono se to zpočátku tváří jako Sex ve městě, ale není to Sex ve městě, je to v podstatě "vážný" pohled do zákulisí eskort dívky, která se marně snaží skloubit osobní život se svou profesí. S dalšími a dalšími díly se její příběh vrství a vybarvuje. Nejde o sitcomové epizody, ale o souvislý příběh spočívající na gradaci vnitřních konfliktů, které jsou přítomny už od počáteční situace. Nejde tedy o humor, toho je tu jako šafránu, ale o pochopení hrdinčina vnitřního světa. Je to posmutnělé melodrama pod sexy růžovým nátěrem.(15.12.2009)

prva seria sa mi velmi pacila, prisla mi originalna, zabavna, a hlavna hrdinka velmi sympaticka, aj ked samozrejme nevidela co bolo zjavne (best mate...) - v druhej a tretej serii sa to uz pohlo do viac emotivnych koncin, moralnych otazok a tak dalej ale ok, este to slo. ale stvrta seria bola uplny trapas! vazne, asi tak kazdych 20 sekund nejaky hudobny podmaz, bez ktoreho sa to predtym pokojne obislo, a zaber na ludi, ako sa osamele prechadzaju, alebo sedia s hlavou v dlaniach, cumia do blba, proste "emocie" jak hovado... plus neviem co spravili s billie piper, ale ospatnela, a tie prestrihy na rozne "fantazie" boli fakt navyse. komedialny prvok? no iste... mohol to byt jeden z mojich oblubenych serialov, ale spravili z toho telenovelu o vymachlenej bordelmama, co sa kvoli slizkemu divnemu stalkerovi vykasle na chlapa, ktory ju asi jediny nechce len pretiahnut.. no ale co uz, ked je raz kurva. vlastne v poslednych dieloch k poriadnemu sexu ani nedoslo, zjavne kazdy chlap ma nejaku uchylku, ako hranie scenok z jamesa bonda, obliekanie sa za babatko, pripadne do zenskeho pradla, wrestling na koberci...takze zo 4 hviezdiciek idem na 3. skoda skoda(13.4.2014)

Billie Piper je v hlavní roli naprosto neodolatelná a její šarm je jedním z hlavních důvodů, proč seriál funguje. Naštěstí jí po většinu času podpírá kvalitní scénář, který nám představuje nelehký život eskortní společnice vtipnou formou s dramatickými prvky točícími se převážně kolem vztahů. Drtivou většinu epizod funguje seriál dost dobře, ale ke konci už začne být lehce otravné a smutné sledovat hlavní hrdinku dělat neustále stejné chyby dokola a na konci zjistit, že se během čtyř sérií vlastně vůbec nezměnila a nikam neposunula. Pomineme-li závěr, jde o zábavnou jízdu, které své téma využívá naplno a nebojí se ani lechtivějšího humoru, což je pro zvolený příběh potřeba.(29.3.2018)

Tak trochu jiný pohled na nejstarší řemeslo světa. Hannah/Belle není závislá na drogách, alkoholu ani ničem dalším, nikdy nebyla zneužívaná, pochází z dobré rodiny, která ji miluje a podporuje. Sama hned v úvodu říká, že se živí jako kurva, a je jí jedno, jaké slovo si pro její označení vybereme my, protože se za to nestydí. Je inteligentní, vzdělaná a má úroveň, svojí kariéru si vybrala proto, že miluje sex a peníze, a tak spojila příjemné s užitečným. U Deníku call girl je trochu problematické určit cílovku. Pro mužské publikum je tu až příliš málo sexu či nahoty (nejedná se o žádné porno) a příliš mnoho tlachání, pro ženské je to zase podivně odosobněné, proto je ideálním divákem zřejmě nezúčastněný pozorovatel, který se chce jenom pobavit. To se hlavní hrdince daří, ať už jsou její historky zrovna úsměvné, bizarní či temnějšího rázu, protože i když v reálu by ji zřejmě nikdo znát nechtěl, jako postava je nepopiratelně něčím zajímavá, možná tou přiznanou totální sebestředností, možná fascinujícím podáním rozkošné Billie Piper (mimochodem hrozně rád bych viděl ty sůvy, co kritizují, jak vypadá, dvě dokonce znám, a jedna z nich by radši neměla kritizovat ani koště pomatlané rozteklým margarínem, natož vzhled Billie Piper), která po roli Rose z Doctora Who udělala dokonalý obrat o 180 stupňů. Tak či onak není seriál ničím světoborným, naštěstí se o nic takového ani nesnaží, zato je zábavný, stylový, s fajn hudebním podkresem, sem tam lechtivý, a takový seriál je někdy zkrátka potřeba.(3.8.2015)

• berusche

Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)