Tajný deník call girl (TV seriál)

Secret Diary of a Call Girl

Drama / Komedie

Velká Británie, 2007–2011, 12 h 6 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Lucy Prebble

Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi, Callum Blue, Gemma Chan, James D'Arcy, Eileen Essell, Matt Smith, Sara Stewart, Colin Michael Carmichael, Paul Nicholls, Tom Mison, Amy Beth Hayes, Olivia Poulet, Jeff Rawle, Toyah Willcox, Lily James, Heather Chase, Ashley Madekwe, Ty Glaser, Sarah Mac, Adam Astill, Simon Kunz, Ace Bhatti, Jonny Phillips, Leon Ockenden, Stefano Braschi, Sean Power, David Dawson, Keira Jane Malik, William Scott-Masson, Kevin Doyle, Pip Torrens, Tom Price, Tom Mannion, Sally Dexter, Kim Thomson, Jonathan Battersby, Adam James, Mark Penfold, Ian Bonar, Suzanne Bertish, Nadia Cameron-Blakey, Chris Wilson, Jamie Sives, Rachel Fielding, Thom Fell, Matt Day, Matt Day, Colin Salmon, Ting-Ting Hu, Chris Coghill, Carla Robinson, David Proud, Clive Russell, Rad Lazar, John Warnaby, Aidan McArdle, Matt Rippy, Sarah Macdonnell, Kieran O'Brien, James Wilby, John Hopkins, Iwan Rheon, Melanie Brown, Rachel Jackson
  • berusche

Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

• Rodin

Tak nevím, co je na tom tajného. Po slibném rozjezdu se dočká divák jakési podivné upachtěnosti a lehké křečovitosti, která až dráždí. Na další díly se možná už ani dívat nebudu, tím spíš, že ta krasavice hrající hlavní roli je fakt dost úděsná. No snad po pětasedmdesátce vezmu zavděk i podobným stvořením jako vypadlým z hrané verze Teletubbies.(13.4.2010)

• Marina111

Na hviezdičkovanie som videla zatiaľ málo dielov, ale - hoci to nie je žiadne veľké dielo - bavím sa. Billie Piper je prototypom istého typu dievčat/žien a musím uznať, že jej postava mi je sympatická napriek všetkým morálnym a iným výhradám, ktoré by som voči nej mala v reálnom živote, a ktoré vlastne voči podobným dievčatám/ženám v reálnom živote aj mám. Ale pomôžem si, keď Belle je tak rozkošne stratená a krehko silná? Proste si ma úplne omotala okolo prsta - a to ani nie som chlap! A - priznávam - silno jej držím palce a verím, že scenáristi mne aj jej spravia radosť a obdaria jej príbeh happyendom (totižto, nejakým chlapom, čo ju bude milovať takú, aká je a napriek tomu, čím je)(15.1.2014)

• johhny007

Na tohle se dá říct jen WTF? Ano je to náhled do zákuliší luxusní prostitutky , ale to nesehnali hezčí holku ? Billie Piper vypadala v 1 serii jako opice , ale ted vypada jak totálně z make-upovaná . Lepší by bylo kdyby režiséři šli do nejlepších night clubu a tam si našli nějakou fakt hezkou holku , která by tu hrála hlavní roli a ušetřili by 50% doopravdy nevím jak by se dostala na totalné špičku :D(22.10.2011)

Vlastně ani nevim proč jsem se do tohohle seriálu pustil? Protože je to od showtime? Protože to má vypravět o životě jedné "společnice? Ale upřímně neni to nic zajímavýho. Belle mi nepřijde až tak moc pěkná, čekal bych o něco víc. I když zase ne, že by byla ošklivá. Moudra ohledně sexu mi taky nepřijdou nijak oslňující. No ještě zkusim jednu sérii a uvidíme jestli budu pokračovat. *** Druhá série byla až moc vztahová, na tenhle žánr. Težko jde někomu z hrdinů fandit. Belle, ani Alex ani Ben mě nevtáhly natolik, abych si přál jejich osudu sledovat dál. Vim, sice, že jsou ještě dvě série, ale bude to víceméně náhoda, když se k nim dostanu. ***(2.4.2012)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)