Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

cinemaboy7

Hodně, ale hodně!!! povedený, "obyčejný", na sto způsobů natočený thriller/horor o tom, jaké je být v nesprávný čas na nesprávném místě a taky o pomstě. Ani jsem nedoufal, že mě to tak mile překvapí. Viděli jsme to už tolikrát, že snad ani nejde nic nového vymyslet. A opak je pravdou. Napětí by se dalo krájet, místy jsem ani nedýchal, velmi dobré herecké obsazení (i když se nejedná o kdovíjaké "hvězdy") a co se brutálních a velmi originálních scén týče, nezadá si s hororovými kolegy. Jen je škoda, že záporáků nebylo alspoň o jednoho nebo dva víc. Bylo by to delší a nějaká ta netradiční smrt by se určitě taky ještě vymyslela. Co vím určitě je to, že si do domácnosti nikdy nepořídím drtič odpadků:) ()

Slimakovec

Drsný, hodně drsný... Takhle mě z hororů dostal snad jedině Saw. Začátek se sice trošku táhne, ale ani to nezabránilo v ohodnocení čtyřma hvězdičkama, protože tohle je ve svym žánru extra klasa. Všechny ty horory, který o sobě prohlašujou, že uvidíme neviděné, se po tomhle snímku můžou jít vycpat. Takhle realistickou touhu po odplatě dovede zobrazit málokterej film a co je nejzajímavější, tak mě, jako diváka, to vtáhlo do děje tak, že jsem spolu s filmovou rodinkou taky chtěl všechny záporáky zabít, nebo aspoň pověsit za koule do průvanu. ()

waska

Vcelku povedený thriller. Napětí, atmosféra, dobří herci, dobrá hudba, jen už to tady ale někdy bylo.. ()

Luckyman

Celkom príjemne strávená hodinka a 40 minút. Až na to znásilnenie Mary, ale čo už keď ide o skupinu psychopatov. Má to pekný spád a dej pekne a pomaličky graduje. Súcítite s Mary a neskôr jej rodičmi a neželate si nič iné, len aby tí vrahovia dostali, čo si zaslúžia. ()

netWoor

jednoduchý děj, který snad ani dějem není a na mě přílišná (a snad i zbytečná) brutalita je myslím dostatečné shrnutí shlédnutých 110ti minut. Ale i tak jsem byl docela mile překvapený a i když na čtyřku to není, je to hodně pěkná trojka ... ()

divjak

Horor skôr kategórie krvák než psycho, čiže som sa nezbláznila od strachu ako obvykle. Ale celý čas napätie a necelé dve hodiny ubehnú ako voda. Jediná výtka patrí k príliš drastickým "odplatám", ktoré moc nejdú dokopy s povolaním otca, ale to sú len drobnosti.. ()

vikino1

Tak přesně tohle by se mělo povinně pouštět dětem v 7 třídě na základce. Dobrý věci se v životě stávají jen málokdy (nežijeme v Beverli Hills), a jít s někým cizím do hotelového pokoje je ŠPATNÉ. SVĚT JE ZLEJ !!! Zvrtnout se to může během 20 sekund. Vše ostatní ve filmu je jen průměrná omáčka. ()

danny_21

No tak tohle nebyla žádná slává, syrová brutalita sama o sobě, nezaručuje úspěch, navíc tady působí spíš směšně než aby šokovala. Jednání postav místy hloupoučké, scénář naivňoučký a klišovitý, no dál už bych to snad ani nerozmazával - 35 % ()

bono22vox

tak nevím, na jednu stranu se mi to docela líbilo, na druhou stranu jsem byl zklamaný. Horor ze kterého se sice svíra žaludek, ale srdce zůstáva v klidu. Přístě by to chtělo možná méně krve a více uvěřitelných postav. Myslím, že Craven by z tohoto výsledku asi rotoval v hrobě... kdyby tam už byl... u mě sotva tři hvězdy... ()

Wann

Tento film je dá se říct poučnej. Poučení zní:"Nikdy, nikdy neznásilni někomu dceru, může to mít dost bolestivý následky." Je to velice zručně natočený a hercům jsem to do poslední scény věřil. Dá se tu najít i špetka napětí, což se u takového typu hororu nestává. Je zde i pár brutálních scén, které opravdu stojí za to. Ani tu atmosféru to nepostrádá ale tý bych si vyprošoval trochu víc. No, jako celkový dojem z filmu je na 4* ale za pěknou vraždu Aarona Paula musim jednu hvězdičku přidat. ()

dustur

Čo sa týka samostatného filmu ,tak v scenári určite cítiť majstra hrôzy a napätia Wesa Cravena... Lebo film naberá obrátky az vtedy keď sa na scéne objavia ty štyria , ktorý najprv musia vyslobodiť svojho nadriadeného.. A druhá časť filmu je ešte hustejšia , hlavne keď znasilnia Sáru Paxton ktorá krásna a sympatická..., a aj Tony Goldwyn je fajnovy hlavne ku koncu keď jedného po druhom dáva dole... Film je parádne hustý , a napätia má na každom kroku... Moje hodnotenie filmu,je isto .: 4 / 5 ----- komentár upravený 07.07.2016 ()

touchud

Film má všechno, co se od daného žánru dá čekat, bavil jsem se od záčátku do konce. Kdyby přišel ještě nějaký zajímavý zvrat, dal bych plný počet hvězd. ()

TSZ

Na tu bídu, v jaké se nyní nachází tento žánr, je Poslední dům nalevo určitě nadprůměr. Nicméně se nemohu ubránit pocitu, že to celé šlo natočit napínavěji a že takhle silné téma se prostě dalo podat lépe. Jako varování pro rodiče, aby své ratolesti nespouštěli z očí, to však určitě funguje dostatečně.Já si ale z tohoto filmu odnesu zejména ten zajímavý poznatek, že Monica Potter vypadá stále echt gut a že se nemá strkat hlava do mikrovlnky:-). ()

playboy_05

Hodně utahané a nudné, přes hodinu se téměř nic neděje a na závěr přijde masakr, ale až v poslední půlhodině a je až příliš krátký a brutální...celkově nuda, ani horor, ani drama, prostě nuda...tohle mě skutečně nenadchlo... ()

D.awi.d

... kdyby byly všechny zabití tak inovativní a úžasně zábavné jako scéna s dřezem, bylo by to ještě lepší. Ale i tak je to super. ()

majesty

dobry napad ale katastrofalne beckove sceny, vratil som sa prave z kina a pozrel som si az teraz Trailer na tento film tu na CSFD. absolutne ma zarazil.. ak je nieco spoiler, tak trailer na film je Megaspoiler... kto videl trailer..prakticky vie cely film o com je a aj ako skonci.. toto nechapem.. ()