Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

Loreleis

Podle mě rovných 85% - rychlý spád, brutalita přímo odpovídající ději, všechno jde hrozně rychle. Pomalejší začátek mě sice trochu mrzí, ale jinak vynikající film. Je fakt, že se stačí na něj kouknout jen jednou ale věřím, že na něj člověk jen tak nezapomene. Některé scény se Vám vážně dostanou pod kůži. Slabších divákům a lidem, kteří nějaké trauma osobně zažili, vyloženě NEDOPORUČUJI! Všechno je tam hodně realistické, hlavně pocity se mění v něco, co se nedá popsat, ale leze z toho mráz po zádech. Osobní vsuvka na konec - patřím ke skupině lidí, kteří s odplatou rodičů souhlasí - každému co jeho jest! ()

Pauliee

Novej americkej produkcii asi nikdy neprídem na chuť. Milujem exploitation a všetky brutálne krvavé násilné filmy. Keď som počul o tom, že sa chystá remake takého filmu ako je The last house on the left tak som len neveriacky krútil hlavou. Nemám rád americké horory a to najmä kvôli tomu vizuálnemu looku ako všetky horory vyzerajú a kvôli hercom, ktorých už mám po krk. Tu je jediný plus, že tu hraje pekná herečka Sara Paxton. Film sa väčšinou drží Cravenovej predlohy, ale neiktoré veci zamieňa, čo hodnotím ako pozitívum, že nekopíruje predlhou scénu po scéne. Dočkáme sa tu jedného priemerného znásilnenia a čo ma potešilo je aj obstojného gore. To bolo na tomto filme asi najlepšie. Inak mi trocha vadilo zbytočné naťahovanie niektorých scén, ktoré občas spôsobovalo nudu. Jednoducho to zhrniem a to tak, že sa mi páčili gore efekty, hlavná herečka a tiež nesmiem nespomenúť výbornú hudbu, ale na druhej strane som sa občas nudil a záporné postavy boli totálne zle vybraté. V rámci žánru som videl oveľa lepšie filmy. ()

Mincek

Az na zopar dejovych nelogicnosti a klise som milo prekvapeny, film mal celkom dobre tempo a nebyt dementnych zaporakov, ktori ani nevedeli preco robia, to co robia, vystrelil by som o hviezdicku naviac. Film bol napinavy, miestami az neprijemny (znasilnenie) kazdopadne dost realisticky, co ma potesilo asi najviac. ()

lusa

"Nemám provaz, ani pásku..." lol - doki sa nezdal :) Nadpriemerná vec, ono sa nenadarmo hovorí, že rodičovský pud je to najsilnejšie. Zopár nelogických debilít, naivná hlúposť dievčat vyhnaná až za hranicu :) ale inak výborný masaker, vôbec som sa nenudila, práve naopak, mrvila som sa ako stĺp elektrického napätia. Fajn. 4* ()

Elegnor

Poslední dobou se mi nestávalo, že by mi takhle dlouhej film utekl tak neuvěřitelně rychle.. Rozhodně bych neřekl, že je to horor, spíš něco jako psychologické drama, které sice nezabíhá příliš do hloubky, ale je plné akce a napětí. Všechna krev (byť je jí tu dost) nepůsobí podle mě samoúčelně, jak je tu nejednou psáno - nesnaží se děsit nebo zaujmout, např. když vám ruku sežere drtič odpadu, těžko nebude cákat, je to prostě nutnej důsledek bleskovýho morálního dilematu, které je předtím vidět a o které tu jde víc.. Málokdy se vidí takhle slušný nekomediální film s tak velkým objemem prolité krve, proto mě zdejší hodnocení docela mate - ale jestli někdo hledal typický moderní hektolitrokrvový horor s neidentifikovatelným vraždícím maniakem a našel tenhle zajímavej, navíc skvěle hudebně podbarvenej kousek, možná se to dá i pochopit.. ()

monikka87

Slušný film, musím povedať, že si moju pozornosť poľahky udržal od začiatku do konca. Zopár chybičiek by sa našlo, ale už dávno mi pri nejakom filme nebolo takmer až fyzicky zle (a to sa mi paradoxne nezdal extra brutálny). Z mojej strany slabšie 4*. ()

angel.CZ

Asi nejdelší scéna znásilnění.Tohle bych i možná doporučil shlednout, jen mě to něják nevzalo.Jinak dobré téma na další podobné filmy. 50 ze 100 ()

Cortesz

Další překvapení roku ve svém žánru. Ano. Po Stáhni mě do pekla další skvělý horor, který jsem měl možnost tento rok vidět. Sice jde o remake, ale k mému štěstí patřím mezi ty, co originál neviděli, a abych pravdu řekl, jsem i rád, protože tento film je naprosto úžasný. Po hororové stránce téměř bez chyby - mělo to skvělou atmosféru, která je budována až do totální řezby, napětí také nechybělo, pár těch gore efektů a co není typické pro horor, tak i slušné herecké výkony. Byl jsem maximálně spokojen a skvěle se pobavil. ()

monty.cl

On to ani není horor, spíš takovej hrubej thriler s pár slušně drsnejma místama, ale v celku pořád uvěřitelné a reálné. Žádní otravní teenageři,což je potěšující a nasranej taťka doktor je dost dobrej a s kladívkem to umí...takže pro mě příjemné oživení v poslední době trochu nudné produkce tohoto žánru, slušných 70% ()

Solverino

když už konečně ty vypatlané padesátikilové blondýny přestanou chodit samy na "nevhodná" místa? celkově dost nudné, pořád stejná písnička, jen cca poslední třetina s pomstychtivými rodiči byla lepší. spousta nelogičností a nesmyslů, po shlédnutí vhodné jako tácek pod kávu :) ()

Soubi

V rámci žánru velmi dobré. Škoda, že nemám rád tento druh hororu. Proto 3*. Pokud máte rádi boj rodiny se zlořády, kteří zterorizovali jejich milou dceru, přičtěte si hvězdu .) ()

L3G1ON4R

Poměrně brutální podívaná na dvě mladé dívky s jejich špatnou životní zkušeností po setkání s klukem, který je syn uprchlého zločince jenž vysvobodili na cestě do vězení jeho kumpáni. Reálné zacházení s lidskou bytostí v takovém tempu a s takovou dravou náturou je poměrně kruté, byť jen z diváckého pohledu... ()

intro

Docela povedené krimi-drama. Takhle to vypadá když se milující rodiče naserou. Poslední scénka se povedla. ()

Guinivieve

Psema mi tu mluví z duše. To bylo tak nudný a debilní, že jsem se tomu ani nemohla smát (kromě scény, kdy se snažili toho omláceného, probodaného, ale stále velmi čilého chudáka utopit ve dřezu a on si vytáhl špunt:-))). ()

iMilan

Dennis Iliadis potěšil. Osobitá a řemeslně perfektní režie, která respektuje žánr. Už se těším na "Hardcore" ()

Sparky

Thriller přesně, jak má být. Napnutá atmosféra a rychlý spád. Jen na můj vkus jsou některé scény až moc reálně udělaný. ()

Pharlap

Chtel sem dat 3*, ale hodnotim o neco lepe, protoze podobnych slusnych filmu s touhle "jakoby horrovou" tematikou moc neni. Tohle zase byla zvedacka ze zidle, jako Eden lake ci jemu podobne.. v dnesni dobe nasili, bezohlednost, sobeckost a sadismus mezi lidi popisujici filmy. Na jednu stranu si rikam, jak je to frustrujici, ze se neco takoveho v dnesni dobe stale deje.. na stranu druhou si rikam, zda by clovek mel v sobe doopravdy tolik duchapritomnosti, chladnokrevnosti a planovitosti ve chvili, kdy mu jde "vo kejhák". Dovětek byl jako třešnička na dortu. ()

Pitryx

Děj je trochu svižnější než ve starší verzi, ale naprosto postrádá její hloubku. Snímek již tak nemá ani čím překvapit. Snad jen několika drobnými scénkami. Možná, že kdybych původní snímek /podruhé/ asi před dvěma hodinami neviděl, než jsem si pustil tento remake, hodnotil bych asi jinak. Takto s bídou dvě hvězdy. ++++++Souhlas s mým původním komentem výše. A ještě je to slabší gore než od pana Crawena. ()

petrik11

Sadistické znásilňovačky a potom vendeta to ma nebaví. Nebaví ma sledovať, i keď len fyzické ponižovanie ľudí, tento typ filmov naozaj nemusím. ()