poster

Tanec s vášní: Rozbal to!

 • USA

  Center Stage: Turn It Up

 • Slovensko

  Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ***

  Původní Center Stage z roku 2000 mám hodně ráda a jak se dá čekat, tohle už samozřejmě nebylo ono. Ale dívala jsem se na to čistě jen kvůli tanci a hudbě, takže i když děj byl jako u mnohých jiných tanečních filmů naprosto předvídatelný a téměř podprůměrný, byla jsem zkrátka a jednoduše spokojená s tím, co jsem viděla. Rachele Brooke Smith byla v hlavní roli hodně sympatická. Zato Sarah Jayne Jensen jako její "rivalka" působila z nějakého důvodu docela staře (netuším, kolik téhle herečce/tanečnici je ve skutečnosti let, ale zkrátka na mě působila starší, než by měla být) - a když už ji zmiňuju, v galerii můžete vidět fůru jejích fotek (Rachele se paradoxně objevuje jenom na jedné - ten, kdo tady ty fotky dával, zřejmě netušil, kdo je hlavní postava v tomto filmu...) ~(3,4)~(29.1.2013)

 • Skuby47
  ***

  Pod dojmem původního filmu, který mne nadchnul, jsem se na toto pokračování moc těšila, ale přišlo trošku zklamání. To, že byl příběh jednoduchý, bez nápadité zápletky by ani tolik nevadilo, pokud by jej taneční vystoupení zastínila. Nestalo se, a kromě rutinního baletního nácviku a pózování bylo ve filmu k vidění jen málo originálních choreografií a kostýmních scénických čísel. Hlavní představitelka byla velmi pohledná, ale nepříliš charismatická a sympatie vzbuzovaly jen její výstavní zuby, čehož si evidentně byla vědoma. Také její mužský protějšek byl nevýrazný. Škoda.(17.9.2011)

 • bagetka007
  **

  Pff...ta ale není úplně krásná...ne všechny holky v takovýchto filmech jsou vyložené krasavice, ale jsou docela přirozené...tahle je zmalovaná, obarvená, ale chápu, že měla působit kontrastně oproti těm prudérním blonckám...nevím, výjimečně mi prostě nesedla...každopádně tancuje super, ale jako herečka stojí za houby... PS: Každopádně musím uznat, že takové břišáky se jen tak nevidí a můra jedna, dost dobře kroutí zadkem...ale podoba s Rachel z OTH se mi vůbec nelíbí :D(22.4.2012)

 • kelley
  **

  Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Vychází mi přesně 50%. Film není úplně špatný, snaží se sice víc vystihnout psychologii hrdinky Kate (musel jsem se podívat do obsahu, protože jsem si, na rozdíl od jedničky, její jméno nepamatoval) ale právě ta upachtěná snaha o psychologii postav filmu spíš ublížila než pomohla. Jody zmizela úplně a Jonathan s Cooperem hrají spíš jen štěky než by se děj zabýval jejich soupeřením v tanečních stylech a přístupu k výuce. Dějově bych jej vlastně považoval spíš za nepříliš povedený remake Flashdance než dvojku Tance s vášní. Paradoxně mi připadá, že výkony tanečníků jsou technicky lepší než v jedničce. Jenže když se o ohni při tanci akorát žvaní, tím ten oheň nevznikne. V jedničce prostě byl přítomen i bez keců. Možná právě proto, že tam taneční výkony nebyly tak sterilně dokonalé a herci-tanečníci si je o to víc užívali...(19.10.2013)

 • Big Bear
  **

  Zrovna jsem s kýmsi diskutoval na webu ohledně masakru v Manchesteru o tom zda u muslimů hraje roli zda jsou mírnění či radikální, nebo zkrátka jen to že jsou muslimové, když tohle začalo běžet v TV. A tak jsem se rozhodl téma krapet odlehčit asi to bylo i očima a luxusní postavičkou Rachele Brooke Smith proč jsem jedním okem film začal sledovat. Je to taká klasika pro dospívající děvčata se stokrát ohraným příběhem jehož kořeny můžeme nalézt až u Popelky a jejího zkoušeného střevíčku. Já mám ale tanec rád - tedy jako divák, a s vědomím, že mně padedé nikdo nikdy neuvidí dělat a kdyby snad pak se postarám aby všichni svědci zmizeli z povrchu zemského - jsem se na film rád podíval i z tohoto důvodu. navíc herci byli mladí fešní, hlavně dívky oku lahodily. Takže za mně za dvě pirulety. * *(27.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace