poster

Tanec s vášní: Rozbal to!

 • USA

  Center Stage: Turn It Up

 • Slovensko

  Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anschutz
  **

  Zhlédnutí tohoto snímku bylo pro mě víceméně náhodnou záležitostí při brouzdání televizními programy - a teda celou dobu jsem si říkala, že je to poněkud krok vedle...na druhou stranu některá taneční čísla byla hezká, ovšem příběh zcela klasický a ničím překvapivý. Každopádně mě celou dobu napadala jedna myšlenka - má hlavní hrdinka v obličeji křeč nebo ne? Ten úsměv byl děsivej...brrrr!(7.7.2011)

 • katherine7
  ***

  Je totálně jasné, že tohle je trošku jinde než série Step Up, ale i tak to nebylo jedno z nejhorších. Dalo se na to dobře dívat. Choreografie byla vcelku dobrá, i když jsem od toho čekala trochu více.. poslední tanec byl ale úžasnej.. nastudování Popelky v moderní formě..prostě super! Hlavní herec/tanečník (Kenny Wormald) je typickej slaďouš a tančí skvěle, takže za mě spokojenost.. ale jeho taneční/herecká partnerka (R.B. Smith) byla upřímně na ránu. Ten její úsměv.. strašně mě to iritovalo a popravdě jsem jí vůbec nežrala to, že hrála skromnou a nejistou dívku. Naopak se mi líbil výkon herečky S.J. Jensen, která hrála hlavní mršku. Měla šmrnc a nebyla mi až tak nesympatická jako hlavní protagonistka. Celkově film hodnotím jako 3*.(5.2.2016)

 • bagetka007
  **

  Pff...ta ale není úplně krásná...ne všechny holky v takovýchto filmech jsou vyložené krasavice, ale jsou docela přirozené...tahle je zmalovaná, obarvená, ale chápu, že měla působit kontrastně oproti těm prudérním blonckám...nevím, výjimečně mi prostě nesedla...každopádně tancuje super, ale jako herečka stojí za houby... PS: Každopádně musím uznat, že takové břišáky se jen tak nevidí a můra jedna, dost dobře kroutí zadkem...ale podoba s Rachel z OTH se mi vůbec nelíbí :D(22.4.2012)

 • Big Bear
  **

  Zrovna jsem s kýmsi diskutoval na webu ohledně masakru v Manchesteru o tom zda u muslimů hraje roli zda jsou mírnění či radikální, nebo zkrátka jen to že jsou muslimové, když tohle začalo běžet v TV. A tak jsem se rozhodl téma krapet odlehčit asi to bylo i očima a luxusní postavičkou Rachele Brooke Smith proč jsem jedním okem film začal sledovat. Je to taká klasika pro dospívající děvčata se stokrát ohraným příběhem jehož kořeny můžeme nalézt až u Popelky a jejího zkoušeného střevíčku. Já mám ale tanec rád - tedy jako divák, a s vědomím, že mně padedé nikdo nikdy neuvidí dělat a kdyby snad pak se postarám aby všichni svědci zmizeli z povrchu zemského - jsem se na film rád podíval i z tohoto důvodu. navíc herci byli mladí fešní, hlavně dívky oku lahodily. Takže za mně za dvě pirulety. * *(27.5.2017)

 • kelley
  **

  Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Vychází mi přesně 50%. Film není úplně špatný, snaží se sice víc vystihnout psychologii hrdinky Kate (musel jsem se podívat do obsahu, protože jsem si, na rozdíl od jedničky, její jméno nepamatoval) ale právě ta upachtěná snaha o psychologii postav filmu spíš ublížila než pomohla. Jody zmizela úplně a Jonathan s Cooperem hrají spíš jen štěky než by se děj zabýval jejich soupeřením v tanečních stylech a přístupu k výuce. Dějově bych jej vlastně považoval spíš za nepříliš povedený remake Flashdance než dvojku Tance s vášní. Paradoxně mi připadá, že výkony tanečníků jsou technicky lepší než v jedničce. Jenže když se o ohni při tanci akorát žvaní, tím ten oheň nevznikne. V jedničce prostě byl přítomen i bez keců. Možná právě proto, že tam taneční výkony nebyly tak sterilně dokonalé a herci-tanečníci si je o to víc užívali...(19.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace