poster

Tanec s vášní: Rozbal to!

 • USA

  Center Stage: Turn It Up

 • Slovensko

  Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • katherine7
  ***

  Je totálně jasné, že tohle je trošku jinde než série Step Up, ale i tak to nebylo jedno z nejhorších. Dalo se na to dobře dívat. Choreografie byla vcelku dobrá, i když jsem od toho čekala trochu více.. poslední tanec byl ale úžasnej.. nastudování Popelky v moderní formě..prostě super! Hlavní herec/tanečník (Kenny Wormald) je typickej slaďouš a tančí skvěle, takže za mě spokojenost.. ale jeho taneční/herecká partnerka (R.B. Smith) byla upřímně na ránu. Ten její úsměv.. strašně mě to iritovalo a popravdě jsem jí vůbec nežrala to, že hrála skromnou a nejistou dívku. Naopak se mi líbil výkon herečky S.J. Jensen, která hrála hlavní mršku. Měla šmrnc a nebyla mi až tak nesympatická jako hlavní protagonistka. Celkově film hodnotím jako 3*.(5.2.2016)

 • bagetka007
  **

  Pff...ta ale není úplně krásná...ne všechny holky v takovýchto filmech jsou vyložené krasavice, ale jsou docela přirozené...tahle je zmalovaná, obarvená, ale chápu, že měla působit kontrastně oproti těm prudérním blonckám...nevím, výjimečně mi prostě nesedla...každopádně tancuje super, ale jako herečka stojí za houby... PS: Každopádně musím uznat, že takové břišáky se jen tak nevidí a můra jedna, dost dobře kroutí zadkem...ale podoba s Rachel z OTH se mi vůbec nelíbí :D(22.4.2012)

 • Anschutz
  **

  Zhlédnutí tohoto snímku bylo pro mě víceméně náhodnou záležitostí při brouzdání televizními programy - a teda celou dobu jsem si říkala, že je to poněkud krok vedle...na druhou stranu některá taneční čísla byla hezká, ovšem příběh zcela klasický a ničím překvapivý. Každopádně mě celou dobu napadala jedna myšlenka - má hlavní hrdinka v obličeji křeč nebo ne? Ten úsměv byl děsivej...brrrr!(7.7.2011)

 • lopata555
  **

  V prvom rade treba povedať, že som trdlo. Myslel som, že idem pozerať jednotku a nie toto voľné pokračovanie. Hudobno tanečné filmy sú fajn ak majú čo ponúknuť. Len tu bohužiaľ neviem čo skôr malo zapôsobiť. Kedže nefandím super módnym tancom, tak sa mi páčil skôr ten balet. Prišlo mi to celé ako film o princovi a popoluške. Kto by už nefandil popoluške, že? ...(16.11.2014)

 • Skuby47
  ***

  Pod dojmem původního filmu, který mne nadchnul, jsem se na toto pokračování moc těšila, ale přišlo trošku zklamání. To, že byl příběh jednoduchý, bez nápadité zápletky by ani tolik nevadilo, pokud by jej taneční vystoupení zastínila. Nestalo se, a kromě rutinního baletního nácviku a pózování bylo ve filmu k vidění jen málo originálních choreografií a kostýmních scénických čísel. Hlavní představitelka byla velmi pohledná, ale nepříliš charismatická a sympatie vzbuzovaly jen její výstavní zuby, čehož si evidentně byla vědoma. Také její mužský protějšek byl nevýrazný. Škoda.(17.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace