Reklama

Reklama

Tanec s vášní: Rozbal to!

  • USA Center Stage: Turn It Up (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Kate Parkerové se zhroutil dávný sen. Přestože je talentovaná tanečnice, nebyla přijata na newyorskou baletní akademii. Kate odmítá rodině přiznat prohru, nalže jim tedy, že ji přijali. Díky Tommymu, kterého poznala během přijímaček, dostane práci v tanečním klubu. Tommy je bývalý hokejista a výborný tanečník, učitel mu však vytýká, že jeho projevu chybí vášeň. Je mu jasné, že potřebné emoce by v něm mohla probudit právě Kate. Ve volném čase spolu tančí, on se učí dát tanci citový rozměr, ona zase piluje techniku. Tommy a jeho taneční partnerka Suzanne mají šanci stát se hlavními představiteli v představení o Popelce s názvem Střevíček. Suzanne mu vytýká, že se kvůli Kate plně nevěnuje jejich tréninku. Na scéně se objevuje žárlivost. Kate žárlí na Suzanne, Tommy zase na Katina učitele tance. Jejich vztah se komplikuje. Pak se v New Yorku nečekaně objeví Katina sestra. Dívka se jí přizná, že na akademii nechodí, a chce se s ní vrátit zpátky domů. Na její naléhání se ale přece zúčastní veřejného konkurzu na Střevíček. Má mezi profesionály šanci? (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

runner85 

všechny recenze uživatele

V prvom rade treba povedať, že som trdlo. Myslel som, že idem pozerať jednotku a nie toto voľné pokračovanie. Hudobno tanečné filmy sú fajn ak majú čo ponúknuť. Len tu bohužiaľ neviem čo skôr malo zapôsobiť. Kedže nefandím super módnym tancom, tak sa mi páčil skôr ten balet. Prišlo mi to celé ako film o princovi a popoluške. Kto by už nefandil popoluške, že? ... ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Pod dojmem původního filmu, který mne nadchnul, jsem se na toto pokračování moc těšila, ale přišlo trošku zklamání. To, že byl příběh jednoduchý, bez nápadité zápletky by ani tolik nevadilo, pokud by jej taneční vystoupení zastínila. Nestalo se, a kromě rutinního baletního nácviku a pózování bylo ve filmu k vidění jen málo originálních choreografií a kostýmních scénických čísel. Hlavní představitelka byla velmi pohledná, ale nepříliš charismatická a sympatie vzbuzovaly jen její výstavní zuby, čehož si evidentně byla vědoma. Také její mužský protějšek byl nevýrazný. Škoda. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Zrovna jsem s kýmsi diskutoval na webu ohledně masakru v Manchesteru o tom zda u muslimů hraje roli zda jsou mírnění či radikální, nebo zkrátka jen to že jsou muslimové, když tohle začalo běžet v TV. A tak jsem se rozhodl téma krapet odlehčit asi to bylo i očima a luxusní postavičkou Rachele Brooke Smith proč jsem jedním okem film začal sledovat. Je to taká klasika pro dospívající děvčata se stokrát ohraným příběhem jehož kořeny můžeme nalézt až u Popelky a jejího zkoušeného střevíčku. Já mám ale tanec rád - tedy jako divák, a s vědomím, že mně padedé nikdo nikdy neuvidí dělat a kdyby snad pak se postarám aby všichni svědci zmizeli z povrchu zemského - jsem se na film rád podíval i z tohoto důvodu. navíc herci byli mladí fešní, hlavně dívky oku lahodily. Takže za mně za dvě pirulety. * * ()

Figusek 

všechny recenze uživatele

Jak to jen napsat. Ehm... Sledovala tuhle pecandu moje manželka, tak jsem se nechtíc přichomýtnul před bednou vedle ní no a..... A... No asi takhle - kdybych u toho do sebe nestáhl nějaký to pětipívo, nedal bych to. Ale jo, jednu hvězdu se pokusím i teď vidět stejně jak film taky dvakrát a dám jí trochu i z principu, pač mé ženě se to asi krapet i líbilo. Extra zábava za 35% ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Původní Center Stage z roku 2000 mám hodně ráda a jak se dá čekat, tohle už samozřejmě nebylo ono. Ale dívala jsem se na to čistě jen kvůli tanci a hudbě, takže i když děj byl jako u mnohých jiných tanečních filmů naprosto předvídatelný a téměř podprůměrný, byla jsem zkrátka a jednoduše spokojená s tím, co jsem viděla. Rachele Brooke Smith byla v hlavní roli hodně sympatická. Zato Sarah Jayne Jensen jako její "rivalka" působila z nějakého důvodu docela staře (netuším, kolik téhle herečce/tanečnici je ve skutečnosti let, ale zkrátka na mě působila starší, než by měla být) - a když už ji zmiňuju, v galerii můžete vidět fůru jejích fotek (Rachele se paradoxně objevuje jenom na jedné - ten, kdo tady ty fotky dával, zřejmě netušil, kdo je hlavní postava v tomto filmu...) ~(3,4)~ ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama