Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Šámas

Vcelku zábavná jednohubka, nic extra jsem nečekal a dostal jsem film, který mojí pozornost udržel po celou dobu a chvílemi jsem se i bavil. Rozhodně více než při sledování např. Černé smrti. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi nebo třemi hvězdičkami, díky závěrečnému souboji, který mě příliš nenadchl, jsem se rozhodl pro nižší hodnocení. ()

bogd4n

Nebylo to tak zlé, jak jsem čekal. Ten (ksicht) Rona Perlmana prostě zbožňuji :). Škoda těch bitev na začátku, je vidět, že peněz nebylo na rozhazování. A démon na konci to úplně rozsekal. :) ()

Gazzellka

Strasne by ma zaujimalo, aky jazykovy odbornik prekladal nazov tohto "fantasy" pocinu. Vzhladom na jasny zmysel originalneho nazvu straca preklad "Hon na carodejnice" (wtf) myslienku a taktiez predklada ceskoslovenskym divakom nieco, o com film predsa vobec nie je.... Bohapuste zavadzanie sa tomu hovori! Ale k veci - cakala som klasiku, upalovanie, zaklinanie, prenasledovanie.... A dostala som co? H***O. Nadhernu wannabe-hororovu uvadzaciu scenu, potom dlho nic, potom par zimomriavok v lese s vlkmi a nasledne... Co to vlastne bolo? Zeleny lietajuci sarkan, este spagat a dieta, ktore ho pusta vo vetre. Kebyze mam chut na riadneho diabla, chcelo by to Exorcistu alebo nieco. Celu tuto peachovinu zachranovala slecna Kleer svojim miestami demonickym vyrazom. Howgh. ()

ronin zabak

Mno, Nikolas Klec je akční herec a tohle dílo to zase dokazuje. Ty drsný hlášky v boji jsou trochu mimo, ten jeho poskok je typickej amík. Měl by spíš hrát nějakýho kapitána Ameriku, sem se rozhodně nehodí. Hvězdy to dostalo za začáteční scény, kde mě to aj celkem nabudilo (myslím ty čarodky a tak). ()

aboj

Tak z tohto mohol byť dobrý historický film, ale keď je scénar brakový, tak taký je aj celý film. Tvorcom dosť uletela fantázia, mali sa držať pri zemi. A čo najviac uráža, je to, že sú tu aj historické nepresnosti. ()

Honzyg

Místy trochu čitelné ale přesto poměrně zábavné. Cage hraje dobře i v průměrných filmech, jako je tento (nebo pro něj mám prostě slabost, takže mi to tak třeba jen připadá). I role Rona Perlmana (Felsona) mě baví. Není to žádná pecka, digitální efekty za moc nestojí (čeští trikaři s tímhle filmem asi díru do světa neudělají) , ale jako oddychovku jsem schopen to akceptovat. ()

Terul

Těšila jsem se a bála zároveň... ale bát jsem se měla mnohem víc, vědět, co mě čeká. Film působil jako parodie a více než děsil, tak bavil a nudil... Zbytečně utracené peníze za kino... ()

Perdol

Na úrovni Van Helsinga, o tři hvězdičky horší, než Black Death. I Solomon Kane byl o poznání lepší. Nevadil by mi béčkový příběh ani triky na úrovni slapšího tv seriálu, ale herecké výkony a hlavně dialogy, to se občas nedalo zabránit smíchu. ()

raiden14

Nicolas Klietka a Hellboy v miestami celkom slušne atmosferickom ale v konečnom dosledku nedotiahnutom a priemernom historicko/fantasy kinohite. ()

miamiamia

Letní blockbuster s obloustlým Cagem, který mě docela bavil. příliš pc a fantasy efektů, které moc nemusím. zápletka jednoduchá a nepřekombinovaná, oceňuji, že žádné přílišné rochnění v nechutnostech, ke kterému téma přímo vybízí (nejspíš kvůli přístupnosti - je to pohádka ). ()

Patriarch

Pokud hledáte něco pro zábavu a nevyžadujete nic navíc, tak si můžete v klidu pustit tento film. Děj plyne celkem svižně, občas je i nějaká ta akce a závěr má celkem překvapující konec. ()

Srbic

myslím, že velmi dobře srovnatelné se solomonem kanem. z tohoto žánrového minisouboje u mne zvítězí těsně tenhle film. sice je plný cliché a zpočátku jsou zde z křížáckých vrahů děláni hrdinové (je něco jiného, když se gimmli s legolasem dohadují, kdo zabije víc skřetů a něco jiného jsou sázky zdejších hrdinů o tom, kdo ukončí více lidských životů) a plný cliché (velmi dramatický a originální scéna se starým visutým mostem... nicméně svou atmosféru to má, přestože jen béčkovou. čarodějnice byla dost slabě zpracovaná. ()

swedr

Tento film předčil moje očekávání.. Bohužel v negativním slova smyslu. Stále jsem očekával nějakou větší akci, cosi z čeho mi vylítne adrenalin... A z ničeho nic- titulky a konec. ()

pelegryna

Investorem tohoto snímku je evidentně Vatikán..... Kdyby se alespoň někdo pokusil držet v tomto žánru koukatelné závěry filmu, ale to už chce asi divák nemožné!!! Některé triky jako by natáčel někdo z prvorepublikových amatérů. Osvětlení bylo přespíliš temtné a jindy zas tak kontrastní, že sítnice volala na poplach. Brutální začátek, který ihned zkazil nepovedený třasotrik.... Na tohle opravdu podruhé nekouknu.Cage účes ala Con Air nemůže film nijak vylepšit. ()

Uframufrag

Samozrejme ze to urcite nepatri ku Cage-ovim najlepsim filmom, ale mne sa vcelku pozdaval. Pekne exteriery, dobre herecke obsadenie a dokonca ani specialne efekty neboli k zahodeniu, taky troska lepsi priemer ()

Burmák

mno..... čekal jsem všechno jen ne ďábla....a ještě takového :-) asi hodně špatně trikově možná asi jako souboj Titánů z roku x což bylo na tu dobu super takže...děs běs....moje paní myslela, že je asi na jiném filmu.... ()

misa kulicka

Poměrně slušně natočený film, který by si zasloužil trochu lepší scénář. Děj se dá většinou odhadnout dopředu. Nejvíce - aspoň podle mého - se povedla scéna s vlky. Takže 60 %. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor