Želví nindžové III

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles III (více)

Želvy cestují časem zpět do dob starověkého Japonska, kde mohou trénovat bojová umění. (oficiální text distributora)

spikey1

nemůžu si pomoct... tohle je ve mě zakodovaný... i kdyby jen ty zelený kluci stáli a jedli pizzu, to dítě ve mě, který na nich vyrostlo bude šťastný, jasně že to za nic nestojí... ale... sakra... dyť to jsou želví ninjové:) ()

Han22

Mnohem lepší než jsem čekal, zvláště po shlédnutí recenzí od AVGN a Nostalgia Critic. Nicméně pokud odhlédneme od naprostého odklonu od seriálu a pár prapodivných vtipů, tak je trojka celkem povedená. Bitky mají znovu šmrnc, výprava středověkého Japonska ujde a příběh mě celkem bavil. A slizký obchodník se zbraněmi v podání Stuarta Wilsona je skvělý, tenhle chlápek se na podobné záporáky v 90. letech vyloženě specializoval. Vytknout se tomu všemu dá lecos, ale pořád je to celkem zábava a lepší než druhý díl. 60% a tři hvězdičky. ()

HiddenDragon

Urcite nejslabsi dil z puvodni hrane trilogie. Hlavnim duvodem je pro me preci jen vetsi prevaha forku detskeho razeni, i kdyz vyjimky ve forme dobrych vtipku se taky najdou. Navic se dej prenese cely do Japonska 1603, cili ani typicky disco soundtrack samozrejme nebude (dobre skladby jsou jen na zacatku a v zav. titulcich). Herecky je to take rek bych jeste o trochu slabsi a vsechno tahnou Zelvy, ktere jsou opet fajn, mrstne a jejich kungfu pohyby vypadaji dobre. Ani ta zmena prostredi a hodne prirody by nebyla na skodu, ale cele to pusobi takovym serialovym dojmem...neco jak "Xena". Mluvi se sice o konfliktu a valce, ale velkolepe to urcite nepusobi. Dale - obchodnik se zbranemi Walker ma kotvit se svymi lodemi v zalivu, ale pak ho vidime ve scene na plazi s jednim delem a par poskoky. Zkratka je to trochu lacine. Pribeh - no je pritazeny za vlasy, ale je to komiks, tak proc ne. Spis jde o to, ze nektere sceny jsou nelogicke. Treba prenos Zelv na zacatku do Japonska...proc by "na druhe strane" zrovna ctyri vojaci v bitve drzeli zezlo... Nebo to zaverecne dohadovani "ja zustanu tady", kdyz uz davno pred tim se bavili o tom, jak se musi do 60ti hodin vratit, jinak z nich bude "zelvi polivka". Proste par nelogicnosti, trochu krecovite dialogy, to ze i bezni jap. vesnicane mluvi anglicky, ze jeden ze zaporaku - Lord Norinaga (oslovovany jako daimio) - rozhodne nepusobi jako sebejisty drsny panovnik a tvari se stale jak kdyby byl mimo...mozna proto aby hlavniho padoucha mohl hrat Anglican Walker (ktery si ovsem hraje s papouskem, takze to opet vyzniva detsky). Holt je tu vic veci, kvuli kterym mi to prijde slabsi nez puvodni dily. I kdyz stylove to jsou porad ty same Ninja Zelvy a opet to primo navazuje na dvojku. ()

iXtr3m3

Veľmi veľký fail, ktorý túto sériu nadobro pochoval na dlhé roky. Ono to obdobie by mohlo byť zaujímavé, ale totálne nezaujímavo sa s ním naložilo a bolo to už až príliš infantilné. Primárne tupá komédia ako akcia. ()

Fary

* z nostalgie. Jako malý jsem jejich příběhy fakt žral. Dneska na to člověk kouká jinýma očima... ()

Prochy38

Bohužel jasně a o hodně nejslabší díl této trilogie. April hnusná, divná, nevhodná. Příjemný návrat E. Kotease, ale ani to to úplně nenapravilo. Děj hodně hodně slabý... Ale jako zasmát... jsem se zasmál. ()

Paldiny

V závere trilógie sa cestuje časom. Tak trochu mi to pripomenulo tretí Návrat do budúcnosti, lenže miesto auta tu máme čarovné žezlo. Korytnačky tu perlia asi najčastejšie a skutočne som sa smial. Dôjde aj na konfrontáciu dvoch svetov, kde si nindžovia z minulosti zahrajú hokej a tí v minulosti rozmlátia walkman s rozbesneným hip hopom. Korytnačky tu jazdia na koňoch a opäť predvádzajú choreografiu hodnú čierneho pása. Záver posledného dobrodružstva pozerateľný aj po rokoch. ()

Dzarule

Nejlepší jednička to každopádne... 2 a 3 je tak celkem stejnej level si myslim ale má slabost pro cestování časem mi nedovoluje mín jak 3* ()

SkyCaptain

Oproti předchozím dvěma dílům pěkný sešup dolů. Už na designu "flekatých" želv je vidět že něco není v pořádku. Tento díl želv je strašně infantilní a příběh je ještě k tomu pěkně debilní. Vůbec se nedivím že další hrané díly nevznikly. ()

char_t

Uff... Na rozdíl od dvojky jiný přístup, ale pořád stejně stupidní. Televizní kamera zapříčinila, že o tři roky dřív tak povedené kostýmy najednou vypadají neskutečně levně, herci se už zase vyměnili, takže si musíme zvykat nejen na nové hlasy želv, ale i na novou April... A k tomu se vrátí Casey (asi Koteasovi došly prachy), a vypadá přitom jako postava ze sitcomu, co se vrací po dvouleté pauze a po hlášce "Hele kdo se vrátil" naskočí na pódium, zapózuje, a asi očekává hlasitý aplaus přítomného publika či co... ()

Rathalos

Trojka je sice kvalitou najslabsia,ale je to sranda,korytnacky opat davaju tie svoje hlasky a parkrat som sa aj zasmial,uz sa tu neobjavuje Trhac a meni sa prostredie filmu,davam 4 hviezdicky,tie roky mali svoje caro...:-) ()

helloween93

Sestupná tendence želvích ninjů je zjevná, po slabší dvojce, přišla trojka z feudálního Japonska, kde chybí výraznější záporák typu Trhače a film je víc dětský než teenage. Občas padne dobrá hláška, v titulkách zahraje Tarzan Boy, ale jinak film nudí. Raději si pusťte “My jsme čtyři Želví nindžové” od Davida, Horňáka a Hložka. Vysílalo, stejně jako předešlé dva filmy AMC. 2* ()

MickeyStuma

Do třetice všeho dobrého a tak se dějství dle komiksových dobrodružství o třech zmutovaných bojovných želvách dostává přeci jen zase o něco dál. Zapomeňme na Trhače a spol., nyní tu máme feudální Japonsko a svět samurajů. Ano. naši hrdinové za pomoci nalezené kouzelné svítilny vycestují v čase. Nic proti ničemu, proč by nakonec ne. Ale to by nesměl být rázný úpadek na kvalitě scénáře. Zřejmě byla snaha udělat oproti předchozím snímkům zase něco jiného, ale ono se to prostě nepovedlo. Jak již víme, první snímek byl v celku drsný, druhý už polevil v zájmu na dětské diváky. Nyní to mělo být více dobrodružnější? Zřejmě ano. Což o to, jako ryze popcornový film bez znalosti právě těch dvou předchozích dílů, to fungovat může, jen by bylo mnohé nevysvětleno. A změna nejen na atmosféře a výpravě, ale dokonce i viditelně na maskách (jiný vzhled, jiná mimika, atd.). Těžko říci, jestli pro větší pohodlí těch, co v nich hráli, ale když už jednou něco je, tak to má zůstat natrvalo. Ale na druhou stranu, nedopadlo to zase až tak hrozně, jako třeba postava létajícího psa Falca ve snímku z roku 1989 ´Nekonečný příběh 3´. Snímek se tedy jeví krapet těžkopádně a dějem naprosto nerozvážně. Lze ještě pochopit jednoduchost spojenou s nelogičností, jako třeba doslova vteřinové přizpůsobení se novým věcem a skutečnostem, ale příběh jako takový by měl být přeci jen na celém konceptu nejsilnější. ()