Na malý ostrov v Pacifiku, kdesi u amerického pobřeží, přijíždí na pozvání svého bývalého velitele z armády mladý doktor Cal Taylor. Cal zde hodlá převzít lékařskou praxi hostitele, dr. Silvertona, jenž se už chystá do důchodu. Klid, který by zde, na tomto odlehlém místě, Cal čekal, je však narušen nálezem roztrhaných zbytků těl dvou turistů. Místní domorodec Brownie těla najde ve chvíli, kdy přiváží Cala z přístaviště hydroplánů. Než však místní šerif může věc vyšetřit, ostrov postihne katastrofa. Neznámí velcí hadi začnou napadat místní obyvatele. Hadi útočí na obyvatele doslova ve smečkách, jsou strašlivě rychlí a krvelační. Šerif donutí místní lidi schovat se v jedné z budov. Sám se vypraví najít dívku Maggie, která neměla možnost se před hady ukrýt v budově a zůstala venku. Šerifovi se sice podaří dívku najít, při dívčině záchraně před hady však zahyne její matka, která se svou dceru i přes varování šerifa vydala hledat. Sám šerif dokáže Maggie bezpečně dopravit jen na policejní stanici, kde ji skryje v cele. Poté je sám napaden skupinkou hadů a ukousán k smrti. Maggie se vypraví zachránit Cal s dívkou Nicky a otcem Maggie. Calovi se podaří za pomoci hasicího přístroje (odhání s ním hady) dostat na policejní stanici a Maggie zachránit. Všichni se s ostatními obyvateli shromáždí v jedné z budov, kterou se snaží společně před hady utěsnit. Zanedlouho u ostrova zakotví člun, ze kterého za pomoci chemických granátů vystoupí skupinka lidí - několik mužů vedených vědkyní, dr. Collinsovou, a doktorem Silvertonem. Ten před několika hodinami odvezl do blízké nemocnice malého chlapce rovněž uštknutého hadem. Místní jsou přesvědčeni, že je skupina přišla zachránit. Jenže brzy se ukáže, že tato skupina zaměstnanců výzkumné společnosti Biotech má jiné poslání, o kterém nejsou ani vědkyně a ani dr. Silverton informováni. Velitel bezpečnosti této společnosti dostal za úkol z ostrova přivézt několik hadů a zamést na ostrově po katastrofě stopy. Biotech dokonce plánuje celý ostrov, včetně lidí, otrávit jedovatým plynem shozeným z letadel. Cal a obyvatelé ostrova s tím nesouhlasí a rozhodnou se jednat. Na jejich stranu se přidává i vědkyně. Pod vlivem okolností se k obyvatelům nakonec připojí i muži z Biotechu. Cal vymyslí plán - prostřednictvím tepelné stopy vytvořené plynovým topením a infrazářiči nalákat hady do středu ostrova, do velkého zahradnického skleníku, a tady je za použití propanbutanových lahví vyhodit do povětří... (TV Prima)

Lachtaan

Zápletka: Dost pokulhávala, ale dejme tomu, k tomuto druhu filmu to prostě patří. Monstra: Už jsme viděli lepší "hady". Herci: Nepamatuju si je téměř vůbec, ale scéna ve stanu byla přínosem této televizní hrůzy. ()

demented

Panečku...geneticky upravené zmije na úteku. Nielenže sú agresívne, lovia vo svorkách, systematicky útočia, ale neštítia sa ani takých zákerností ako ohlodávanie ubohých nešťastníkov až na kosť. A sú krásne digitálne a pri útoku pozoruhodne vystreté ako po požití modrej pilulky. A k tomu ešte zlovestne vrčia ako medveď. Ale výčtom uvedených kvalít sa zábavnosť tohto filmu končí. Škoda. ()

Ravi odpad!

To jsem zas jednou zapnul Novu v hlavním vysílacím čase xD chjo Hadi přerušili telefonní spojení, skáčou lidem na hlavu ze země, útočí synchronizovaně v grupách, vydávají výkřiky apod. Po sledování tohoto filmu máte dojem, že pro případ hromadného útoku hadů na vaši domácnost by jste měli mít doma nejméně jeden hasičský přístroj. No a konečně i na americkou vlajku tradičně dojde. ()

xaver odpad!

Další bezduchý primitivní snímek. Kolikrát již se objevuje ten nesmyslný scénář vědce, popř vědeckého týmu (v tomto případě lékařky) s dobrým úmyslem, který je zneužit padouchem, který jde přes mrtvoly. Jednou jsou to žraloci, jindy pavouci či jiná havěť a v tomto případě geneticky upravené zmije. Proč ale kvůli větší produkci jedu jsou zbytečně rychlé a masožravé, to již nám režisér, zřejmě stejně primitivní jako jeho snímek, neříká. Nechci režiséra urážet, ale on uráží inteligenci průměrného, ba i podprůměrného diváka. Co víc k tomu dodat. Stručně, do odpadu. ()

Haymar odpad!

A už zase zmutovaná, krvelačná a hrdelní zvuky vydávající nasraná fauna?!?!?!... Tentokrát hadi (zmyje), co vypadaj jak chřestýši, utočí jako vlci, apetit maj jako žraloci a řvou při tom jak paviáni!... Rejža s příhodným jménem Bill Corcoran si nejspíš odskočil od svého běžného žánru (porna) k trochu "vážnější" látce. Výsledkem sou debilní digitální hadi, tuna klišé a kupa tupých herců (ani Tara Reid to tentokrát z odpadu! nezachrání)... Sorry ale s tímhle jděte už vážně (s prominutím) do prdele!! ()

Prochy38 odpad!

Tady nebyl jediný důvod dávat *. Za co? Ani ta Tara se do tílka nesvlíkla, jak slibuje plakát!! A hadi? To byl doufám vtip! Co to bože vydávali za zvuky????? A copak takto se chovají zmije??? Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Trapné, ubohé, nelogické, urážející, zesměšňující, ...... ()

lili6 odpad!

Bíííída.. Konkurovalo to útočícím kobylkám, které jsou jeden z nejhorších parodií na horor, které znám;) Takže rozhodně hrůůza.. ()

pospech11 odpad!

Zmije kvičící jako sele, co vyzkočí dva metry do vzduchu a ještě se u toho napruží jako oštěp, to mluví za vše. Jenže aby toho nebylo mál tak dokonce i útočí ve smečkách a maso z oběti ohlodávají jako nějaký pes. Tenhle film mě pobavil, ale na druhou stranu sem byl rád že zase vidím Dona S. Davise ()

alambert odpad!

Na film jsem koukal v podstatě jen kvůli mé oblíbené Taře Reid. Bohužel, už to není co to bývalo a silikony tomu nepomohou, takže už filmu nedám ani hvězdičku navíc, jako jsem to udělal u Tařiných jiných filmů xD No film je prostě neuvěřitelně otravný. Horší už je snad jen KROKODÝL, nic jiného mě nenapadá. Přehlídka přírodopisných, fyzikálních i technických chyb naprosto příkladná. Jen tak na ukázku: Hadi hýkají, termovize je založená na infračerveném zářiči a americký Ford F-series jezdí na naftu a spousty dalšího. Navíc má film pomalý rozjezd a žádnou pointu. Strašné herecké výkony jsou bohužel v této kategorii samozřejmostí. ()

drankeryth

Plagat sa mi k tomuto filmu velmi paci a obsah dvd je taky slaby priemer, ktory si ani poriadne nezapamatate, co ste to videli za film. Geneticky upravene hady boli pekne agresivne, normalne zrali ludi, az pokial z nich nezostala kost. Najhorsie na to dopadol ten parik pocernelych ludi, po ktorych len zostal dotrhany stan, kopa krvi a jeden prsten. Zvysok pozrali tie hady, ktore boli extremne nenazrate:) Dobry drsnak bol aj ten dedek s brokovnicou, ktory mal fakt dobru musku a vzdy nejakeho hada trafil do hlavy. A ten novy doktor, ktory prisiel do tohoto zapadakova sa zahral na drsneho marinaka a nozom trafil hada priamo cez otvorenu tlamu. A kdeze sa na neho hrabe ten dedek s brokovnicou. On bol omnoho lepsi:) Ani digitalni hadi nevyzerali zas tak spatne, normalne ked sa zahryzli do obete, tak akoby telom tancovali. Bohvie, cim ich geneticky upravovali, ked im bolo do tanca. Skoda, ze sa vo filme nezamerali na detailnejsie zabery, ked sa hadi zahryzovali do ludi zo zapadakova. Tak by som filmu dal viac hviezdiciek, ako su len dve. ()

gazogazo odpad!

Random nadhodnocenej hnus.- stejně nekoukatelny, stejně zábavný jako každý druhý! A pár znamejch tváří z toho dělá věc která se dá, alespoň promítnout ()

Godhaj

,,Upřímně, už se důchodu nemůžu dočkat. A teď buďte laskavě zticha!“ Další ,,hadí“ film se velmi povedl! Zmutované zmije jsou tentokrát velmi rychlé, loví ve smečkách, mají úžasný zvukový reperoár a dokážou dokonce prokopnout dřevěné dveře! Prostě logika odešla kamsi stranou a místo ní zavládla příjemná oddychová zábava, kdy je největší legrace fandit plazům. Ono to vlastně ani jinak nejde, když se všechny postavy chovají jak padlé na hlavu. Například půl hodiny zavření v domě vyřvávají, ať utěsní všechny otvory, a nakonec se zmije stejně proplazí obrovskou dírou pod hlavními dveřmi. Mimochodem, film má zajímavé obsazení, je zde Vicky z Prciček, Jednoruký, jednonohý a jednooký Sean Laughrea z Utopence na útěku a generál Hammond z Hvězdné brány. Prostě srandy kopec pro nenáročného diváka. ()

Ricci

2 hvězdy za Taru Reid a Dona S. Davise. Na béčkovou (céčkovou) blbovinu to není zase tak špatně zpracované, jsou horší filmy co mají lepší hodnocení. Na nějaké nedělní ospalé odpoledne jak dělané :o) ()

waltosin odpad!

Zmije která skáče do výšky, plazí se rychle, trhá maso a může do vody, z toho vznikne úplná hovadina, jo a ty záběry útoků zmije to je hrůůůůůza= jak někdo tuhle blbost může natočit a financovat. :( ()

brasek

Na TV film to bolo dobré... čo viac napísať? Proste ak nemáte čo robiť večer, máte hodne trpezlivosti a vypnete logické myslenie tak máte film na jedno pozretie. Ovšem kto vie, čo je a čo bolo logicky správne :-) ()

MFZB

Až nechápem čo robí Tara Reid, v takejto pičovine??? Nemám asi ani najmenší dôvod sa nejak bližšie rozpisovať... ()

Peči odpad!

jen tak ze zvědavosti jsem stáhnul a můžu dát v klidu odpad, po prvních 10 minutách. Daleko horší než Chřestýši ()