StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 4
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

Tomik00

Viděl jsem tento pořad a musím mu vytknout pár chyb. Tato televizní show je zaměřená na starší diváky a tak nikoho mladšího nezaujme. V pořadu se objevují hvězdy českého showbysnysu, jejichž vystupování někdy hraničí s nulovou znatelností tance. Ničím si mě tato show nepřitáhla. Je to taková zlatá střední cesta. ()

Nerajohn odpad!

Proč? K ničemu. Naprosto k ničemu. Možná si těch pár soutěžících myslí těch pár týdnů, že jsou nějak slavní. ()

TonoM

Vše na světě se točí okolo marketingu. Do toho patří i filmy a režisér Petrenko jednoznačně oslovuje starší generaci. To respektuji, ale pro většinu mladých bída a děs. 20% ()

O_Peki

To je zase nepřátelských pseudointelektuálních komentářů. Nelíbí nekoukejte. Pochopitelně, že je to jistý druh všelidové zábavy, nicméně pořád si to zachovává nějakou slušnou úroveň. ()

Nugat

Sleduji teprve od předloňska, ale letošní ročník, který rozdělil národ na PRO Pavláska a PROTI, mě příjemně pobavil. ()

janinka123

StarDance je příjemný pořad, na který jsem se dívala už od první řady. Mám velký vztah k tanci a vždy mě bavila ta atmosféra. ()

Heso

Docela se divím hodnocením tohoto pořadu, já sice tanci nějak moc neholduji, ale tento pořad se mi moc líbí, rád se na něj podívám, vždy si v něm dokážu najít pár, kterému přeji vítězství a celkově mi přijde tento pořad jako dobrá myšlenka. V dnešní době je to je to jedna z nejlepších soutěžních show, kde člověk může vidět celebrity v přímém přenosu a nemusí se za svůj národ stydět, jako například u jiných. ()

Amalberga

Asi někde začnu vypisovat ty debilní sexistické poznámky Ebena a Genzera, zvlášť na farářku Martinu Viktorii Kopeckou. To by asi nebyla epizoda bez toho, aniž by se Eben nepokoušel přijít s rádouby vtipnou a inteligentní poznámkou na její povolání a fakt, že je to žena farářka. Humor holt stárne rychle a to platí i pro Ebenovy boomerovské vtipy. Jinak je StarDance děsně zdlouhavé, přetáčím to jen na samotné tance, které jsou většinou povodené. ()

DAJAAAA odpad!

Jedna velká nuda, tancování a nic jiného než tancování.Proto mám rád estrády,tam je kromě tancování i humor.A klidně si mě kritizujte. ()

StrixCZ

V rámci žánru "televizní estrády" překvapivě stravitelné. Dnes náhodně zachycen jeden díl a oproti podobným pořadům jsem po pěti minutách neměl chuť se trapností za všechny zúčastněné propadnout pod zem (dokonce jsem to s babičkou dokoukal). Cením, že porota se neprojevuje tak afektovaně jako v Talentu, moderátoři příjemní, míra "bombastičnosti" únosná, plus za živou hudbu. Ano, má to své "rádoby silné" momenty, při kterých jsem trochu potlačoval smích. Ale účastníci (byť většinu z nich neznám, nebo jsou mi ukradení) a jejich vzájemné interakce působily většinu času přirozeněji, než bych v pořadu tohoto formátu čekal. Podtrženo sečteno, poměrně neškodná zábava a kupodivu docela "pozitivní" pořad - díky za to, že ještě v televizi nějaké jsou... ()

lola16

Je fakt, že teď už to strácí šmrnc. V prvním díle se to dalo, ale teď je to trochu nudné. Ale hudba a kostými jsou pořád krásné... ()

h.madlenka

První řada byla skvělá, druhá ještě taky. Třetí už začala být trochu ohraná a čtvrtá už je naprosto stejná jako předchozí. Nedokážou tomu už pomoct ani moderátoři, ani tance. Žádná inovace, stále stejný model, který už bych ČT doporučila nevytahovat. Minimálně nějakých pět let. ()

Alvin

Sice nejsem pravidelný divák, ale po finále šesté série klidně ještě jednu hvězdu přidám. V záplavě takzvaných talentových soutěží, kde se lidé mnohdy zřejmě baví neumětelstvím druhých, v porotě sedí kdejaký hulibrk a pronáší neuvěřitelná moudra a režisér s dramaturgem tomu dodávají šťávu nějakou "dramatickou" muzikou a zběsilým střihem, si těch 80% prostě Stardance zaslouží. ()

oskiii odpad!

Celebrity tančí před dalšími celebritami a ovce u TV posílají SMS. K tomu všemu nudný Eben - modla milovníků tzv. "inteligentního" humoru. Naprosto zbytečný pořad. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál