V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

togaf

Kupodivu nebyl Hill s Tatum trapní, ale žádná super komedie se taky nekonala. Předvídatelná komedie s pár dobrýma vtípkama. Prostě americká komedie, která neurazí ani nenadchne. ()

CageDepp

Prvních 25 minut fakt vtipných, ale pak to šlo z kopce. Konec trapnej to umí hlavně v USA takhle filmy zkazit koncem. ()

JohnMiller

Vyhýbal som sa tejto snímke od vzniku... skoro 4 roky. Tupým Hollywoodskym komédiám sa rád vyhýbam. No musím uznať, že sa z vyslovenej hlúposti stala celkom pozerateľná komédia v ktorej sa hláškovalo od začiatku až do konca. Aj fekálny humor ma bavil spolu z dvomi hlavnými hrdinami ... Jonah Hill a Channing Tatum,ktorých neuznávam vôbec. ()

grogodil

Spomedzi aktuálnej komediálnej ponuky, bez debát najlepšia voľba a najpodarenejší buddy movie od čias Sturskyho a Hutcha. Náramne štýlová, takmer od začiatku úderná, dravá a tempom nekolísavá komédia s presne trafenou atmosférou strednej školy, s tak akurát strelenou sympatickou dvojkou (Hill naberá u mňa sympatie každým ďalším filmom) a pre mňa tým najchutnejším ostrejším humorom s ešte presnejším timingom a hláškami. Okrem toho tá určitá nepredvídavosť prameniaca z parodovania zabehnutých akčných klišé a na záver sa z mlhavých spomienok dostaví v sprievode parádnych cameo roličiek aj ten nostalgický pocit na časy, keď som ako malý špunt žral nalepený na televízore jednu z mojich prvých kriminálok. ()

TominoLa

Skvělý rozjezd a občas podařené vtípky, ale postupně docházel dech. Když to vezmu jak jsem se těšil tak spíše zklamání. ()

Phetronius

Normálně bych dal 4*, ale díky tomu, že je to pro mne překvapení roku, tak proč nebýt velkorysý... opravdu jsem se u tohohle filmu bavil, cameo Deppa je taková třešnička na dortu:) ()

kajas

Docela jsem se pobavila, ale Hilla prostě nemůžu ani cítit a všeho toho fuckování mohlo být alespoň trochu méně. Z podprůměru tuto komedii tahá Tatum a velice povedené cameo. ()

L_O_U_S

Začínám rezignovat na vyhlídky, že by komedie o parťácích v akci mohla někdy vystoupit z předem dané dějové šablony, ale co originálního byste v rámci žánru chtěli vymýšlet? (958., 16. VII. 2014) ()

Eldrick

Nečekaná komedie roku nadupaná gagy s kadencí sbíječky. Tatum s (hubeným!) Hillem si to dávají podobně jako Wahlberg s Ferrellem v THE OTHER GUYS. (18.4.2012, Stirling, Perthshire, Scotland) ()

Petroff

Ale jo, dobrý... Jen jsem čekal že to bude víc vybuchovat - hlášky kolem očekávanejch explozí jsou skvělý, výbuchy a samotná akce pak ale o 7 kategorií níže - akční komedie to mohla bejt i bez závěrečný, absolutně zbytečný, honičky, střílečky, stříkačky a romantický pusy ve dveřích sanitky. Je trochu zvláštní, že se film docela dobře nějakým klišé vysmívá, ale pak sám vytáhne ještě o něco horší kalibr, než je obvyklý. Dík za Deppa a DeLuise!! "Za všechno může Glee. Zasraný Glee!" ()

GILLWANDER

Konečne! Konečne nejaká zábava, ktorá sa tváriť zábavné nemusí, lebo je nahodená do exkluzívných šiat plných na úrovni prepracovaných scén, pri ktorých som sa zvieral v kĺbku na zemi. Samozrejme, od smiechu aby nám to bolo jasné. Áno, opäť tu máme tu hlúpu strednú školu a ešte k tomu na americkej pôde. Ale vložte do toho ešte dvoch hlupákov, ktorý budú hrať ešte policajtov, budú neschopní no čistokrvne božský! Americká popcornová záležitosť ani nie slaná ale ani bez chuti. Humor je dnešný a vôbec nepozerá dozadu, ide si vlastnou cestou vpred a mi sa mu musíme kľaniať alebo niektorí (ako ja) zvíjať sa pred ním na zemi. Obe postavy sú perfektné, no Jonah Hill je komicka postava roka. Bezevšéého! Ja som sa s touto príjemnou oddychovkou veľmi rád zoznámil už druhý raz a s otvorenou náručou a s ústami čakám na pokračovanie, ktoré musí byť lepšie. Musí!! 80% ()

Frenegonda

Tihle dva trotlové (jeden nezná práva zadrženého a druhý zas neumí pomalu ani vystřelit) mě prostě okamžitě chytli za srdce! Poserou co můžou (včetně prvního zatčení), dělaj zásadně co nemaj a jak je někde jen sebemenší možnost narazit na průser, můžete si být jistí, že se budou motat kolem. "Jestli ještě jednou praštíš malého, černého gaye tak se nervově zhroutím!" ()

Vessper

První půlka je naprosto skvělá a vtipná komedie. Bohužel finále trochu ztrácí tempo a je velmi předvídatelné. Je to škoda, ale i tak je to super podívaná. ()

j.bena

Film naprostá jednička, skvěle jsem se bavila. Jen mě mrzí že Johnny Depp hrál jen 3.minuty, a to doslova.. ()

Cl3ricK

Už fakt dlouho jsem se při sledování komedie takhle nenasmál. Je to naprosto k posrání vtipné. Jonah sice shodil pár kilo, ale pořád je to ten malej tlustej přisprostlej parchant. Už se těším na druhé shlédnutí. ()

BoredSeal

I když film nejede pořád na plný plyn, skoro by člověk ty čtyři hvězdy dal za neuvěřitelný WTF humor, eskalující na konci do šílených závěrečných titulků. Zesměšněná původní forma seriálu (na který jsem se kdysi díval), vhodné obsazení včetně bezva cameí, velmi zručně využívaná obrácená klišé, ten autorský přístup se prostě musí ocenit. :-) ()

Fíla

Vynikající komedie, která mě i v jednu chvíli rozbrečela smíchy. Není třeba dlouhých komentářů a hodnocení. 8/10 ()

maverick10

Film bori zabehle a omsele myty a dela si z nich srandu. Originalnim a vtipnym pojetim paroduje vsechny okoukane akcni filmy. Skoda jen ze vsechno kazi posledni vystup z penisem. ()

berusche

O co víc jsem se nejdříve upřímně nasmála, a to víc to pro mě nakonec nebylo dobrý. Upřímně vím jedno: nesnáším to Tatuma. Tomu chlapovi by měli dovolit hrát akorát v nízkorozpočtovém romanťáku. Tomu druhýmu taky, ale ten mě zaplaťpanbůh nestraší z kdejakýho snímku. Obecně mě to vlastně ale strašně zamrzelo, protože já Deepa a tuhle bandu jako puberta milovala. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)