Epizody(16)

ChrisBa

Takto sa tvorí úspešný seriál. Geniálny nápad. Je vidieť, že tvorcovia si dali záležať. Výber hercov so skúsenosťami z futbalu beriem ako vysoko profesionálny ťah. Ich prínos a rukopis je vidieť.. tie situácie zo šatne, z ihriska, hlášky futbalistov, rozoberanie zápasov, tréningov či celého klubu... to všetko sú naozaj reálne veci, ktoré sa na dedinskom futbale môžu diať a týmito vecami seriál pôsobí veľmi uveriteľne..každý kto niekedy športoval, nájde vo veľa epizódach známe scény či charaktery postáv zo života..práve to najviac dokáže pobaviť človeka.. Keď k tomu pridáme skvelé herecké výkony (Vetchý je neuveriteľný), tak dostaneme jeden z najlepších počinov česko-slovenskej televízie za poslednú dobu.. vynikajúci počin tvorcov.. ()

venom14

Jsem ile překvapen,já čekal nějakou nehoráznou sračku ve stylu Ordinace,ale není tak dám hofnocení mírně optimistické.Ale nemuselo tam být (jako obvykle v české komedii) tuna sprostých slov. ()

Schuldiner

Viděl sem jen jeden díl a nevim jestli mě to ještě někdy přitáhne k TV, neboť se na TV moc nedívám, ale nebylo to uplně nejhorší. Sice bezduchá kravina, ale chvílema to pobavilo.. 50%! 17.11.2010 - Tak sem těch dílů viděl už víc a stále je to bezduchá kravina, ale ta půlhodinka celkem pobaví, takže jednu * přidávám... 28.3.2011 - Nedávno sem viděl díl s Trojanem a ten byl na 5* :-))) ()

bo.rec

Naprosto příjemné překvapení, zatím jsem se fakt dobře bavil a od srdce zasmál... Fakt vtipnej je ten "jáčkující bojec". :-) Po šesti dílech - furt super... :-) "DOBJEJ... :-)" CELÁ SÉRIE NAPROSTÁ PARÁDA... ()

Rendiss

Vždyť ty postavičky, co se tam objevují jsou čím dál, tím víc hloupěší, jestli to takhle půjde dál budu se dívat opravdu i na VKV, než abych byl pak znova naštvanej. Jo a fakt mi vadí, jak si NOVA dá do reklam a upoutávek na díl, všechny ty rádoby hlášky a vtipy, pak to vidí člověk už v normálním díle, a ani se nazasměje, protože to v těch upotávkách viděl tolikrát, že mu to už prostě nepřijde vtipný. ()

quelhar

Tohle byla opravdu trefa do černého. Myslím, že většina fotbalových fanoušků si užívá každý díl a třeba ten, ve kterém exceluje Trojan v roli trenéra, se povedl až neskutečně... ()

Chandell

Původně jsem dal za tři hvězdy, protože ten první díl, co jsem viděl, mě zase až tak příliš nenadchnul. Nicméně, jak se seriál blíží do finále, musím přidat další puntík. Protože se opravdu skvěle bavím, a to tak, že naposledy jsem pověsil i práci na hřebík, jen abych TJ Slavoj Houslice ve vypjatém derby s Kostomlaty stihnul. Smekám před hereckým uměním Ondřeje Vetchého, kterému role nelicencovaného trenéra Jiřiny Luňáka sedla jako prdel do gatí … “Ty si sundáš triko, ty vole, a běžíš ukázat tu svou vanu tý holce, kurva! To si zapomněl, že si měl žlutou nebo co??!!“ - “Sem zapomněl, no... “ ()

Prochy38

Dlouho jsem kolem tohoto seriálu chodil jako kolem horké kaše a nevěděl, jestli tomá smysl. První díl mě o ničem nepřesvědčil, až tak třetí čtvrtý. Siriál, který si dělá srandu sám ze sebe, jen ne z nás diváků. O. Vetchý snad v životní roli a další postavy jak vystřižené z reality. Nejsem z vesnice, ale myslím, že tomu v reálu nemůže být nějak extra jinak. Parádní zábava, tuna skvělých hlášek a posilovna na břicho jak má být.... ()

Ondracius

Neříkám, že se jedná o nějak kvalitní seriál. Děj i vtipné scénky často pokulhávají (zvláště v mimofotbalových situacích). Ale takovýto seriál nám v ČR chyběl!Ať už tématem, či primitivním fotbalovým humorem. A pan Vetchý je v té roli výborný! ()

Xavi6

Okjesní pjeboj? No prostě paráda, ale ne vždycky. Po prvním dílu jsem se tohoto seriálu celkem lekl a věštil jsem, že to bude další česká slátanina, ale po odvysílání druhého dílu mi bylo jasné, že jsem se mýlil. Hlášky některým postav jsou opravdu nezapomenutelné. Bezkonkurenčně nejlepší postavou je zvířecí lékař Adolf Větvička a jeho J. Bych chtěl vidět, jak by to dopadlo, kdyby měl ve vlastním jméně či příjmení R, to by to dopadlo. :D Každopádně celkově jsem si seriál velmi oblíbil a už netrpělivě čekám na film. :) ()

Foxhound#1

Premiéra v TV šla mimo můj zájem, poněvadž vždy dávali něco co mne zaujalo víc, případně jsem nestíhal začátky epizod. S do kin přicházejícím celovečerákem jsem si dal maraton na netu, že se na to jako teda kouknu. Kupodivu mne to od 3. dílu začalo chytat a tendence humoru byla proti očekávání vzestupná. Po epizodě s Ivanem Trojanem už jsem s chutí sledoval zbývající díly. Závěr na první pohled poněkud chmurný (život není jen sranda) ale přesto dobrý. Oproti jiným, (sračkovitým) projektům novy toto patří k tomu lepšímu a nejen v rámci novy. ()

J*A*M*A*L

Nejlepší český seriál současnosti a klidně bych si troufl říct, že i minulosti. Tak dobře jsem se u seriálu už hodně dlouho nezasmál a nepobavil. Já žiji v malém městečku a většinou trávím sobotní odpoledne právě nad sledováním našeho mužstva, a tak vím moc dobře co je to vesnický fotbálek. Ten se zkrátka nedá srovnávat s profesionální ligou. A proto jsem se v tom seriálu vyznal a perfektně jsem se bavil. Skvost. ()

Wishkah

Na poli českého sitcomu doslova úkaz. Je to zábavné, trapné tak akorát a obsahuje to spoustu výborných figurek, ve kterých často někoho známého poznáte ()

orkadimenza

V době, kdy Okresní přebor vysílala TV Nova, jsem si myslel, že se jedná o nějaký průměrný (na Novu nadprůměrný) seriál, a proto má pozornost směřovala jinam. Uplynulo 5 let, a po vynikajících Kobrách a užovkách jsem se začal víc zajímat o jméno Prušinovský. To už jsem měl za sebou Čtvrtou hvězdu i Autobazar Monte Carlo, a ejhle, on ten chlap režíroval i Okresní přebor! Jak málo stačilo k tomu, abych si tento seriál rozkoukal, a následně ho i dokoukal. A musím říct, že zábava to byla od začátku prvotřídní. Prušinovský skvěle vystihl vesnickou atmosféru a prostředí tamních pralesních fotbalových lig, a jak už to u něj bývá, nabídl nám další netradiční postavy, které dodaly seriálu šmrnc a neskutečné grády. Tady to byl Áda, jehož mluva mě nejednou rozesmála, a Ludva, jenž splnil svou úlohu, a nesnášel jsem ho od prvního dílu (i přesto, že mě neskutečně bavil). Prvních 8 dílů bylo v celkovém světle slabší, než Čtvrtá hvězda, ale následovala série tří vynikajících dílů 9, 10, 11 (z nichž pro mě nebyl nejlepší 9. díl Na váhu s Ivanem Trojanem, ale 10. díl Jaro), která mě donutila zbytek seriálu zhltnout během dvou dnů, a závěrečný díl 15, 16 mě přesvědčil o tom, že Okresní přebor u mě předčil Čtvrtou hvězdu a mezi českými seriály je zaslouženě světlou výjimkou. Už se těším na celovečerák. Tak na zdjaví! ()

Lefty86

Fune...Fune!! Co to tam bylo u toho vhazování jak sis dával tu nohu za krk nebo co? To se českým tvůrcům zas ( konečně ) něco povedlo. Kažý jeden díl nemá chybu, hlášky z něj už jsou legendární. Ondra Vetchý exceluje, pan herec! ()

Yardie

Po dvou dílech jsem se chtěl přestat dívat. Nakonec jsem tomu dal ještě jednu šanci. A jen mě to utvrdilo v názoru po druhém díle - dále už koukat nebudu, neb je to zabitý čas. Děj je v podstatě nulový, resp. nápad na zápletku je, ale to zpracování - katastrofa. V podstatě bez vtipu. Celkově to má takovou až trapnou a podivnou atmosféru. Prostě další katastrofa z dílny TV Nova. 1* za Sobotu, kterého jsem nikdy neměl moc rád, ale tady mi sedí. A druhou za Vetchého, který je zde fakt úžasný. Jinak slabé, a velké zklamání po tom, jak to všichni vychvalují. Howgh! ()

sona123

No tak není to pravda nic elitního, co by se mělo zapsat do dějin české televizní tvorby (jako třeba Taková normální rodina), ale je to velmi svižné, se stopáží přesně akorát, s bezvadnými herci, kteří si své role střihli s chutí no a hlavně, takhle to asi nějak v těch klubech nadšenců a zapálených fotbalistů bude, tak proč se nad tím pohoršovat. Mne to baví a často se u toho s chutí zasměju a to je hodnota jedinečná! A laťka zatím nejde dolů ani s přibývajícími díly. ()