Epizody(16)

adelina8

Perfektní seriál, to se v českých vodách jen tak nevidí. Ke konci možná lehce ztrácí dech, ale stále si drží nadstandardní úroveň. ()

petikacka

Geniálnější seriál neznám...A to jsem ženská a fotbal mě vůbec nezajímá...Ondra Vetchý je tu naprosto geniální, ale nejvíc mě dostal Luděk Sobota, který se konečně zbavil nálepky přiblblého ňoumy a tady funguje naprosto sqěle...Za mě jednoznačně 100% ()

nonick1

Luděk Sobota po letech pitvoření konečně v roli, která mu sedne, Ondřej "Jiřina" Vetchý jako by se pro roli kapitána/trenéra bez licence :-) narodil, no a jako třešnička na dortu trenérské profi eso v podání bezchybného Ivana Trojana v dílu "Na váhu". To by samo o sobě vydalo na nadprůměrné hodnocení, ale protože jsem Čtvrtou hvězdu ohodnotil pátou hvězdou, tady musí čtvrtá hvězda stačit. ()

kowalski

1. epizoda: slabé herecké výkony (Vetchý a Novotný to sami neutáhnou), křečovité a za vlasy přitažené scény a jen někdy sem tam nějaká dobrá hláška. 2. epizoda: Bohužel stejné. Dobré vtipy střídají trapné a nebo nereálné scény. ()

gonga

Mám rád Luďka Sobotu, v některých chvílích také Ondru Vetchého, vtipů tam zase tolik není, ale pořád je to nadprůměr a za dobrý konec vzatý seriál. Je to fajn. Některé díly jsou vynikající (Ivan Trojan!), některé velmi slabé. ()

melloun

Na Okresním přeboru mi nejvíce vadí, že obsahuje tak málo fotbalu. Většina postav je vyhnána až do extrému a jednotlivé zápletky vypadají jako napsané někde v hospodě po třech pivech. S vtipy je to jako na houpačce, přičemž je často balancováno na hranici trapnosti. Situaci často zachraňuje dobrý Ondřej Vetchý, ale ani on nedokáže zahrát všechno nepovedené do autu. Nejlepším dílem zatím zůstává trenérské galapředstavení Ivana Trojana. ()

Heui

Jednoznačně jeden z nejvtipnějších českých seriálů vůbec. Navíc že bude z dílny TV Nova bych doopravdy nečekal...Některé díly slabší, ale v celku to je lepší průměr. Řekl bych, že je zde naprosto trefené vyjádření českého kultu - vesnického fotbalu. Vetchý bravurní - čtvrtá hvězda patří jemu. ()

Petrus1

Tak v tv se na seriály nedívám vůbec, nechci se rozčilovat, že sem nějakej díl neviděla. Takže sem se jeden den rozhodla, že se na netu na to juknu (to protože to hodně lidí vychvaluje) a k mému velkému překvapení se mi podařilo sjet všech 13 dílů, co tam byly. Nejvíc se mi líbí herecký výkon Ondry Vetchýho, jeho neustálé rozčilování a když se v šestým díle zhulil a pak zamilovaně koukal na Vápeníka, byla sem mrtvá. Samože výbornou roli má i playboy doktoj Áda se svým „Dobjej“ :-) V detátým díle sem zase nemohla ze Soboty, kterej jde zvát Antonii na večeři - s kytkou, v gumácích a šusťákovce :-D. A za vynikající rulandské šedé bych jim asi poděkovala. Zatím se mi teda asi nejvíc líbil jedenáctej díl a scéna s navigačkou „Pokračujte rovně“ :-D Ani následující díl Láska nebyl k zahození „Ovocný knedlíky, sou ještě teplý“…. a já se v podstatě už těším na další díly, doufám, že se budu zase dobře bavit. Že bych si přece jenom zapla televizi???… ;-) ()

pirko7

Na český serial, opravdu povedený. Trochu mě mrzí, že tam pan Vetchý hraje roly takového částečně psychopata. Zas na druhou stranu jí tam hrají téměř všichni. ()

Money_too

Konečně nějaká vzpruha mezi českými seriály... Je to vtipné, je to pěkně napsané a perfektně obsané. Ukazuje se, jak se v některých vesnicích žije jen pro fotbal ... P.S. Pražáci nikdy nepochopí... ()

El-Barto

Tvůrcům Okresního přeboru se podařilo dát dokupy skupinu výborných herců, kde nejvíce vyniká skvělý Ondřej Vetchý. První díly jsou sice trochu slabší a první díl mě od sledování odradil, ale když jsem se ke sledování vrátil, tak musím uznat, že se jedná o možná nejlepší český komediální seriál co znám. Přebor je spolu s Hospodou jediný český seriál, kde se prostě mluví, jak jim huba narostla. Neni nijak strojený ani umělý, prostě všechno se dá uvěřit. A je vidět, že Prušinovský při psaní scénáře taky myslel na herce a role jim padnou jak ulité. Btw. začíná mi vadit, jak spousta lidí nahrazuje "r" za "j", je to otjavný. ()

Mr.Hudson

Vynikající seriál! Sám jsem překvapený, jak dlouho trvalo než si někdo uvědomil, že vesnický fotbal je vynikající námět na seriál. Pokud se k tomu připočte vynikající režie, herecké obsazení a vynikající nápad skloubený s originalitou, tak je vymalováno. A tenhle seriál obsahuje naprosto vše. Ze všeho nejvíce, ale seriál táhne vynikající herecké obsazení v čele s fanatickým trenérem Luňákem (Ondřej Vetchý), vždyť ten pro tuto roli byl snad stvořen. Zdatně ho doplňují předseda Vorel (Luděk Sobota), lékař Áda (Aleš Noha) a také fotbalový lenoch Jarda Kuželů (David Novotný). Tohle obsazení je prostě geniální a i když má seriál pár dílů slabších pořád se jedná o jeden z nejlepších seriálů, které jsem za poslední roky viděl. ()

chelsea17

Okresní přebor je seriál, který tu byl potřeba. Ze sportu toho v Česku moc nevzniklo a i když to není nic světobornýho, tak se na to celkem hezky kouká. První díly byly horší, postupně se to zlepšovalo. Obzvlášť tam hezky pasuje na roli předsedy Luděk Sobota. A tady je mé hodnocení po dílech 1. *** 2. *** 3. ** 4. ** 5. *** 6. *** 7. **** 8. *** 9. **** 10. ** 11. **** 12. ** 13. ** 14. *** 15. **** 16.**** ()

joudas

To nejlepší co nám Nova na seriálové scéně přinesla. Vzhledem ke konkurenci ve formě Ulic a Ordinací tohle prohlášení sice nic neznamená, ale já jsem přesto nadšený. O Nově si sice myslím svoje, ale za to, že umožnili vznik Okresního přeboru, jsem jim opravdu vděčný. Jenom škoda malého počtu dílů… PS: Kvůli Vetchého bych dal klidně i šestou * :) ()

Jurkodak1

Ten seriál mě prostě baví. Když to vysílali a já se stihl včas vrátit z brigády, tak to pro mě byla taková zábavná odměna, u které jsem mohl vypnout. ()

greenlord

po prvnim dile tri, moznost posunu jak nahoru tak dolu. naprosto souhlasim s honajzem a jeho ceskybillmurray teorii. je za nami asi sest dilu a jde to i snad nahoru. nejlepsi sobota a vetchy a oproti prvnim dilum se da koukat i na toho kikincuka. nechavam tri, ale ctyrem je OP bliz, nez po prvnim dile. tak to nakonec na ty ctyri precijen klaplo:) ()