Epizody(16)

Daqvid77

Jeden z mále seriálů u kterých jsem se pobavil a byl to český seriál a tayk cením to že to mělo jen pár dílů a nepokračovalo to do nekonečna jako třeba ulice.....a podobně. ()

Imrwere

Jak by řekl Áda: Okjesní pjeboj je fakt výbojnej sejijál, ktejej mě fakt donutil k výbuchům smíchu. Škoda jen, že byl až tak kjátkej, ale pji vysílání v TV, jsem měl páj tejdnů o zábavu postajáno :D ()

Ukko

Inu já se na tento seriál docela těšil, protože "fotbalovo-vidlácké" téma mi přišlo fajn. Celkově to nevidím nijak zle, ale příjde mi, že je zde obrovským způsobem nevyužitý potenciál. Ani mi tak nevadily herecké výkony jak nedomyšlený a dle mého názoru "horkou jehlou šitý" scénář. Na rovinu některý díly jsou prostě debilní, i když se snaží o kdoví jakou pointu. Celkově seriálu přidává to, že všichni co jsou z vesnice ví, že to tak prostě chodí... takže za celkovou atmosféru a realističnost body navrch. ()

kikka20

Bydlím na vesnici, mám ráda fotbal, chodím se na něj koukat do vedlejší vesnice, ale tohle je na mě moc. Vtipy, jsou některé dobré, některé ohrané, ale to není to co to kazí. Já ani nevím kdo nebo co to kazí, ale pro mě je to průměr. Prostě další seriál co brzy skoční. A teď co se chystá film, to nebude o nic moc lepší. ()

KM Phoenix

Přes velký skepticismus s jakým jsem přistupoval k tomuto seriálu z Novácké dílny musím prohlásit, že se velmi povedl. Vykreslení prostředí je věrné, humor trefný (bez obvyklé trapnosti alá Troška) a postavy uvěřitelné. Velmi příjemně mne překvapil výkon Luďka Soboty (na kterého jinak trpím jistou formou alergie), který tu působí opravdu přesvědčivým dojmem. Pouze sem tam slabší díly (např. Forbes, Jaro a Láska) a fakt, že postavy za celou sezónu neprodělaly žádný vývoj mi zabránilo dát plný počet hvězd. U tohoto seriálu si člověk akorát musí povzdechnout, že už je to sakra dlouho co veřejnoprávní subjekt vyprodukoval něco srovnatelné kvality. ()

GreatestFan odpad!

Taková nudá a takové hodnocení. Tímhle bych se ani neuspával, párkrát jsem tomu chtěl dát šanci, ale zbytečně, vždycky jsem od televize za pár minut odešel. Beewwwwww!!! ()

ADZI

Tak tohle tady ještě nebylo. Není divu, že si tento seriál získal okamžitě davy příznivců a s hláškami z něj se setkávám dnes a denně. Vynikající parodie na český venkov a Čechy vůbec, skvělé herecké výkony především Vetchého a Novotného. Děj podle mě občas pokulhává,ale i tak to stačí na 5*. ()

filipvrbik

Asi nejlepší-ne asi určitě nejlepší český seriál hvězdné obsazení -zejména Vetchý s Nohou a Sobotou jsou opravdu komici na úrovni 97% - potěšilo cameo Ivana Trojana ()

Renfield

Dlouho jsem se vyhýbal, až jsem nakonec podlehl. Ono totiž, co z toho může být, když to podporuje taková televize... ale zase ten pán režisér... Nakonec jsem dal přeboru šanci a první polovinou, až tak nadšen nebyl. Bavila, to rozhodně, ale spíše průměrně, i když i zde byly silnější díly. Přibližně druhá půlka má to, co první postrádá a to je souvislejší příběh. Už to zdaleka není jen několik fórků, je to seriál ze života jednoho "klubu". Herci nehrají, ale prožívají, všichni jsou dokonalý, nejvíce snad Ondřej Vetchý a jeho výborný výkon. Kdo mi sem naopak příliš nesedl, byla překvapivě Tatiana Vilhelmová, naštěstí se dá těch jejich několik málo scén vydržet. Za zmínku stojí i kamera, která občas předvádí krásné záběry na běžné věci, tedy běžné v Okresním přeboru. Jijko, Jajdo... 75% ()

Oralfabet

Dost možná nejvtipnější český seriál, na němž se mi nejvíc líbí, že skoro všechny postavy jsou naprosto dementní, obzvlášť Jirka Luňák nemá chybu a musím se smát snad po každé jeho replice. Nejsem si jist, zda je malý počet epizod kladem nebo záporem, každopádně si ale Okres bez diskuzí zaslouží plný počet. Oblíbené epizody: Nábor, Konvoj, Derby. ()

cesky_hrac

Musím se přiznat, že nejsem sportovec. Pořádně fotbalu nerozumím . Vím, že tam jsou nějaké auty, fauly.. Ani nevím co znamenají. No, možná jen matně. Kdysi jsem se koukal na TV Nova. Viděl několikrát ukázku na Okresní Přebor. Nevěnoval jsem tomu pozornost. Ale proč jsem mu jí dal právě teď? Kvůli doporučení kamaráda. Říkal: ,,Pusť si ho. Je výbornej." Musím říci, že jsem mu popravdě moc nevěřil. Myslel jsem, že mě bude extrémně nudit... Jenže se tak nestalo. Seriál mě tak potěšil, že jsem si přidal do oblíbených. Je zkrátka výborný. Zasmál jsem se u něho. Vzlykal a podobně. Tento seriál si vždycky pustím jen s radostí!! ()

Emo-haunter

Já se do toho seriálu dokážu tak skvěle vžít díky tomu, že okres v podstatě hraji celou svou prozatímní hráčskou kariéru! :D ()

Garch

Čtvrtá hvězda je za Ivana Trojana v 9. epizodě a několik situací s kvalitou té z 1. části - sáčku s trenérem na stole. .....P.S. ..."To né, co blbneš, voní ví že sou na jídlo, né? ..Nejsou blbí." ()