Epizody(16)

vitekpe

Lidovka, ktera neurazi. K extrapopukani tam neni nic, ale zkouknul jsem vsechny dily, coz se mi nestava casto. Myslim u cs tvorby. ()

Maynard.

2.Skouknutí... Tak sem si to po letech dal pěkně celý v klídku od začátku... No a páčilo sa. Už sem to skoro celý viděl před deseti roky, ale to mě tolik nechytlo. Partička okolo Vetchýho a Soboty umí pobavit. 1.Skouknutí No nevím vole, jestli se mi tenhle seriál vůbec líbí vole... Sice je to z prostředí, který mi není vole až tak vzdálený, ale už je to přecijen spousta roků, co sem vole do tý mičudy nekopnul. Mít podobnýho koníčka je na vesnici vole důležitý, páč jinak by se z toho taky chlap mohl zbláznit. No a navíc se ta žíža sama neudělá, to je jasný. Každopádně ještě asi zkusím pár dílů, ale už teď sem přesvěčenej o tom, že fanoušek tohodle humoru a seriálu nebudu vole. Sice je to herecky více než zajímavý (přecijen se v dnešní době nevidí seriál, ve kterým se herecké hvězdy a hvězdičky takle hemží). Vetchýmu to mnohem víc slušelo ve dresu v "Baječných létech pod psa" :o), ale pro něj mám určitou slabost, nebo bdíš (opak spíš :o) ) respekt, což je jeden z důvodů, proč se vole ještě mrknu na jeden díl. Jo a za to vole soráč, ale voni tak taky mluvěj... ()

SG-1

"Nemůžeš prostě jako beztrestně piglovat tady vdovu po našem bejvalým trenérovi, notabene ještě v našich šatnách a nepřevzít za to jako plnou odpovědnost." -Jirka Luňák- ()

Sdoom

Hodně milé a příjemné překvapení! Česká seriálová produkce mě většinou míjí obrovským obloukem, ale Okresní přebor do běžné škatulky nezapadá. Skvěle napsané a zahrané postavy, i těmi herci, které obvykle moc nemusim (Novotný, Sobota), to je jasný rukopis režiséra, který z herců dokázal vymáčknout naprosté maximum. Už dlouho jsem neviděl takhle dobře vystihnout (nejen českou) lidskou povahu a vztahy. Plné hodnocení nedávám jen kvůli pár slabším dílům, ale celkový dojem je skvělý, dlouho mě takhle nějaký seriál nepobavil. (HD) ()

herr_carter

Vetchý dostal po dlouhé době prostor k tomu, aby na chvilku odložil role elegánů a Mirků Dušínů, aby si v Okresním přeboru vole, mohl pěkně vole zanadávat a převtělit se do role dobráckého, nicméně se slámou čouhajíc z bot buranského kapitána místní sebranky vesnických individuí.......................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

keoma26

už teď je to pro mě kult, kdo to někdy hrál, tak sebe i okolí poznává v každý scéně aspoň jednou... "ne že by to nebylo špatný":-)až tam ještě zazní hláška: "každej svýho chlapa", dám šest hvězdiček z pěti;-) Takže Boža Zenkl to v devátém díle završil... ()

velkyvezir

Po prvních dvou dílech hodnotím 4*, kdy tu čtvrtou dávám za skvěle přirozeného Luďka Sobotu. Jinak je to oddychovka, která - zdá se - nijak neublíží, ani neohromí. ..... Po desátém díle měním ze 4* na 5*. Ten seriál je fakt prča a po dlouhé době se Nově něco povedlo. Sobota je pořád úžasný, to je comeback jak prase. Nejlepší je Jarmil a Kikinčuk :-D ()

brooklyn73

Tento serial mne jakozto fanouska fotbalu a byvaleho nizkourovnoveho hrace (nic proti fotbalovym kvalitam jednotlivych protagonistu v serialu) oslovuje svym kazdym dilem,i kdyz musim priznat,ze prvni dil mne moc nenadchnul. Ostatni vsak latku pro mne silne nadzvedavaji. Dily jako Nabor, Schuze ci Na Vahu jsou brilantne odvedenou praci. Herecky je serial tahnut predevsim Ludkem Sobotou, Ondrejem Vetchym, Davidem Novotnym a potom postavou bafunare Ady Vetvicky, ktery ma problem vyslovit "R". Ivan Trojan fantastickym zpusobem zvladnul svou roli fotbaloveho trenera v dile Na vahu. ()

Testament

Jak už to u kvalitních seriálů bývá, některé díly jsou slabší, jiné (překvapivě) silnější. Týká se to i Okresního přeboru. Nehodlám zde z tohoto důvodu rozpitvávat každý díl zvlášť...ovšem po dlouhé době se na našich obrazovkách objevil poklad a tentokrát to nemyslím ironicky. Vtipný seriál ze sportovního prostředí, s účastí známých herců. Co mě potěšilo nejvíc, byl herecký výkon Luďka Soboty, kdy KONEČNĚ není za ukoktaného blbce, ale hraje to, co se od něho vyžaduje, čili úplně normálně, nez nějakých rádoby-haha-vtipných scén. Ten chlap prostě umí a o to víc zamrzí, že se "zabíjel" v nesmyslech "Ještě větší blbec...", atd. Roli dostal ušitou na míru a v některých scénách, bych jej ani neidentifikoval. V závěsu za ním je Ondřej Vetchý, jenž když "chytne nerva", je zábavný a vyloudí na tváři diváka nejeden úsměv... Takže pánové, co se týká mě, palec jde jednoznačně nahoru. ()

Kuny27

Výborné herecké výkony a výborný, typický, vesnický humor. Vetchý se dokáže úžasně vžít do role a zahrát ji úžasně. ()

klúčik

Zo seriálov televízie Nova mám rád Hospodu.. No tento futbalový seriál ma tiež zaujal. Vystihol presne , takéto postavičky, bez ktorých by futbal na dedinách nebol. Keď mám zlú náladu tak si vyberiem niektorý diel a nálada sa mi zlepší a tak to má byť.... 80%. ()

Dánek

Ac to je serial presne pro me, tak me to moc nechytlo. Nemel jsem vubec potrebu se tesit na dalsi dil, takze jsem skoncil nekde u 10. dilu a nechybi mi to. Hlavne mi vadilo, ze celej dil se tocil kolem jedny vtipny situace a k tomu nic, to mi prijde na komedialni serial trosku malo... ()

Pyth

Nikdy v životě bych nečekal, že se setkám se sportovním seriálem z mé výkonnostni urovně. Od prvního dílu jsem byl uchvácen a to mě neopustilo až do konce seriálu. Střídají se čistě komediální díly s díly dramatičtějšími, ale skvěle se bavím u všech. Z konceptu seriálu šlo ale vytěžit trošku více, ale i za těchto 16 dílů a jednu sezonu jsem spokojen ()

Luciášek

Noha: "Myslíš, že ho to bolelo? Že trpěl?" Vetchý: "Kdo?" Noha: "No ten bažant." Vetchý: "To ne, co blbneš, tak voni vědí, že jsou na jídlo, ne? Nejsou blbý." ()

Jespe-film

Kdo nehrál fotbal, nikdy plně nepochopí! :) Neuvěřitelně dobře vykrystalizované charaktery hlavních postav, mezi nimiž vévodí Jirka Luňák, se během krátké doby staly již kultovními... Pro mě nejlepší český seriál od dob Hříšných lidí města pražského. :) ()

bruceman7

Většina dílů je taková svérázná sranda. Mně se to líbilo především svým zasazením do obyčejného českého světa, kde se řešení jen kolik si kdo kde dal škopků a jak včera hrála Horní Dolní. Příroda, nekomplikované prostředí... prostě sympatické. Pár dílů však bylo (tedy podle mého dojmu) až dost přetažených a asi neplánovitě vážných. A v některých zase někteří herci dost přehrávali (nejvíc asi Vetchý). Ale celkově jo, nebylo to špatné. 6/10 ()