Elitní speciální jednotka je poslána do Bolívie, kde mají za úkol laserem označkovat dům, ve kterém se zdržuje drogový magnát. Tým svůj úkol splní, ale těsně před startem letadla, které má označené místo vyhodit do povětří, si vojáci všimnou, že tam ilegálně pracují děti. Chtějí akci okamžitě zrušit, ale velitel Max to odmítá. Chystá se cíl zničit za každou cenu. Tým neváhá, vrhne se do boje a děti ještě před náletem odvede. Cíl je pak zničen. Protože ale není jak dostat děti pryč, uvolňují jim vojáci svá místa v helikoptéře a sami zůstávají na zemi. Stroj je chvíli po vzlétnutí zasažen střelou a exploduje. Vojákům je jasné, že terčem útoku byli oni, ne děti. Proto se rozhodnou zmizet v bolivijské metropoli. O několik měsíců později je ale kontaktuje půvabná dívka Aisha, která jim nabízí volnou cestu zpět do USA a zosnování pomsty. Po návratu domů se jejich cílem stává konvoj, ve kterém má jet tehdejší velitel akce Max... (TV Nova)

Hapretor

Chcete vidět akční, tupou, přímočarou podívanou s dějem, který odsýpá - nenudí, ale nepřekvapí? Nenadchne, ani nezklame? Tak to jděte do toho. Rychle uběhne, čas příjemně zaplní, rychle se to zapomene. Neškodilo by více humoru, pokud tady byl, tak spíš trapný, rozuměj tuctový, více logiky a lepší herci. Akce je fešná, i když povětšinou dost stupidní - chce to zkrátka nadhled (a někde fakt velkej), postavy ve filmu celkem sympatické s jednou kočkou k tomu. Podtrženo-sečteno: Jednoduchá akční odreagovačka, kde nechybí nic - humor, sex, násilí, výbuchy, střelba, rvačky - ale tyto jednotlivé složky mohou být pro někoho dosti nedostačující, a tudíž film nemá na dobrý výsledek - rozuměj: pro mě vyloženě potěšující podívanou. ()

Magenta

Stokrát omílaný A-Team v ostatních komentářích je s Losery právem srovnáván. Chvílemi jsem měla pocit, že jsou si oba filmy podobné až moc. Chris Evans tu opravdu perlí, hlavně jeho "telekinetik vs. strážní" je scéna skoro geniální... Podobně jako motorka proti letadlu a... A to je asi tak vše. A-team možná takové scény nemá, ale zato mi coby teamový vtipálek mnohem více sedí Sharlto Copley, jako šéf Liam Neeson,... Ale dost srovnávání. The Losers nejsou zrovna originální, zato jsou docela zábavní. A přesto mi na celém filmu něco nesedělo, JDM mi do role šéfa moc neseděl, Idris Elba na mě působil trochu znuděně, Zoe je sice správně drsná i oku lahodící, ale její postava je stejná jako desítky dalších femme fatale v podobných filmech. Celkově to prostě nepřináší nic nového. ()

PDcz

Naše jasnost uděluje 3*** body RELAAAAX [X] Minus 1* bod Opravdu odpočinkové, nemuseli jsme přemýšlet a jen si nechali masírovata oči a uši. Motorka do letadla a kolena ale ne :-) [X] Minus 1* bod Nejhorší je, že jsem jeden komentář už psal, ale nějako se neuložil a nechce se mi to psát znovu.. takže sry. Ale to není dlvod proč bereme bodík, důvodem je to, že je to hezké na kouknutí, ale podruhé si to nepustím. [X] Nevíte proč nám za barákem parkuje stavební dodávka a dělníci tam kempujou už druhý den?? ()

solid

Nejlepsi hlasky ma Blackgyver, nejlepsi sceny Chris a nejhezci zadek Zoe. Neznam predlohu, ale nebylo to spatne, akorat ten konec stal jako dycky za prd. ()

Vodny

Nezáleží na tom, kolik tenhle film stál nebo jak vypadají efekty ve srovnání s vysokorozpočtovými filmy, jde o tom, jak se člověk u něj baví. A já se zase tolik nebavil. Což o to, akce zase není tak zlá a fakt, že je docela málo mi zase tolik nevadí. Spíš se mohli tvůrci více vyřádit na hereckých kreacích a vtípcích, které přece nic nestojí. V tomto ohledu mi Losers nejvíce připomínají Tropic Thunder. Bohužel zde je mnohem méně vtipných gagů a mnohem menší prostor pro ně. Přitom by stačilo 10 minut navíc, vychytat některé nudné scény a hlavně je doplnit o více hlášek. Velké plus jsem viděl v hlavním záporákovi, který byl dost šílený na to, aby si ho člověk dobře zapamatoval. Jinak musím pochválit závěrečné titulky, ty se vážně povedly a o to víc je mi líto, že se jejich kvalita nepromítla také do filmu. ()

sbl

Tak tahle partička má mezi sebou chemie na tři filmy. Škoda, že ten první se až tak moc nepovedl. ()

J. T. Kirk

Pro mě dost dobrá akční "komedie". Morgana jsem si oblíbil už ve Watchmen a ani teť mě nesklamal.. Evans mě tam moc neseděl ale časem se to vsáklo.. Samozdřejmě že by to šlo udělat i líp, ale mé očekávání tito Parchanti splnily. ()

Raziel_cz

Hmm... Šel jsem do toho s tím, že to bude kravina a... byla to kravina. Tvůrci by si měli uvědomit, že tohle opravdu není A-Team a tudíž střílení odstřelovačkkou z na plný plyn jedoucího hammeru, chození s prostřelenými koleny (ten chudák by se už do smrti nepostavil) nebo ultravýbuch, jenž místo zničení celé džungle pronásleduje pouze hrdiny po cestě mezi stromy, by měli radši vynechat. Co tu máme dál? Debilní dialogy a příběhové nelogičnosti? Klišé? Nudu? Ano! Ano! Ano! Jeffreyho Deana Morgana mám sice díky Lovcům duchů a Watchmenům hodně rád, ale tady vyloženě zklamal, z ostatních postav je trochu schopný akorát nesympatický Óscar Jaenada, vtipně hláškující Columbus Short a sice sympaťák Holt McCallany, který ale dostal opravdu pramálo prostoru. Zoe Saldanu nemám rád, protože Avatar a myslím, že by byla vhodná akorát tak do role Shevy, pokud by se někdo rozhodl zfilmovat pátý Resident Evil, navíc, jakže to bylo? Drsná holka s raketometem? Ten odpal by ji, s její tělesnou stavbou odpálil na druhou stranu státu. Takže co na Losers je dobrý? První přestřelka, samozřejmě bez krve, když pomineme využití takříkajíc mobilního snipera a vynecháme pětadvacet dětí. "BlackGyver" a "Co může být horšího?" Kdybysme začali chlastat." "Ty nechlastáš?" A co dál, a co dál? Jo, hudba a to je vlastně to jediné, co u mě Losers zachraňuje před jednou hvězdičkou, protože co následovalo po titulcích mě dorazilo. ()

DHDV

Svižné, klipové a jednoduché!!! Nečekejte žádnou hloubku nebo složitý scénář je to prostě film, kde sou všichni „cool“ a jako bonus krásná Z. Saldana!!!! Hodnotím v rámci žánru velmi kladně! ()

hazaba

V poslední době se vyrojila spousta filmů, která odkazuje na akční béčka z osmdesátých let minulého století. Nevím, jestli to byl záměr tohoto filmu (přece jen, předlohou je komiksový příběh), ale povedlo se mu to "dokonale". Částečně připomíná A-team, částečně Expendables. Na rozdíl od dvou zmíněných filmů však je však minimálně o třídu až dvě níž - ať je to samotným příběhem, kamerou či herci. Slušný výkon podává fakt jen Chris Evans... Nevím, kdyby se film vysílal o dva tři roky později či dřív, tak by to snad mohlo vzbudit větší emoce navzdory ubohému příběhu, ale takhle sorry. ()

BOURQUE

Dneska len stručne o filmu, ktorý ma tak „trošku“ sklamal. Naproste priemerný, skoro bezdejový film. Herci sa snažili zachrániť to, čo scenárista a režisér pokazili, ale moc sa im Bohužiaľ nedarilo. Každopádne typická pop-cornová záležitosť: raz sa na to podívame a viackrát asi už nie. Teraz asi len toľko. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Rokle

Konečně mám za sebou poslední z trojice akčních filmů, které měly loni premiéru. Na akčních scénách jde vidět, že byl rozpočet hodně krácen, ale díky parádně ujetému humoru a všudypřítomnému good-feelingu musím s radostí konstatovat, že se to povedlo. U závěrečného fotbalového zápasu jsem si už vyloženě užíval :) P.S. A-Team 8/10, The Losers 7/10, The Expendables 6/10 ()

Pitaya

Po dlouhé době konečně pořádná akční podívaná, kterou stojí za to vidět navíc ani Chris nezklamal a bavil mě po celou dobu filmu. Nemám co bych tomuhle snímku vytkla. ()

sadlokan

Máš tu koupelnu?-Ne,schválně jsem si vzal jedinej hotelovej pokoj bez koupelny-..A ten závěr jak drsoní sledujou americký fotbal mladších žákyň. ()

drankeryth

Tento akcny film ma aj celkom zabavil a neni mi tento druh akcneho filmu vobec cudzi. Filmu nechybala spravna davka adrenalinu a vsetky tie suboje s ostrymi nabojmi vyzerali carovne a moje oci to radi sledovali, co sa to deje na obrazovke, aj ked to bolo obcas prehnane, ako to vsetko bez ujmy na zdravi prezili:) ()

animario

Pokud vezme divák v potaz fakt, že jsou Loseři natočeni podle komiksový předlohy, bude se celkem slušně bavit. Tým má sympatický složení a Zoe Saldana sex-appealu na rozdávání,kdekoli se tahle prdelka objeví. Přesto je z toho cítit, že stopáž nestačila pobrat komiks. V akčních scénách to taky trochu vázne, zpomalovačky jsou fajn, ale rychlejší scény postrádaj adrenalín a nějakou tu vymazlenou choreografii. 3,5* ()

HyneX

Přímočarý béčko, co se tváří jako áčko a je docela hezky natočený. Když od toho nic nečekáme, tak se hezky pobavíme. ()

MickeyStuma

Akční thriller na základě komiksové série vycházející i v Česku. Na komiksovém poli se jedná o ohromný fenomén a je škoda, že se to nepodařilo navodit i ve filmu. Námět snímku je podobný jinému projektu a tím je filmový remake televizního seriálu 'A-team' (2010), takže v době uvedení si v kinech nemálo konkurovali. A tak tu máme další příběh zrazené jednotky speciálních sil, kteří s vervou sobě vlastní plní svůj úkol ve snaze se očistit od všech nepravostí. Jediné uspokojivé aktivum je fakt, že se snímek vůbec nebere vážně a pevně se drží komiksové akční popcornové zábavnosti po všech stránkách věci. Herci jsou sympatičtí a ve svých rolích příjemně vtipní. A o to tu jde především. O vtip, akčně zábavnou soudržnost a ukázalý dobrodružný filmový zážitek. I po vizuální stránce je snímek přívětivě šlechetný v nastavených komiksových mantinelech. Jen ten námět bohužel celý aspekt snímku sráží na kolena, což je ohromná škoda. Neustálé recyklování po desetiletí známého příběhu je prostě více ke škodě než k užitku. Takže co zbývá. Film se dá užít v plné parádě, což pro komiksové fanoušky platí dvojnásob, jen se nesmí u toho myslet, že něco takového tady už mnohokrát bylo. ()

Zoe Saldana znovu v akci

Zoe Saldana znovu v akci

05.02.2017

Neytiri z Avatara, Uhura ze Star Treku, Gamora ze Strážců Galaxie, Aisha z Parchantů, Cataleya z Colombiany... Zoe Saldana má s akčními hrdinkami tunu zkušeností. V nejbližších letech bude nakopávat… (více)

Comicsové Mýty mají scenáristku

Comicsové Mýty mají scenáristku

20.01.2015

Alex Cross se vrátí

Alex Cross se vrátí

23.08.2010

Že si postavu s tímto jménem nedokážete hned zařadit? Nápověda: Morgan Freeman. Ano, Cross je agent FBI a prvotřídní psycholog, kterého si pamatujeme z thrillerů Sběratel polibků a Jako pavouk.… (více)

Tak trochu jiný Kurýr

Tak trochu jiný Kurýr

21.08.2010

Jeffrey Dean Morgan se pokouší uchytit jako hrdina akčních filmů. Charisma na to má, ale prozatím se mu to kdovíjak nedaří – v Strážcích hrál vedlejší postavu a letošní Parchanti dojeli na… (více)