Ze začátku jsem uvažoval o třech hvězdách protože mi to přišlo zdlouhavý a neco jako A-Team ale ten konec to uplne očistil ta akcička na konci fakt perfektní proto zvedám o jednu hvezdu nahoru :-) ale mohli tam být aspon známý herci takhle je to takový nevýrazný a štve mě trochu ten otevřenej konec :-/ ale jinak fakt krutý..(9.8.2011)

|| Scenár: Peter Berg | Hudba: A. R. Rahman, John Ottman, Mark Mothersbaugh, Michael Andrews, Patrick Doyle, Theodore Shapiro | Produkcia: Joel Silver, Akiva Goldsman, Kerry Foster | Distribúcia: Warner Bros. Pictures (US), Optimum Releasing (UK) | Štúdio: DC Entertainment, Dark Castle Entertainment, Weed Road Pictures | Rozpočet: 25 miliónov $ | Tržby: 29,379,723 $ || Za 25 melónov je to viac, než slušná zábava, s potrebným tempom, humorom, a obsadením. Jediným problémom je, že ako plno iných filmov, aj tento na Ďalší deň vyšumí z hlavy, ako by sa bolo nič nestalo. 3 aj pól preto, pretože je tam predsa len viac mimoschematických prvkov a dejových zvratov, než v podobných žánrovkách. A áno, je to pravda: Chris Evans herecky jednoznačne vyčnieva. Podobne, ako Zoe Saldana svojimi pôvabmi :)(8.4.2012)

Překvapivě svěží, lehkonohá nahláškovaný týmovka, v níž Chris Evans není za idiota, i když má brýle a herci se snaží,i když nemají co hrát. Možná až příliš ploché postavy a občasné nejasnosti v ději jsou asi jediným zásadnějším zádrhelem na téhle jinak velmi stylové a i navzdory technickým vychytávkám docela oldschoolové akční jízdě. Velké překvapení a za hlásícího záporáka v podání Jasona Patrica solidních 8/10!!(26.5.2010)

Nehledě na nadšení v rámci předmluvy čerstvě vydaného paperbacku, kde se tvůrci komiksu zůčastnili natáčení filmu, zůstávají fakta fakty - předloha je tak rozsáhlá, plná jmen i zvratů, že to takhle na ploše devadesáti minut prostě dopadnout muselo: filmoví Losers jsou pouhý kastrát navěšený na "obecně fungující filmová klišé" (kde je sex mezi nejhezčími hlavními hrdiny i zvrat s krevní mstou). A tak lze sdílet aspoň nadšení z toho, že všechny postavy jsou obsazeny bezchybně (Cougar!), je to skvěle nahláškované, dost eye-candy a v druhém plánu to vlastně docela věrně drží onu odpadlicky-béčkovou atmosféru. Ale mohlo toho mít mnohem, ale mnohem víc. Víc stylu, víc všeho. Dotáhnout dialogy, rozkošatit zápletku, ubrat na očekávatelných gestech a zvratech, které nejsou poctou osmdesátkám, ale rychlokvašenou tvůrčí dutinou v tempu jedenadvacátého století. Lenivý Peter Berg by si měl spočítat, že těch pár zpomalených výbuchů už dávno dobrý film nedělá, i když jde od první minuty o přiznané béčko.(9.7.2010)

• heyda

Začátek dost dobrý, pak to ale klesalo, hloupých scén přibývalo a bohužel to spadlo až na 2 slabé hvězdy. Neměl jsem žádná očekávání, ale přece jenom postavit celý film na tak primitivní zápletce přece nelze brát vážně. Jen díky svižnýmu střihu jsem to dokoukal, tempo je fakt dobré, jinak akční propadák. 30%(11.6.2015)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)