Chvíli jsem sice váhal, jestli tu čtyřku dát, ale když jsem si vzpomněl na tu konečnou scénu s letadlem, komiksový styl kamery, neustálé cool zpomalovačky, hodně povedených vtípků, skvělého Komedianta ;-), typicky komiksově šíleného padoucha a hlavně na Aishu, protože Seldana je tu tak hot, že tomu skoro nelze uvěřit, uvědomil jsem si tu super cheesovost, takže asi tak.. Seldana je taková pěkná náladová tygřice (kočkovitá = Na'vi..) Ještě ji asi některé pohyby zůstaly od Avatara, ale jelikož tam přes všechen svůj sex-appeal nebyla člověk, Losers vyhrávaj... Ostatni ji samozřejmě zdatně následují, hlavně ten vzpomínaný Jeffrey Dean Morgan, sice není tak dobře napsaný jako ve Watchmenech, ale stejně je ta jeho postava dobrá a typicky klaďácká.. Z těch dalších Losers byl nejlepší odstřelovač, takové mlčenlivé typy můžu. A k tomu ještě byl součástí těch nejlepších scén.. SUMA: Nečekejte žádný chytrý scénař ani zápletku, občas jsou některé scény i dialogy hrozně klišovité.. Naštěstí pak vždycky příjde nějaká zběsilá scéna parodující sama sebe a hned je zase veselo.. Pro suchary a hnidopichy není tento film určen. Ve vizuálu je na tom docela špatně, ale stále se to dá přežít a mrzí to určitě méně než při 175milionovém G.I. Joe.. SUMA: ultimátní zábava se všemi klasickými částmi, podpořená zábavnou komiksovostí a nádhernou Seldanou. Pro některé guilty pleasure, pro některé úplná blbost, ale pro mně na svoje poměry povedený akční film s hromadou nadsázky PS: bazooka, mnau(7.5.2010)

• heyda

Začátek dost dobrý, pak to ale klesalo, hloupých scén přibývalo a bohužel to spadlo až na 2 slabé hvězdy. Neměl jsem žádná očekávání, ale přece jenom postavit celý film na tak primitivní zápletce přece nelze brát vážně. Jen díky svižnýmu střihu jsem to dokoukal, tempo je fakt dobré, jinak akční propadák. 30%(11.6.2015)

• Hal_Moore

Trošku zklamání. Čekal jsem zaprvé trošku něco jiného a zadruhé trošku něco lepšího. Akce je natočena chaoticky, což akční film degraduje na úroveň německých televizních seriálů z devadesátých let. Sice mají Parchanti solidní obsazení, které hází hlášky a náboje všude možně, nemají ale správný spád a občas jsem měl pocit, že se scénáristovi pár stran někam zatoulalo. Jedno však Loserům musím nechat - vynikající hlavní roli. Jeffrey Dean Morgan po Lovcích duchů vstal doslova z popela a po Strážcích zanechává další výraznou stopu v mé mozkové kůře. Krom něj toho moc k pochválení nezbylo (dobrá, ještě Chris Evans). Ani Zoe Saldana neukázala více než v traileru. Promarněná šance.(3.1.2011)

Niečo ťažko definovateľné tu chýba, podobne ako pri A-TEAME. Aj keď toto je skôr tímovka v štýle LÚPEŽE PO TALIANSKY (fakt), akurát s prestrelkami. Režisér sa snaží o nápaditosť, ale najviac zaujmú erotické scény. Inak remeselne spravený film s dobre obsadenými úlohami a pár fajn vtipnými scénami. Už predloha ma až tak extra nedostala, a film je ešte viac robený pre masy (a pointa komiksu je odhalená už na začiaku)...(7.5.2016)

Rozhodně vypnout mozek a naladit se nostalgicky, asi jako když jste sledovali osmdesátkové akční seriály. Pak si Lůzry užijete jako já. Zamrzí snad jen ta uspěchanost, celý film je jak sledovat to rychloposuvem. Sice nemáte čas se nudit, ale třeba oba hlavní záporáci, kteří kolem sebe celou dobu budují auru obrovské síly a schopností jsou pak doslova "zabiti". Ale jinak je film nabitý pěknou akcí a několika skvělými hláškami (většinou právě při vzájemné konverzaci těch dvou zlých) a na vypuštění po únavném dni ideální.(2.8.2010)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)