Svižné, dobre obsadené, občas dobre ohláškované a nápadité, ale chýbalo tomu viac režisérskej a scenáristickej rozvahy, príbehovosti a celistvosti. Príbeh béčkovo zabudnuteľný, čo je škoda, pretože s tak dobrou akciou, humorným podtónom a prirodzenými hercami sa z toho dal vyžmýkať konkurent letných blockbusterov. 70%.(21.8.2013)

Neodolatelně akčně - zábavná testosteronová jízda natočená podle komiksové předlohy. Z bývalého pětičlenného vojenského elitního komanda vedeného chlapáckým plukovníkem Jeffrey Dean Morganem, je po prokleté misi v Bolivii banda Ztracenců. A někdo za tento jejich úděl musí spravedlivě zaplatit a bude to šarmantně slizký záporák Jason Patric, který je při poslední akci decentně podrazil a ještě jim navrch hodil na krk zmařené lidské životy. A tady bude pomsta sladká, nebo dalo by se lépe napsat, že spíše adrenalinová, akční, zábavná a prokládaná hláškami a jako žolík poslouží Zoe Saldana, která se v čistě pánském osazenstvu vůbec neztratila. Tento film se spolehlivě nezařadí mezi špičku svého žánru, ale nelze mu upřít obrovskou snahu diváka pobavit a naservírovat mu pořádnou porci akce, která se tváří, že nechce být průměrná, ale ani nijak okázale nabubřelá. Vhodné obsazení, kterému tak trochu vévodí skvělý J.D.Morgan způsobilo, že jsem jim držel palce (v závěru došlo i na překvapivý zvrat, kdy se z jednoho z pětice vyklubal pěkný podrazák) a moc se po této svižné jízdě těším, co mně předvede stylově příbuzný A Team.(18.7.2010)

Vyvedená akční oddychovka, kde se mi dostalo všech ingrediencí, které jsem očekával. Mám vcelku rád tyto druhy akčňáků kdy příběh začíná stylem " byli vysláni na akci, ale byli zrazeni a ocitají se na cestě za pomstou". Tolik omleté klišé mě vyhovuje. Když se navíc přidají sympatické tváře v čele s Chrisem Evansem tak si chrochtám blahem. O humorné scény se nám stará hlavní záporák Jason Patric. Navíc je vše vkusně doplněno při představování postav sympatickou animací. Pro mě nepochopitelné že tento film nešel u nás do kina! Místo něj se po sálech povalují Exmanželky za odměnu. PS: Druhá projekce bohužel ukázala že jsem filmu poprvé až moc fandil hlavně díky scéně Don't stop believeng (Varuju vás. Jsem vražedný stroj na smrt. Výsledek tajného vládního experimentu. Dělali mi různý věci. Děsivý věci. Anální věci. Udělali ze mě nebezpečného telekinetika. Jak říká starodávná tibetská filozofie: "Nic nezkoušej a nic nebude." 50%(9.6.2010)

• heyda

Začátek dost dobrý, pak to ale klesalo, hloupých scén přibývalo a bohužel to spadlo až na 2 slabé hvězdy. Neměl jsem žádná očekávání, ale přece jenom postavit celý film na tak primitivní zápletce přece nelze brát vážně. Jen díky svižnýmu střihu jsem to dokoukal, tempo je fakt dobré, jinak akční propadák. 30%(11.6.2015)

Zábavný béčko, kde se municí nešetří a akce je stylová, nabušená a od White dobře natočená a hlavně je to ještě celý správně vyvážený na stranách vážný akce a parodie, já se prostě a jednoduše bavil, i když bych teda v elitním komandu uvítal někoho jinýho než Morgana a Evanse, ale jelikož to bylo trochu hozený i do parodie, tak tam až zase tak moc nepřekáželi.(9.5.2010)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)