Film The Losers sice pobaví, ale je příliš dementní dokonce i na silně přímočaré béčko odkazující někam k osmdesátkám, s jejich superevil superpadouchy, a klaďáky co jsou nesmrtelnější než bůh a zvesela hláškují i uprostřed kulometné palby s několika čistými průstřely v těle. Přes očividnou snahu o oldschool cheesy styl se ale předvádí v režii tak moderně comiksové a videoklipové, že by se dal bez problémů rozsekat na jednotlivé pětiminutovky a za studena podávat k poprockovým hitům na MTV... což není ani trochu překvapivé, protože právě tímhle se režisér živil před tím než začal fušovat do celovečeráků. Cit pro skloubení přebarvičkovaného cool vizuálu s hudbou mu zůstal, neschopnost vzbudit jakékoli emoce a zaujetí dějem na dobu více než několika minut bohužel také. Což je i na ploše pouhé hodiny a půl trochu potíž, protože ve filmu už pouhé střídání záběrů na střelbu, výbuchy a holky v bikinách (do Zoe by se zbláznila i půlka Ku Klux Klanu) tak poněkud nestačí. Rozhodně tedy ne když pořádně nefungují ani pokusy scénáristů všechno shodit do parodie - to sice z hlavních hrdinů dělá převelmi vtipné chasníky, ale "děj" jde do háje ještě více než předtím a z jejich záporné nemesis je rázem směšný a otravný trouba s charismatem mrtvého mývala a inteligencí tříletého dítěte. 5/10(25.5.2010)

Vyvedená akční oddychovka, kde se mi dostalo všech ingrediencí, které jsem očekával. Mám vcelku rád tyto druhy akčňáků kdy příběh začíná stylem " byli vysláni na akci, ale byli zrazeni a ocitají se na cestě za pomstou". Tolik omleté klišé mě vyhovuje. Když se navíc přidají sympatické tváře v čele s Chrisem Evansem tak si chrochtám blahem. O humorné scény se nám stará hlavní záporák Jason Patric. Navíc je vše vkusně doplněno při představování postav sympatickou animací. Pro mě nepochopitelné že tento film nešel u nás do kina! Místo něj se po sálech povalují Exmanželky za odměnu. PS: Druhá projekce bohužel ukázala že jsem filmu poprvé až moc fandil hlavně díky scéně Don't stop believeng (Varuju vás. Jsem vražedný stroj na smrt. Výsledek tajného vládního experimentu. Dělali mi různý věci. Děsivý věci. Anální věci. Udělali ze mě nebezpečného telekinetika. Jak říká starodávná tibetská filozofie: "Nic nezkoušej a nic nebude." 50%(9.6.2010)

Soundtrack John Ottman: 1. Dead Men (3:31) ,2. Not Soldiers Anymore (1:45) ,3. Fake Out / Cool Reception (2:17) ,4. Miami Heist (3:14) ,5. Interlude (1:31) ,6. Mumbai Max (3:37) ,7. Broken Trust (2:20) ,8. Port Break-In (2:07) ,9. Double Crossed (3:03) ,10. Psychic Bullets / Aisha's Beed (1:51) ,11. Bad Business (1:39) ,12. Good Catch (2:45) ,13. The Losers (3:14) ,14. The Shootout (4:07) ,15. Max Factor (1:48) ,16. Angle of the Dangle (2:11)(9.5.2011)

Popravde? niesom sklamaný, bavil som sa... v rámci noriem, ale bavil. Zoe Saldana je fakt kus (nie, že by to tu nenapísal každý druhý chlap ale je to pravda, proste buchta!). Losers na mňa pôsobil tak nenáročne, veľmi som nad tým nepremýšľal len sledoval a držal hubu... Herci potešili, až na záporaká, ktorý sa síce snažil byť bezkonkurentne krutý, no opak je pravdou... skôr šašo, ktorý pokazil celkový dojem. Osobne potešil ešte Evans. 6/10(6.5.2010)

Chvíli jsem sice váhal, jestli tu čtyřku dát, ale když jsem si vzpomněl na tu konečnou scénu s letadlem, komiksový styl kamery, neustálé cool zpomalovačky, hodně povedených vtípků, skvělého Komedianta ;-), typicky komiksově šíleného padoucha a hlavně na Aishu, protože Seldana je tu tak hot, že tomu skoro nelze uvěřit, uvědomil jsem si tu super cheesovost, takže asi tak.. Seldana je taková pěkná náladová tygřice (kočkovitá = Na'vi..) Ještě ji asi některé pohyby zůstaly od Avatara, ale jelikož tam přes všechen svůj sex-appeal nebyla člověk, Losers vyhrávaj... Ostatni ji samozřejmě zdatně následují, hlavně ten vzpomínaný Jeffrey Dean Morgan, sice není tak dobře napsaný jako ve Watchmenech, ale stejně je ta jeho postava dobrá a typicky klaďácká.. Z těch dalších Losers byl nejlepší odstřelovač, takové mlčenlivé typy můžu. A k tomu ještě byl součástí těch nejlepších scén.. SUMA: Nečekejte žádný chytrý scénař ani zápletku, občas jsou některé scény i dialogy hrozně klišovité.. Naštěstí pak vždycky příjde nějaká zběsilá scéna parodující sama sebe a hned je zase veselo.. Pro suchary a hnidopichy není tento film určen. Ve vizuálu je na tom docela špatně, ale stále se to dá přežít a mrzí to určitě méně než při 175milionovém G.I. Joe.. SUMA: ultimátní zábava se všemi klasickými částmi, podpořená zábavnou komiksovostí a nádhernou Seldanou. Pro některé guilty pleasure, pro některé úplná blbost, ale pro mně na svoje poměry povedený akční film s hromadou nadsázky PS: bazooka, mnau(7.5.2010)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)