Neodolatelně akčně - zábavná testosteronová jízda natočená podle komiksové předlohy. Z bývalého pětičlenného vojenského elitního komanda vedeného chlapáckým plukovníkem Jeffrey Dean Morganem, je po prokleté misi v Bolivii banda Ztracenců. A někdo za tento jejich úděl musí spravedlivě zaplatit a bude to šarmantně slizký záporák Jason Patric, který je při poslední akci decentně podrazil a ještě jim navrch hodil na krk zmařené lidské životy. A tady bude pomsta sladká, nebo dalo by se lépe napsat, že spíše adrenalinová, akční, zábavná a prokládaná hláškami a jako žolík poslouží Zoe Saldana, která se v čistě pánském osazenstvu vůbec neztratila. Tento film se spolehlivě nezařadí mezi špičku svého žánru, ale nelze mu upřít obrovskou snahu diváka pobavit a naservírovat mu pořádnou porci akce, která se tváří, že nechce být průměrná, ale ani nijak okázale nabubřelá. Vhodné obsazení, kterému tak trochu vévodí skvělý J.D.Morgan způsobilo, že jsem jim držel palce (v závěru došlo i na překvapivý zvrat, kdy se z jednoho z pětice vyklubal pěkný podrazák) a moc se po této svižné jízdě těším, co mně předvede stylově příbuzný A Team.(18.7.2010)

Ze začátku jsem uvažoval o třech hvězdách protože mi to přišlo zdlouhavý a neco jako A-Team ale ten konec to uplne očistil ta akcička na konci fakt perfektní proto zvedám o jednu hvezdu nahoru :-) ale mohli tam být aspon známý herci takhle je to takový nevýrazný a štve mě trochu ten otevřenej konec :-/ ale jinak fakt krutý..(9.8.2011)

• Tuxedo

První z letošních "týmovek" bohužel nemá v rámci svých mantinelů příliš co nabídnout. Nemá nikterak zvlášť individuálně vyprofilované členy týmu, který postrádá uvěřitelnou sehranost, osobní charisma („Komediant“ a „Stringer“ hrají na neutrál, nicméně Human Torchovi napůl vychází oťukávání komediální polohy) i dojem tvrdých ranařů, nikterak zdatně natočenou akci (to comicsové zamrznutí padajících protivníků z úvodu spíš leze na nervy) ani nikterak chytlavé hlášky či krvavý humor (nejlepší scéna je slabší parafrází ukazováčku Jasona Stathama z Crank), natož atraktivní děj, spád a žánrový feeling. Svým došlápnutím na půl plynu rozhodně neurazí ani neunudí, nač se však zabývat čistokrevným průměrem s nedotaženými žánrovými atributy, když A-Team a Expendables jimi doslova vyzařují již z upoutávek? 5/10(8.5.2010)

Překvapivě svěží, lehkonohá nahláškovaný týmovka, v níž Chris Evans není za idiota, i když má brýle a herci se snaží,i když nemají co hrát. Možná až příliš ploché postavy a občasné nejasnosti v ději jsou asi jediným zásadnějším zádrhelem na téhle jinak velmi stylové a i navzdory technickým vychytávkám docela oldschoolové akční jízdě. Velké překvapení a za hlásícího záporáka v podání Jasona Patrica solidních 8/10!!(26.5.2010)

Vyhlásit válku CIA? Oni si začali..... Týpci, pro který je hračkou unést vrtulník, vystřílet 30 maníků s Kalašnikama a šířit dobrou náladu! Zábavný béčko, který má naprosto všechno, co od něj očekáváte: žádný velký hvězdy, jednoduchej a šlapající scénář bez zbytečných keců, hodně akce a vtip. Všichni příznivci komiksů, filmů Mission Impossible nebo třeba Vítejte v džungli by měli zbystřit, protože z tohodle mám fakticky DOBREJ POCIT! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Rád sleduju sebevražedný mise. 2.) Nevím nic o tachyonech v hlubokém vesmíru. 3.) Zajímá mě, jestli se dochodit s prostřílenejma kolenama. 4.) Dlouho jsem neviděl pořádný béčko – RADĚJI zopakuji: BÉČKO! PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ *(15.7.2010)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)