Akční oddechovka jak se patří. Celej tým je gutte a složenej ze samejch sympatickejch herců. Zvlášť Jeffrey Dean Morgan se hodí na tyhle vůdčí charismatické role. Pak mě ještě hodně bavil mexickej sniper s kloboukem. Je tam pár opravdu hezky udělanejch nápaditejch scén a vůbec z celýho filmu sálá, jak je komiksově svěží. Hrozně mě bavily scény se záporákem a jeho gorilou (chudák slečna co držela deštník). Prostě jsem se bavil. V podstatě každej film ve kterym v poslední době hraje Zoe Saldana fakt stojí za to.(18.5.2010)

Po ukážke som sa obával že to bude len štýlová nezáživná nuda no našťastie tomu tak nie je. Je to pohodovka so všetkým čo k tomu patrí. Komando je správne sympatické, sršiace vtipom a Zoe Saldana je proste buchta. Komixovka bez superschopností a slušný závan v akčných vodách ako svojho času Shoot Em Up.(5.5.2010)

Sice vypadá jako levnější klon A-Teamu, přesto je překvapivě lepší. Je akčnější, zábavnějšÍ, má kompaktnější tým, výborný nástup, vychytané detaily, několik výrazných zvratů, výborného záporáka a nebere se tak vážně. Hláškuje se tu ostošest, akce je svižná, stylizace výrazná, ale ne absurdní, popkulturní odkazy jsou nevtíravé přesto čitelné a nechybí ani sem tam třešnička, která se zaryje do paměti (Evans a jeho "drsný telekinetický schopnosti"). Je tu sice pár samoúčelných zbytečností (rvačka Slaye s Aishou), které trochu kazí dojem i tempo, té stylizací mohl občas White taky trochu ubrat páru, ale ve výsledku to všechno pořád je velmi slušná zábava, oddechová akční jednohubka, která potěšila.(28.9.2011)

,,Takže jde po mně pět mrtvých mužů a mají můj hardisk!" Nebudeme si namlouvat, že jde o nějaký megatrhák, jelikož je to jen akční zábava. Pravda, comics je vydařenější, ale to je i u Supermana či Batmana. Já jsem se prostě bavil, a že peněz nebylo na bomba akci a efekty (letadlo je těžce digitální), mi vůbec nevadilo. Hlavní hrdinové pořád někam utíkají a po někom střílí, do toho pár zprofanovaných zpomalených záběrů a sem tam vtipné prohlášení. Co si může divák hledající oddech více přát. K tomu spousta muziky (Skunk Anansie, Journey, The Kills) a barvotisková kamera. ,,Máš nějaký koníčky?" ,,Jako malá jsem sbírala lidský uši..."(3.1.2013)

Zábavný béčko, kde se municí nešetří a akce je stylová, nabušená a od White dobře natočená a hlavně je to ještě celý správně vyvážený na stranách vážný akce a parodie, já se prostě a jednoduše bavil, i když bych teda v elitním komandu uvítal někoho jinýho než Morgana a Evanse, ale jelikož to bylo trochu hozený i do parodie, tak tam až zase tak moc nepřekáželi.(9.5.2010)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)