Tohle je akční klenot. Je to sice úplně obyčejný film s tim nejklasičtějším scénářem, ale...má to úplně suprové obsazení. Naprosto vynikající Jeffrey Dean Morgan, skvěle hláškující Chris Evans, jako vždy charismatický Idris Elba, no a v neposlední řadě Zoe Saldana, což je prostě kost. Jak říkám, není to žádný zázrak, ale akce je až na ten výbuch letadla (to už bylo přepálené i na mě moc) vyvážená a chytlavá a všichni zúčastnění tvoří dohromady naprosto perfektní tým. Podobných filmů jsou mraky, ale tahle sestava se vážně povedla...85%(6.10.2013)

• tron

„Ako si sa sem dostal?“ – „Loďou.“ – „Ale veď toto je vnútrozemie.“ – „Bola to zázračná loď.“ Béčko. Mám rád tímovky a robustne charizmatický „Komediant“ Jeffrey Dean Morgan mi ako vodca komanda sedel, ale LOSERS ma nebavili od úvodnej scény – a to je plná výbuchov, prestreliek a úmrtí. Paradoxne, najlepšie momenty boli podľa mňa tie neakčné, obohatené morbídnym humorom („omylom“ zhodenie z 50. poschodia, zastrelenie za slnečník, Jason Patric je zábavný zlosyn). Najväčší podiel na (pod)priemernosti projektu má slabšie herecké obsadenie, nezaujímavý scenár a prekvapivo nevýrazná akcia.(27.5.2011)

Vyvedená akční oddychovka, kde se mi dostalo všech ingrediencí, které jsem očekával. Mám vcelku rád tyto druhy akčňáků kdy příběh začíná stylem " byli vysláni na akci, ale byli zrazeni a ocitají se na cestě za pomstou". Tolik omleté klišé mě vyhovuje. Když se navíc přidají sympatické tváře v čele s Chrisem Evansem tak si chrochtám blahem. O humorné scény se nám stará hlavní záporák Jason Patric. Navíc je vše vkusně doplněno při představování postav sympatickou animací. Pro mě nepochopitelné že tento film nešel u nás do kina! Místo něj se po sálech povalují Exmanželky za odměnu. PS: Druhá projekce bohužel ukázala že jsem filmu poprvé až moc fandil hlavně díky scéně Don't stop believeng (Varuju vás. Jsem vražedný stroj na smrt. Výsledek tajného vládního experimentu. Dělali mi různý věci. Děsivý věci. Anální věci. Udělali ze mě nebezpečného telekinetika. Jak říká starodávná tibetská filozofie: "Nic nezkoušej a nic nebude." 50%(9.6.2010)

Je to lehké a zároveň těžkotonážní, je to béčkové, ale chutná to jako osmdesátková áčka. Srdnatí herci a vizuální facelift zachraňují, co se dá, ale největší překážku staví do cesty divákům zdánlivá nesourodost filmu, který vypadá a chce být moderním metrosexuálním akčňákem, ale stojí po kolena v melancholických hláškách, co zapadaly prachem, a přepálených záporácích, kterým se musíte v koutku duše smát. Losers naštěstí moc často nechtějí, abyste je brali vážně a díky Sylvainu Whiteovi nevypadají jako levoboček, co spadl do kin z regálů videopůjčoven. Nenazýval bych to předkrmem před A-Teamem nebo Expendables, protože nikdo z nás netuší, jak tenhle velký letošní návrat k čistokrevné týmové akci dopadne. Tahle roztomilá jednohubka ale v ústech nezhořkne, ať už to dopadne jakkoliv.(18.5.2010)

Vyhlásit válku CIA? Oni si začali..... Týpci, pro který je hračkou unést vrtulník, vystřílet 30 maníků s Kalašnikama a šířit dobrou náladu! Zábavný béčko, který má naprosto všechno, co od něj očekáváte: žádný velký hvězdy, jednoduchej a šlapající scénář bez zbytečných keců, hodně akce a vtip. Všichni příznivci komiksů, filmů Mission Impossible nebo třeba Vítejte v džungli by měli zbystřit, protože z tohodle mám fakticky DOBREJ POCIT! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Rád sleduju sebevražedný mise. 2.) Nevím nic o tachyonech v hlubokém vesmíru. 3.) Zajímá mě, jestli se dochodit s prostřílenejma kolenama. 4.) Dlouho jsem neviděl pořádný béčko – RADĚJI zopakuji: BÉČKO! PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ *(15.7.2010)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)