• Isherwood

Škoda, že se Peter Berg nepostavil za kameru sám, Sylvain White je totiž netalentovaný (ani-ne)řemeslník, pro kterého je pojem ‚nápad‘ sprosté slovo. Od militantní komiksové týmovky bych chtěl víc než jenom nezáživnou patlaninu, která se spokojí s několika odpálenými prskavkami, nad nimiž občas zakrouží jakože strašlivě cool kamera, a hlavně vybroušenější partu drsňáků. Funguje akorát Chris Evans, který prostě vtipné hláškaře umí, stejně tak jako Idris Elba bad-ass motherfuckery. Zbytek nevýrazný (unylý J.D. Morgan), nebo protivný (přehrávající Jason Patrick), stejně jako celý zbytek filmu. Na producentský tým a fakt, že má jít o přímou konkurenci Carnahanovu A-Teamu hodně špatná flákota.(18.5.2010)

Nič svetoborného sa nedeje. Hoci úvod naznačuje perfektnú akčnú oddychovku, akonáhle treba dej posúvať ďalej sme svedkami kŕčov. Režisér pozabudol, že medzi akčnými scénami by bolo dobré film zabaliť do deja, ktorý trochu funguje. Nie je to však napokon také hrozné, pozerať sa na to dá, ale mrzí ma, že pri troche snahy popracovať na scenári mohol vzniknúť zaujímavý a nadupaný film. 40%.(30.5.2010)

Zábavný béčko, kde se municí nešetří a akce je stylová, nabušená a od White dobře natočená a hlavně je to ještě celý správně vyvážený na stranách vážný akce a parodie, já se prostě a jednoduše bavil, i když bych teda v elitním komandu uvítal někoho jinýho než Morgana a Evanse, ale jelikož to bylo trochu hozený i do parodie, tak tam až zase tak moc nepřekáželi.(9.5.2010)

• Djkoma

Naprosto průměrná záležitost, která si s pár známějšími jmény snaží hrát na víc než hloupou béčkovou akci. Nechápu, proč se třeba Chris Evans neustále upisuje podobným filmům (asi má chuť navzájem své postavy parodovat, viz. jeho postava z Push použita v Losers:)). Talentu i charizma má víc, než tady prodává, oproti tomu Zoe Saldana tu nechává všechnu svoji sexu krásu. Vedle nich působí Jeffrey Dean Morgan ještě dobře, ale proti komu stojí? Pár hodin po filmu to sami nebudete vědět. Záporák bez charizmatu, jehož jméno ani nebudu psát způsobuje, že film je spíše honění stínu, o kterém se vedou zlé povídačky, ale ve skutečnosti to je druhořadý model. Akce je dobrá,o tom žádná, komiksová stylizace zvládnutá. Druhé shlédnutí? A to proč?:-)) PS: v porovnání s A-teamem je to hodně lose:)(11.7.2010)

Ze začátku jsem uvažoval o třech hvězdách protože mi to přišlo zdlouhavý a neco jako A-Team ale ten konec to uplne očistil ta akcička na konci fakt perfektní proto zvedám o jednu hvezdu nahoru :-) ale mohli tam být aspon známý herci takhle je to takový nevýrazný a štve mě trochu ten otevřenej konec :-/ ale jinak fakt krutý..(9.8.2011)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)