Překvapivě svěží, lehkonohá nahláškovaný týmovka, v níž Chris Evans není za idiota, i když má brýle a herci se snaží,i když nemají co hrát. Možná až příliš ploché postavy a občasné nejasnosti v ději jsou asi jediným zásadnějším zádrhelem na téhle jinak velmi stylové a i navzdory technickým vychytávkám docela oldschoolové akční jízdě. Velké překvapení a za hlásícího záporáka v podání Jasona Patrica solidních 8/10!!(26.5.2010)

Akční oddechovka jak se patří. Celej tým je gutte a složenej ze samejch sympatickejch herců. Zvlášť Jeffrey Dean Morgan se hodí na tyhle vůdčí charismatické role. Pak mě ještě hodně bavil mexickej sniper s kloboukem. Je tam pár opravdu hezky udělanejch nápaditejch scén a vůbec z celýho filmu sálá, jak je komiksově svěží. Hrozně mě bavily scény se záporákem a jeho gorilou (chudák slečna co držela deštník). Prostě jsem se bavil. V podstatě každej film ve kterym v poslední době hraje Zoe Saldana fakt stojí za to.(18.5.2010)

Začnu pozitivy - rychlý nástup a vtažení do děje, jak to má být. Herci taky bez problémů - hodí se k sobě, působí dobře, sem tam mě i pobavilo pár typicky akčních gagů. Takže začátek fakt překvapení, vzhelem k recenzím. No jo, ale děj byl slabší. Resp. takhle - hlavní příběh by v akčním prostředí určitě zapůsobil daleko lépe, kdyby byl dotažen do konce - působí jednoduše, ale přesto jakoby se místy tloukla snaha o co nejvíc informací se snahou omezit délku, takže jsou některé scény jen stroze informativní. Největší kámen úrazu pro mě byla evidentní nesmrtelnost některých představitelů - kam se poděla realita?! Jak se mi může líbít něco, čemu nevěřím? Uvidíme, jestli bude pokračování...(4.7.2010)

Soundtrack John Ottman: 1. Dead Men (3:31) ,2. Not Soldiers Anymore (1:45) ,3. Fake Out / Cool Reception (2:17) ,4. Miami Heist (3:14) ,5. Interlude (1:31) ,6. Mumbai Max (3:37) ,7. Broken Trust (2:20) ,8. Port Break-In (2:07) ,9. Double Crossed (3:03) ,10. Psychic Bullets / Aisha's Beed (1:51) ,11. Bad Business (1:39) ,12. Good Catch (2:45) ,13. The Losers (3:14) ,14. The Shootout (4:07) ,15. Max Factor (1:48) ,16. Angle of the Dangle (2:11)(9.5.2011)

Zábavný béčko, kde se municí nešetří a akce je stylová, nabušená a od White dobře natočená a hlavně je to ještě celý správně vyvážený na stranách vážný akce a parodie, já se prostě a jednoduše bavil, i když bych teda v elitním komandu uvítal někoho jinýho než Morgana a Evanse, ale jelikož to bylo trochu hozený i do parodie, tak tam až zase tak moc nepřekáželi.(9.5.2010)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)