• heyda

Začátek dost dobrý, pak to ale klesalo, hloupých scén přibývalo a bohužel to spadlo až na 2 slabé hvězdy. Neměl jsem žádná očekávání, ale přece jenom postavit celý film na tak primitivní zápletce přece nelze brát vážně. Jen díky svižnýmu střihu jsem to dokoukal, tempo je fakt dobré, jinak akční propadák. 30%(11.6.2015)

Relativně povedený, nicméně poněkud nenápaditý akčňák, využívajících snad všech možných myslitelných klišé daného žánru. Hlavně úvod, kdy hlavní hrdinové zachraňují děti, to je prostě síla:) Režie je...dobrá, Sylvain White je rutinér, nemá žádný styl, ale to vlastně nevadí. Obsazení je povedené, proti tomu nelze nic namítat. Chris Evans hláškuje, Morgan je rozenej vůdce atd. Příběh je ne zoufale, ale přesto docela dost přímočarý. Různé zvraty nejsou tak nečekané, jak tvůrci zamýšleli. Očividné je půjčování si z bondovek, A-Team byl bezpochyby nemalou inspirací. Hrdinové jsou... kladní. Záporák je komicky až bondovsky (z filmů s Rogerem Moorem) vykreslen jako naprostej megaloman, samozřejmě má po boku neustále namakanou gorilu (trefně obsazený Holt McCallany). Scény s ním jsou všechny naprosto WTF a zajišťují nemalou část celkové zábavy. Akce není moc, ale když už na ní dojde a nějaké auto vyletí do povětří, tak to za to stojí. Rating PG-13 se na snímku pochopitelně dost podepsal: zabíjení je zde hodně, krev žádná. ___ Jako letní pohodová zábava fungují The Losers obstojně, ale mozek je potřeba zahodit někam daleko. Někomu to možná sedne víc, ale do kina za peníze bych na to nešel. Tohle je prostě jednoznačně "modrá zábava", hrozný béčko, výsledné hodnocení zde tipuju tak na 67%. ___ Jinak z komiksové předlohy jsem si před filmem naschvál přečetl jen jedno číslo, takže o věrnosti adaptace zatím nemůžu soudit. PS: Ukázalo se, že původní komiks je nápaditější a zábavnější, než film, ale také to není žádná výhra.(5.5.2010)

Veď toto bola jaká pecka!Nebolo to dokonalé, ale narozdiel od ostatných filmov, to malo základnú veľmi prehľadnú kostru, pointu, ktorú každý pochopí, veľa akčných scén a ešte viac úžasných vtípkov a narážok. Ohromne som sa počas celého filmu bavila, aj na tom miestami smutnom scenári na všetkom. Pre mňa veľký zážitok(možno to súvisí s filmom, ktotr som pozerala pred tým) asi 70%(9.8.2010)

Tohle je akční klenot. Je to sice úplně obyčejný film s tim nejklasičtějším scénářem, ale...má to úplně suprové obsazení. Naprosto vynikající Jeffrey Dean Morgan, skvěle hláškující Chris Evans, jako vždy charismatický Idris Elba, no a v neposlední řadě Zoe Saldana, což je prostě kost. Jak říkám, není to žádný zázrak, ale akce je až na ten výbuch letadla (to už bylo přepálené i na mě moc) vyvážená a chytlavá a všichni zúčastnění tvoří dohromady naprosto perfektní tým. Podobných filmů jsou mraky, ale tahle sestava se vážně povedla...85%(6.10.2013)

B tým A-Teamu, který své komerčně úspěšnější kolegy místy předčí v nenucenosti a přehlednosti akce. Nicméně ani jedna z těchto cool-jednotek s koberci pod paží mě nebere a upřímně řečeno, začínám chytat z podobných eye-candy týmovek cukrový tik do oka. Postradatelné duchny kolem Slye by je sfoukly jak svíčku a Prostenal by přitom klidně zůstal v dávkovači na léky..(16.4.2012)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)