Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Akční oddechovka jak se patří. Celej tým je gutte a složenej ze samejch sympatickejch herců. Zvlášť Jeffrey Dean Morgan se hodí na tyhle vůdčí charismatické role. Pak mě ještě hodně bavil mexickej sniper s kloboukem. Je tam pár opravdu hezky udělanejch nápaditejch scén a vůbec z celýho filmu sálá, jak je komiksově svěží. Hrozně mě bavily scény se záporákem a jeho gorilou (chudák slečna co držela deštník). Prostě jsem se bavil. V podstatě každej film ve kterym v poslední době hraje Zoe Saldana fakt stojí za to.(18.5.2010)

 • petero
  ****

  Po ukážke som sa obával že to bude len štýlová nezáživná nuda no našťastie tomu tak nie je. Je to pohodovka so všetkým čo k tomu patrí. Komando je správne sympatické, sršiace vtipom a Zoe Saldana je proste buchta. Komixovka bez superschopností a slušný závan v akčných vodách ako svojho času Shoot Em Up.(5.5.2010)

 • nash.
  ****

  Sice vypadá jako levnější klon A-Teamu, přesto je překvapivě lepší. Je akčnější, zábavnějšÍ, má kompaktnější tým, výborný nástup, vychytané detaily, několik výrazných zvratů, výborného záporáka a nebere se tak vážně. Hláškuje se tu ostošest, akce je svižná, stylizace výrazná, ale ne absurdní, popkulturní odkazy jsou nevtíravé přesto čitelné a nechybí ani sem tam třešnička, která se zaryje do paměti (Evans a jeho "drsný telekinetický schopnosti"). Je tu sice pár samoúčelných zbytečností (rvačka Slaye s Aishou), které trochu kazí dojem i tempo, té stylizací mohl občas White taky trochu ubrat páru, ale ve výsledku to všechno pořád je velmi slušná zábava, oddechová akční jednohubka, která potěšila.(28.9.2011)

 • darkrobyk
  ****

  ,,Takže jde po mně pět mrtvých mužů a mají můj hardisk!" Nebudeme si namlouvat, že jde o nějaký megatrhák, jelikož je to jen akční zábava. Pravda, comics je vydařenější, ale to je i u Supermana či Batmana. Já jsem se prostě bavil, a že peněz nebylo na bomba akci a efekty (letadlo je těžce digitální), mi vůbec nevadilo. Hlavní hrdinové pořád někam utíkají a po někom střílí, do toho pár zprofanovaných zpomalených záběrů a sem tam vtipné prohlášení. Co si může divák hledající oddech více přát. K tomu spousta muziky (Skunk Anansie, Journey, The Kills) a barvotisková kamera. ,,Máš nějaký koníčky?" ,,Jako malá jsem sbírala lidský uši..."(3.1.2013)

 • Shit
  ****

  Zábavný béčko, kde se municí nešetří a akce je stylová, nabušená a od White dobře natočená a hlavně je to ještě celý správně vyvážený na stranách vážný akce a parodie, já se prostě a jednoduše bavil, i když bych teda v elitním komandu uvítal někoho jinýho než Morgana a Evanse, ale jelikož to bylo trochu hozený i do parodie, tak tam až zase tak moc nepřekáželi.(9.5.2010)

 • - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

 • - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

 • - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace