Zlatíčka

Česko, 1998, 55 min

Režie:

Jiří Adamec

Účinkují:

Petr Nárožný, Václav Postránecký, Ladislav Mrkvička, Karel Smyczek, Jiřina Bohdalová, Jan Rosák, Miroslav Vladyka, Antonín Panenka (více)

Moderátor si vždy pozval nějakou známou osobnost a další čtyři osoby, které byly nebo nebyly jeho příbuzní nebo přátelé. Poté byla položena otázka, kdo je hostův sourozenec, dítě nebo partner. Publikum mělo uhádnout, kdo z nich to je. Tyto osoby mohly zalhat a vymýšlet si, ale host nikoliv. Pokud pár, vybraný z publika uhodl, dostal pár zlatých náušnic. Na závěr si host mohl přát nějaké přání, třeba zazpívat písničku. (Aknah)

ZHODNOTITEL

JEDEN Z MÁLA TV POŘÁDŮ, NA KTERÉ JSEM SE TENKRÁT DÍVAL Tenkrát si člověk moc vybírat nemohl :D Ale takový odpad to nebyl, jako je to tady. Bylo to zábavné a člověk si sám hádal se soutěžícími. BYLO TO FAJN ()

e-pilot

S dobrým střihem lze i ze svaté rodiny udělat bandu, jejíž děti by měly skončit v polepšovně :-) Ještě, že to uváděl Petr Nárožný, jehož suchý humor vše zachraňoval. S jeho odchodem pak pozbyl pořad i onu trošku humoru a především soudnosti. ()

Tweetak

Staré dobré časy televizní zábavy. Jako malému se mi to líbilo a hodně. Asi proto, že jsem nemusel hned do postele, když tohle běželo v televizi. ()

Mark1983 odpad!

Vzpomínám si, že když tuto televizní novinku dávali poprvé, celkem jsem byl na ni zvědavý. Nakonec mě to zklamalo. ()

Časové pásmo bylo změněno