Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Testament odpad!

Čirou náhodou jsem narazil na tento pořad, tak si jej dovolím ohodnotit. Hodnocení je v tomto případě ryze subjektivní. Ovšem to, že zprávy jsou podané ryze povrchně a lidé, co danou událost prožijí, popř.:pracují v daném (průmyslovém) odvětví, tak vědí, že zprávy jsou ryze neobjektivní. To samé se týká událostí ze světa(náboženských konfliktů, atd.). a nemluvím už vůbec o válečných konfliktech- viz.: Bushova válka "proti terorismu", atd. To, aby jedinec"dešifroval" předávané zprávy je dáno úrovní jeho vnímání světa a okolností, nezáleží jen na počtu titulů, co má před/za jménem. ()

joora1 odpad!

Nechápu proč na tento pořad někdo kouká.Asi ze zvyku, možná pro atraktivnost moderátorů, možná fanoušek hororů či blesku, ale se seriozností to má velmi málo společného. ()

BluT odpad!

Chápu, že lidi (spíš bych měl říct "lidi na ČSFD") moc nemusej komerční Novu, ale Televizní noviny jsou jen o něco horší než události. Rozhodně si nezasloužej ty odpady!, kterejma se tady lidi oháněj. edit: 7.11.2012 po několika zhlédnutých dílech v poslední době snižuju hodnocení z 3* rovnou na odpad a nad mým vlastním minulým komentářem se fakt směju. Je to vážně tragédie tenhle "pořad". Pro představu neuvěřitelné "novácké" reportáže přikládám následující video http://www.youtube.com/watch?v=r661Tt5mItU ()

Benedygtus odpad!

O proti statni konkurenci na CT1 je toto opravdu odpad, absolutne me rozciluje, jak pri zdrujicich zpravach tam davaji hudbu, ktera to absolutne schazuje a snad i jakymsi zpusobem zesmesnuje, dela z toho melodrama, pritom kazdy vidi, jak to hrozne je. Zpravy postradaji na dulezitosti, je z toho vicemene bulvar a tradicni "ZOO okenko" na konci je opravdu vrchol vseho... ()

Jespe-film odpad!

Žirafka má malou žirafku; pohled na truchlící obyvatele v záplavové oblasti s hudebním podkladem smutně smíšlející Apocalypticy; řešení mediální problematiky, v níž je mnohdy namočená televize sama; detailní popisy vražd a atraktivně rychlé rozhovory s pozůstalými, dělají z Televizních novin neuvěřitelně dokonalé divadlo morálních hodnot a lidských potřeb. Jo, a pokud by vás zajímalo bujné poprsí, které herečka neudržela ve svém dekoltu, můžete se podívat na tn.cz . Aneb, dozvíte se samé nepodstatnosti a pár negativ (nikoliv co se ve světě děje), Rey Koranteng vám se svým štábem zahraje kladivem na city a na závěr zjistíte, že 12 letá Ťapina kojí opuštěnou ovečku a můžete jít s klidnou hlavou spát... ...no, ještě vlastně ne - čeká na vás Vašek Tittelbach! ()

kikakrystof odpad!

Důchodce se zaklíní pod kořenem stromu, Zelená na semaforu je moc krátká, Potravinový inspektor, ''Sousedé si myslí, že se to tak stalo'' , Více na TN. CZ , Bude horko a pak zima -_- ()

korndaddy odpad!

Je důležitý ve zprávách rozebírat kdo si co vezme na filmovej festival za hadry a co si kdejakej teplouš bere do kina. A pak ty jakože důležitý zprávy shrnout do desetisekundovýho sestřihu. O tom přesně televizní noviny jsou. Bravo. ()

HiddenDragon

Zaznam z dnesnich TN (ovsem tak to vypada kterykoli jiny den): Povodne a dojemna solidarita k jedne rodine / vybuch domu / volebni sliby / vrazda (poprava) / vrak lodi / proces s pedofily / slavny fotbalovy klub bude hrat v Pze / falesny diplom namestka / zahadne strileni / automobilova nehoda...atd atd atd, shit shit shit. Ne, tohle podle me nema v hlavnich zpravach co delat....Ja tohle nepovazuji za zpravodajstvi....koukam na to spis z nudy pri veceri, nebo kdyz chci "vypnout". Daleko vice se TN podobaji poradum typu Koreni. Je to jakasi zabavne napinava estrada plna podvodu, vrazd a radoby dojemnych pribehu, doprovazena filmovou hudbou a emotivnimi efekty. Ne...zpravy nemaji vypadat jako show, protoze pak pusobi spis jako denik Blesk (web tn.cz je toho prikladem), ale presto jim to asi nikdo nevycita, protoze od zalozeni Novy maji porad naprosto stejny mustr. Moderatori sice pusobi nenucene a profesionalne, ale objektivita, kvalita a napln triceti minut je bidna. Jedine co ocenuji, jsou charitativni akce, at uz konkretnim lidem, kdy se pusti reportaz a hned se slozi balik penez, nebo specificke projekty, jako je Dobry andel. Za to palec nahoru... ()

DocBrown odpad!

Na zacatek nejakou bouracku, pak nejakou vrazdu, vse samozrejme musi byt okomentovane "obycejnymi lidmy", takze komentar kolemjdoucich babek "takovej to byl hodnej clovek, to bych do nej nikdy nerekla" maji asi predtoceny 10 let dopredu. Aby se nereklo neco malo politiky ze zahranici a samozrejme stejnatko na konec. OMG co ja to vubec hodnotim ? Na to bych do kina fakt nesel. ()

Benemiro odpad!

Reportáže typu: rodinka z Moravy našla plný košík hřibů nebo že se v madridské zoo narodil leguán. A hlavně se podívejte na server tn.cz:-) ()

Shakeus odpad!

To není možné, ono se tu dá ohodnotit tohleto zvěrstvo! Tak jak to říci výstižně? Společně s Halo novinami a Bleskem, největší zlo v tomto státě. Stokrát řečená lež se stává pravdou, bohužel tady navíc platí, že vše je pravda hned. Pokaždé, když pouze zaslechnu kus toho jejich vyštěkávání (přednes zpráv) přeběhne mi mráz po zádech kvůli vědomí, že taková blitka je u nás nejsledovanější pořad. V neskutečně primitivním a buranském podání zde zaznívají výhradně senzace, tragédie, promyšlené polopravdy a zaujaté komentáře. Pozůstalí po obětech vraž a smrtelných nehod se tu vylejvají do kamer, když z jejich blízkých na chodníku ještě stříká krev. Největší odpad co znám, totální primitivizmus a naprostá ubohost. Opravdu jsou lidi v tomto státě tak ubohý, že je to baví? ()

wosho

Bulvární, sem tam přuhloupé, občas trefně přesné, celkově dostačující hlavní zpravodajský pořad naší superúspěšné komerční televize. ()

hunterN odpad!

Blesk a Aha! v televizní podobě. I odpad je pro tento výtvor dobré hodnocení, želbohu nižší hodnocení k dispozici není... ()

Tessie

30 procent? A kdo to teda sleduje, když na to všichni nadáváte tady? Kecy v kleci... Poustěla jsem si to taky a nestydím se za to. K večeři dobrý. Akorát ta zvířata nakonec byl totální výmaz. ()