Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

MrNathe999

Je mi fyzicky špatně, když vidím, jak ze všech špatných zpráv dělají životní příběhy, pouští k tomu tu smutnou hudbu a dávají ke zprávám typu ,,5 lidí zahynulo při požáru" nějaký trapný intro. Vrchol všeho je, když do něčeho, co si pořád ještě hraje na ,,zprávy", dají reklamu na vlastní pořad. ()

darthvader77 odpad!

Vždycky mě na tomhle zpravodajství štvalo, že zde byly věci, které prostě člověka nazajímají a nejsou důležitě(z drtivé většiny) Pravý opak ČT24 ()

offlineman

TN nejsou až tak špatné, ale s tím trapným "obíháním sousedů" a ptaní se odsouzených, proč "to jako udělal", to přehánějí!!! ()

Frog.cz odpad!

Čím více obrazovka zacákaná od krve tím líp,popřípadě divení se že voda v zimě zmrzne nebo že se čokoláda v horku rozpustí.Stupidita nováckých zpráv dosahuje hvězd.Víte jaký rozdíl je mezi TV NOVA,Mc Gyverem a Babicou?Nova udělá z hovna senzaci,Mc Gyver bombu a Babica pomazánku. ()

kubilov

Když se reportáže vyrábějí v kolaboraci s Bleskem, Aha!, Šípem, Rytmusem života a dalšíma mrdkama, tak je to naprosto nekoukatelný zpravodajství, z čehož to nevytrhne ani občas nějaká hezká moderátorka, nehledě na to, že je TV Nova totálně zahleděná do práv menšin (jinak by tam už dávno bubák nebyl). ()

anyonecek odpad!

Čekal bych, že zprávy nebudou jen o tom jak někdo někoho zabil, znásilnil, unesl, jak někdo něco ukradl ztratil atd... Abych pravdu řekl nedívám se na zprávy a to skoro vůbec, protože co tam dávají sou naprostý sračky, pořád stejný nesmysly, který rozmazávají až do aleluja. Bohužel je to problém tohohle národa, kde se podle televizních novin děje evidentně všechno špatně a nikdy není nic dobré. Navíc každá reportáž se opírá o naprosto vymyšlený nesmysly a důkazem toho je, že další den vysílají to samé jen tvrdí opak a svádí vinu na své zdroje a další hovadiny. 30 promarněných minut, které vám nikdo nevrátí ;). ()

Boudyy

Novácká debilní sračka, která se ze 75 procent času věnuje píčovinám, vraždám, krádežím. Ze světa se nedozvíte prakticky nic, z domácí politiky si vždy nováci vybírají jenom velké kauzy a v těch se šťourají jako v hovnech a tak se nedozvíte ani podstatu problému, zato omáčky okolo je na několik kotlů. Nováčtí reportéři jsou ta nejvlezlejší a nejpodlejší stvoření, která mají tu "čest" pracovat v médiích, jejich reportáže jsou nevkusné, odpudivé s trapnými ilustračními záběry. Na co jsem ejště zapomněl? Jo, už vím, na moderátory. Ti mají asi po žurnalistické stránce kvalitu reportáží, které uvádějí, tedy žádnou. Jinak, je normální, abych při zprávách podvědomě myslel, jak vyšoustám tu pěknou moderátorku místo abych poslouchal, co říká? U TN se mi to už několikrát stalo, bez ohledu na to, která to uváděla. Ale částečně šlo asi i o to, že jsem se u těch sračkonovin prostě nudil... ()

kirmakX6on

k neuvěření, co všechno zde v databázi není :-D Jako...dávat sem zprávy?? :-D Ale jo, vytvořit takovej hnus a naučit moderátory tak trapně grimasovat a s vážnou tváří vypouštět takový hovna z úst a bez uzardění v každé druhé zprávě dezinformovat....to chce vskutku talent, takže se to dá brát jako druh dekadentního umění, takže proč ne, chápu :)) Blbý je, že na Primě se začali opičit a jednička dřív taky bývala mnohem lepší. Popravdě, preferuji zprávy na internetu...a doporučuji přímo ČTK (ceskenoviny.cz). Práce většiny novinářů je stejně vzít informace od nich a zkusit je nějak divácky "zatraktivnit". ()

brzozin odpad!

Vítejte u zpráv naší vaší televize......Na Praze 4 dnes prasklo potrubí, Na Jihlavsku zapadla bába pod kořen a 11 hodin se zahřívala vlastní močí, Na silnici 3. třídy u Počapel dnes zemřel cyklista (zeptali jsme se jeho ženy: "Co na to říkáte?"), Opilý muž na Tachovsku obtěžoval místní stádo ovcí, Náš pokus vyšel, konečně všichni diváci planety opic ví, co se stane s vodou v 15 stupňovém mraze, V pražské ZOO se dnes narodila paterčata nosála ploskolebého........ Tak vypadá úžasný svět diváků TV NOVA ()

kaktusacek13

Úžasné, když "důležité" zprávy jsou asi minutu (možná ani to ne) a vystoupení Láďi Hrušky - předtočení jeho "vaření/pečení" + nesmyslný živý vstup trvá cca 3 minuty. ()

kolik27 odpad!

Jen břečka používaná k ovlivňování tupejch mas lidí. Každej normální člověk si najde své ničím neovlivněné informace nezabalené do kupy hoven .. ()

henrycruel odpad!

1% zprávy, 49% hlouposti a lži, 50% propagace nezajímavých a trapných pořadů TV Nova... Chcete se něco dozvědět? Tak rozhodně nekoukejte na TN! ()

AgnesDee odpad!

První zprávy, ve kterých se nic nedozvíte, ani kdybyste se na hlavu stavěli. Krásné tváře, pod kterými se skrývají vymyté mozečky nastavené na peníze. A k tomuhle dnešní český lid vzhlíží! ()