Grotesque

Kundivous odpad!

Movie Fail, jinak to ani nazvat nelze. Budiž, scény porno sado maso byly mnohde i zajámavé, ale finále, to nepřeková nic. kdy useknutá hlava prokousne krční tepnu... to snad scenarista a řežije nemohla myslet vážně. jinak bych to videl tak na 2 hvězdy ale tohle, to je to ani nevím jak mám popsat. FAIL ()

lumi1 odpad!

Ach môj bože!!!! Nechápem ako je možné že ľuďom sa tento zvrhlý a úplne chorý výtvor páči, ako je možné že TOTO má až 51% Neviem ale príde mi to ako návod ako zabiť nudu, návod na to ako mučiť ľudí. Človek čo toto vôbec vymyslel a zvyšok ľudí čo sa angažovalo pri tvorbe tejto sračky sú úplne mimo, a obávam sa že ani dlhodobá psychiatrická liečba by im už nepomohla. Nooo...paráda, kam tento svet speje? :( Ale musím priznať že koniec bol trošku úsmevný, odseknutá hlava sa mu zahryzla do krku ()

k.rakonos

Nevím, jak to mám ohodnotit. Zvrácená, sadistická uchylárna. Nechápu, že tohle někdo vůbec může natočit a za takový filmy utrácet peníze. Asi je mezi námi plno šílenců, kterým u toho je možná dobře. Nůžkami se stříhaly bradavky, vyhřezávaly se střeva, zatloukaly koule, řezaly penisy, ruce, vypichovaly oči. O tom ten film kolem 70 minut je. Asi těžko by někdo chvíli žil, pokud by mu někdo vyhřezl střeva, které si v mučení pak i sám odstřihne. Useknutá hlava se zakousne do krku. Debilita. Ale co tomu nemůžu vytknout, tak že ten film oněmělí hnusem z nějakého zvláštního důvodu asi celý dokoukáte. Věřím, že kdo sleduje často takovýhle svinstva, že se to může podepsat časem na jeho psychickém stavu. ()

JamesAwesome

Pro mě je tento film opravdu povedeným dílem. Nabízí takřka všechno co jsem očekával. Hlavní "hrdinka" byla k nakousnutí a líbil se mi i přehnaný, spíš groteskní závěr. ()

kenvous odpad!

Vzhledem k nevídané nudnosti jsem po dvaceti minutách nahodil rychlost přehrávání na 2.5x. Film je přes veškerou snahu "režiséra" zcela plochý a bez nápadu. Atmosféra strachu obětí ze svého trýznitele funguje asi jako sáně na asfaltovém koberci. Film má jediný účel - šokovat, ani to se mu však zcela nedaří. Naprosto zbytečný film, naprosto zbytečný režisér, naprostý odpad. ()

DavidAAAA odpad!

No, nějak nechápu, proč to je zařazeno mezi horory. U nich přeci jen čekám napětí, překvapení.. Ale tohle? Děj žádný, dialogy trapné, herecké výkony - ty se ani očekávat nedají, zařadil bych mezi slaboduchý dokumenty z jatek. Docela upřímně lituju ty, kdo v tomto vidí nějaký hlubší smysl, žádný tam není. a to je asi tak všechno, víc slov si tenhle filmařský odpad nezaslouží. ()

Pattrick

Kruté, totálně kruté .. Samoúčelná brutalita, která nemá konce. Japonci jsou kurevsky úchylní, obdivuju herce co do toho šli. Čekal jsem předvídatelný děj, kdy zabije někoho a pak uloví a zabije dalšího, ale v prostředku to mělo zajímavou pointu, jen ten konec mohl být trošku lépe proveden. Musím podotknout, že v jednom okamžiku jsem uvažoval o vypnutí : )) ()

HanLiuKun

Upřímně netuším, jak film ohodnotit, vydržím hodně, ale tady jsem několikrát zavřela oči. Bylo to už vážně moc. Scéna s letící hlavou byla ale opravdu vydařená:-D ()

LaCZik odpad!

Předem říkám, že tento film jsem nedokoukal a ani to v plánu nemám. Když mi kamarád donesl DVD s filmem, který byl podle jeho slov "fakt hustej nářez.." jsem ještě netušil, co mě čeká. Deset minut mi bohatě stačilo.. Dalo by se polemizovat, proč se točí filmy jako tento, zřejmně to souvisí s lidskou podstatou bestiality, která v nás všech dříme. Holt v někom více, než v jiných..odpad. ()

ferdinandv

Další film ukazující zvrácenost japonské horrové scény. Jednoduchý příběh: 2 mladé lidi, kluka a holku unese jeden zvrhlík, když jdou ze svého prvního rande. A pak je mučí. To je vlastně plus mínus celý scénář. Takže si dokážete představit, že gore scén tu opravdu nebude málo. Nezastírám, že gore je můj oblíbený žánr, scény v tomto filmu jsou perfektně vyrobené, absence nějakého výrazného scénáře tady ani není potřeba, jde zkrátka o zvrhlý film plný mučení a násilí. Ale přeci mi tu něco chybí. ()

pyzma84

Tak toto bola krásna mäsiarina.. Klobúk dolu, nestáva sa mi často, že sa neviem pozerať, ale toto bolo husté. Veľmi dlho budem tento filmík dostávať z hlavy. Navodenie pocitu, že sa viete vžiť do obeti a dokážete si predstaviť jej bolesť, je ohromné. Keby to nepotentili tým koncom, to mala byť pomsta zo záhrobia?.. ()

Black1e

Nemůžu si pomoct, ale tohle musel natočit naprostý úchyl!!..šlo hlavně o to šokovat diváka za každou cenu opravdu zvrácenými způsoby, no proč ne..ale tenhle film vlastně nenabízí vůbec nic jiného..násilí ve filmu mi nevadí, ale tohle bylo jen nechutné, slizké a plné nesmyslů..např. ke konci jak se ukousnutá hlava "zakousne" do mučitele, to už jsem se musela fakt smát.. ()

Tomrou odpad!

Většinou hodnotím filmy, které se mi líbí, a na které rád vzpomínám. Tentokrát ovšem udělám vyjímku. Tak ubohý, nechutný film jsem ještě neviděl. Dva chudáky tu prostě rozřezává nějaký pošuk a nic víc. Proti tomuto je Série "SAW" chcete-li "PILA : Hra o přežití", krásný, procítěný film s geniálním scénářem. Toto je vážně ztráta času a jestli chcete vidět nějaký horor/thriller, pusťte si něco jiného. Vlastně je jedno co. Jediné co mě napadá u tohoto filmu je hnus, zbytečnost, šílení japonci. Hodnocení [0 %] ()

Straspytlik odpad!

Problém japonského hororu je v tom, že se nejedná o fikci s nadhledem. Japoncům nejde o to děsit. Japonci si tímto plní své zvrhlé sny. Je to národ s nadprůměrným počtem sadistů v populaci. Každý jejich "horor" je o tom samém - co nejbestiálněji ublížit živé bytosti, nejlépe ženě (hned na začátku mi bylo jasné, že ta holka se může rozloučit se svými bradavkami). Podstatu tam nehledejte, žádná tam není. Resp. je. DNA po tísíce let izolovaná a degenerovaná na ostrovech. Nevěříte? Stačí zadat do google "Nanking". Bohužel pro ně, další Nanking si v reálu chvilku nevyzkouší. Proto vznikají sr.čky, jako je tato. Škoda jen, že to tam amíci v pětačtyřicátém nezpacifikovali důsledněji. Tahle věc je ODPAD. Ne proto, že je to špatný horor. On to žádný horor není! Je to snímek (stejně jako ostatní žluťácké zhovadilosti) pro uspokojení tužeb. Něco jako naše (lechtivé a neškodné) SM. ()

kazatelSVK

cakal som viac..ovela viac!!..dvaja sikmaci,panic a panna v sklade mučeni psychopatom a sadistom,ktory ma rad klasiku a vyzera ako mlada kopia Takeshi Kitana.Niektore sceny su fajn ale len to mi na dobry horor nestaci.Stale to iste dokola,kratka stopaz a nudne skoro ziadne dialogy.. ()

Kokotek230mm

joo až takhle jednou za nudného večera nebudu mít co dělat , tak zajdu do města a někoho si vyhhlednu a budeme si hrát na Grotesque .. to zní jako skvělý plán, jak se zdokonalit v tom v čem jsem zatím k ničemu ()