Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

fremy

Miluji komedie a dramata, ve kterých se nakonec mnoho postav spojí společnými vazbami. Zajistí to alespoň částečně spokojený konec. Nikterak nepomůže snímku Bláznivá, ztracená láska. Hlavním tahákem pro mě byla část lovení žen v baru a nastavení nové tváře Stevenovi Carellovi, jenž svou mimikou neutáhne poněkud vážnější druhou polovinu. ()

GodComplex

Na romantickou komedii pekny vizual a super herci, jinak je to pomerne tradicni otrava ze ktere to vytrahava snad jen finalni proslov. 4/10 ()

Popluh

V rámci mantinelů hvězdně obsazených hollywoodských romantických komedií je to absolutní vrchol. Škoda, že v rámci mantinelů. ()

zipper111

Poslední dobou americké filmy, zejména takovéto kategorie, naprosto postrádají důstojný konec. Celý film se táhne ve vtipném, vážném, romantickém duchu. Prolínají se tu tři příběhy o zamilovaných lidech, ktěří toho mají společného více než se na první pohled zdá. První linka, ta hlavní s Carellem, je dobrá, vyvážena, mnohdy vtipná a rozhodně táhne celý film. Druhá, Goslingova, ta je trošku sci-fi, dost nadnesená, ale taky vtipná s bohůžel trapnou pointou. Třetí linka, Robbieho příběh, je naprosto přestřelená, odporná a idiotská splácanina.... Tak, dohromady je to dost neforemné, dobré momenty střídají ty špatné, a i když to není ryze konzistetní záležitost, měl jsem chuť dát i 4*. To jsem ale měl vypnout 20 minut před koncem, protože takovej kýbl sraček, jakej se na vás najednou vyvalí, to nevyčichne ani po padesáti sprchách. Pokud možno, jestli jste film ještě neviděli,v momentě, co se objeví scéna v tělocvičně, VYPNĚTE film a jděte si zasouložit se svojí drahou polovičkou, popřípadě rukou, cokoliv je lepší než toto... Blek džísis krajst! 3* ()

Pilec

Příběh mi ze začátku velmi připomínal Hitche (Will Smith v hlavní roli), avšak s postupem se vybarvoval mnohem lépe a odebral se trochu jiným směrem. Sečteno, podtrženo - velmi příjemný romantický film s kapkou toho nám známého, amerického humoru. ()

buldock

Možná s jiným obsazením a kratší stopáží bych to viděl jinak, ale celkem jsem se nudil a už jen proto nemůžu jít s hodnocením výše. Film: 63% ()

ABLABLABLA

Nemám slov...... opravdu, dokonalý film. Myslím, že se snad každý shodne, že nejlepší část filmu bylo "setkání" všech na zahradě. E. Stone v poslední době jen září ve filmech, R. Gosling je prostě, no Ryan, kterého jsem si oblíbila už od The Notebook což byl pro mě osobně film, díky kterému se u mě prosadil, no a J. Moore a S. Carell oba velmi výborní herci. "Seriously? It's like you're photoshopped!" ()

Alementina

Musim rict, ze Hrisnej tanec me uplne odrovnal .... tohle kdyby nejakej typek uvedl do praxe... se mnou...tak jsem jeho ;) Jinak samozrejme velmi prijemna podivana, ale na druhou stranu, nektere udalosti byly proste prilis pritazene za vlasy na to, aby to bylo na pet hvezd..... SPOILER: Ksakru, vypadalo to, ze je s ni nekolik tydnu a nevedel, jak se jmenuje prijmenim !!! By me hned prvni napadlo se zeptat a nejsi nahodou spriznena s jednim mym kamaradem?!!! A tohle byla jen jedna z tech nejvic pritezenych za vlasy. ()

Lulu13

"Fuck! Seriously? It's like you're Photoshopped." :D.... ale áno, viac krát som sa z chuti zasmiala. Charizmatickí herci film ťahajú dopredu a nebyť klišoidného konca, s hodnotením by som išla ešte vyššie. ()

kaylin

"Bláznivá, ztracená láska" je komedií, která rozhodně nevypadá po první scéně jako největší řachanda. Cal v podání skvělého Steva Carella se při večeři, zničehonic, dovídá, že by se s ním jeho žena chtěla rozvést. Kvůli tomu později vyskočí z auta. To už vtipné zase je. Jenže film se ještě zásadněji komplikuje. Calův syn (13 let) je zamilovaný do dívky, která ho hlídá (17 let) a ta je zase zamilovaná do Cala. Láska má skutečně různé podoby. Nemluvíme ještě o tom, že se z Cala stane milovník, který během několika nocí dostane do postele devět žen. Pomohl mu v tom profesionální proutník Jacob, kterého zahrál Ryan Gosling, člověk, který dává všechno do každé role. Ale i proutník se musí někdy zamilovat a bude se chtít usadit. Film řeší poměrně zapletený chuchvalec vztahů, ale nakonec dochází svého rozpletení. Nebudu nic prozrazovat, ale film funguje výborně po všech stránkách - je skvělý jako komedie, jako drama i jako romantický film. Některé vtipy jsou silné, některé scény mají náběh na to, aby se staly kultovními. Všemu vévodí skvěle vybraní herci, ať už v postavách dvou zmiňovaných mužů, nebo v postavě Julianne Moore. Zahanbit se nenechávají ani představitelé třináctiletého syna a dívky na hlídání. Díky nim snímek funguje dobře. Budete se smát, budete naměkko. Tohle ve mně "LOL" rozhodně vzbudit nedokázalo. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/parmeni-krysy-z-temnot-mi-4-blazniva.html ()

blackrain

Podle názvu jsem očekávala, že půjde o něco bláznivého a ujetého, ale překvapila mě inteligentní a příjemná romantická komedie, kde bylo všechno tak nějak přirozené a lidské, až jsem se nechala unést. Herecké obsazení bylo více než sympatické a velmi povedené. Díky nim jsem si tenhle příběh užívala. Velkou část mé pozornosti na sebe strhával Ryan Gosling. ()

René.girl

Film plný klišé a zápletka přitažená za vlasy, ale bylo na tom něco, tak milého a upřímného, že jsem se prakticky celý film usmívala jako idiot. Chyběla tomu jen troška něčeho navíc a mohlo to být naprosto dokonalé - i tak, ale doporučuji všem. 89% ()

Mikita

Hvězdička za nástup Ryana Goslinga a jeho omračující charisma, hvězdička za překvapivý přerod Steva Carella na šarmantního muže a hvězdička za noc Emmy Stone s Ryanem, noc spřízněných duší a překvapivých zvratů. Je tam samozřejmě i něco navíc, ale zbytečné odbočky a nabalování dalších a dalších propletenců, mudrcování malých kluků a nejen klišé: "Víš, jaké jsou ženské, nemohu se s tebou přátelit", mi nedovolí jít výš. ()

Remedy

Tolik vkusného humoru a zároveň poměrně bohatý děj (na romantickou komedii určitě) jsem opravdu nečekal. Příběh každé dvojice je nezastupitelný, vzájemné proplétání postupné a promyšlené a herecky jde o moc příjemné představení. Tenhle film zahřeje na srdci, pohladí po duši, pobaví, dojme a zanechá ve vás ryze pozitivní pocity. A nejupřímnější a nejroztomilejší postavou je Robbie (nejsem homosexuál ani pedofil), jeho vytrvalost vůči Jessice je obdivuhodná, vtipná a budí nemalou dávku soucitu k jeho postavě. Čím více bude existovat takovýchto romantických komedií, tím více se bude obměňovat (vyvíjet?) většinová divácká základna tohoto žánru a svět tím bude zase o něco lepší.)) Úplná absence dětinského a laciného humoru nahrazená nádherným vyprávěním o milostných vztazích napříč všemi generacemi - navrch okořeněná brilantním castingem a celkovým dojmem přirozenosti. Jeden z žánrových vrcholů posledních let. Od absolutoria mě nakonec odradila až moc sladká závěrečná Calova řeč. ()

italka63

Do poloviny filmu mi to šlo mírně na nervy, takové to rádoby filozofické blabla o životě, i když asi každý z nás to někdy zažil. Konec to napravil, musím říct, že Ryanovi to vážně seklo, což normálně o chlapech typu opuchlé nitě neříkám, ale lepší se, to jo:-) Julianne , jak už je posledních pár let blbou tradicí, opět úplně špatně vlasy k jejímu typu obličeje, což mi vadí, jen na ní kouknu, takže od každého trochu, ale asi to patří k tomu, že život si s námi někdy umí pohrát. Emma Stone vypadá příšerně staře a o éterickém sedmnáctiletém idolu synka Julianny je lépe se nerozepisovat, to byl děs. Zbyl ten Ryan, který měl vážně moc dobrý módní kreace:-) Čtyřka s odřenýma ušima do krve:-) ()

Philcze

Povedené. Asi tak by se dala Bláznivá, zatracená láska shrnout v jednom slově. Povedené jak z hlediska komediálního, tak romantického, možná i proto, že se nedrží klasické formulky nynějších (romantických) komedií. Vtipy jsou totiž dávkovány přes celou stopáž a film tak lépe drží pohromadě, než aby se rozlomil na dvě poloviny jako většina současných taškařic. A i když vám v hlavě asi víc utkví švihácký a cool Ryan Gosling, skutečná síla a hlavní tahoun tohoto filmu je geniální Steve Carell. Jestli kvůli podobným peckám odešel z Kanclu, budiž mu tedy odpuštěno. 85% ()

MATADOR

Sex appeal Crazy, Stupid, Love nemůžu upřít. Tohle je zkrátka něco, co se nevidí zase každý den. Je dobře, že jednou za čas vznikne něco romanticky koukatelného a hlavně se to netopí v patosu a klišé. Palec nahoru! ()

CrownThomas

No po filmu Drive( Ryan Gosling) jsem si ho velice oblíbil......Takže film byl hned lepší, když jsem ho tam uviděl...... Prostě jen pěkný, nadprůměrný film.... ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011