Otan

Uzavřená vězeňská společnost mi nesedí.Nemohu říct,že by to nebylo napínavé,ale vadí mi stejné věci,které zřejmě budou i u šestky.A to je vítězství Rip a robot,na té či oné straně.Škoda ,že tvůrci dalších vetřelců nejdou jinou cestou než Ridley.OdFinchera jsem čekal tentokrát víc.3.5* ()

mine.slayer

Stále nadstandartní podívaná, ale už je trochu znát jistá vyčpělost vyprávění příběhu. Myslím ale, že když přežijete ztroskotání záchranného modulu, je ideální ztroskotat za planetě kde žijí jen sadistyčtí vrazi. ()

baroko16857

První tři Vetřelci jsou už dlouhou dobu pro mnohé lidi kultovní záležitostí. Možná právě proto, že na každém dílu pracoval jiný, ale pokaždé skvělý, filmařský tým. Jednička je sci-fi horor Ridleyho Scotta, který nemá ve filmu svou úspěšností obdoby, Dvojka je vkusně akční Cameronovka a Trojka pro změnu psychologický sci-fi horor. David Fincher pochopil, že tak dobře rozjetý příběh Ellen Ripleyové je i v dalším pokračování třeba citlivě rozpracovat. A výsledek je zřejmý - povedlo se: skvělá hudba, vygradované napětí, hororový strach, psychologicko-filozofické hledisko, skvělé herecké výkony, decentně dojemný příběh i trochu legrace. Jako v případě Obou prvních dílů je Director´s Cut Alien 3 mnohem lepší, než ta obvyklá kinoverze. ()

titi74

Veľmi kvalitné sfilmovanie tretieho sci-fi pokračovania ,škoda len že nebolo nakrútene aspoň pred dvojkou ,lebo prvé dva diely nadhodili laťku príliš vysoko , po boku ktorých sa určite nemusí hanbiť. Ide o drámu z väzeňského prostredia kde hrdinka stroskotá na neznámej planéte a čaká na záchranu ktorá po ňu ide. Medzi väzňami zisťuje že nik neprežil z posádky ,akurát android ,ktorý ju stihne včas informovať že pristál s nimi aj čierny pasažier. Začína sa boj o prežitie ,bez zbraní do príchodu záchrannej lodi . Dramatické finále z predĺžených dvoch predchádzajúcich koncov tentokrát zhorí v plameňoch . ()

BaseDallas

Charles Dance potešil, zaujímavé boli scény s po stenách behajúcimi votrelcami a kamera z ich pohľadu. Celkovo štandard, čo sa napätia týka, neklesol, akurát bola 3jka úplne iná, ale to je v tomto prípade iba dobre. Depresívna atmosféra väzenia na vzdialenej planéte, bez možnosti pomoci, mi dokonale sadla a tak nemôžem dať menej ako 5 hviezd. ()

Robbie

Po Cameronových Aliens je Alien 3 návratom do temnej atmosféry prvého filmu série, čo si ako veľký fanúšik votrelcovskej série veľmi cením. Fincher je pán režisér a pán rozprávač. Má úžasný zmysel pre ponurú, hĺbavú a depresívnu atmosféru, ale na druhej strane vie krásne gradovať dej a nepoľavuje z tempa počas celého filmu. Za obrovský plus považujem návrat k jednému votrelcovi a demonštráciu jeho vražedných schopností, ako aj absenciu akýchkoľvek zbraní a prehnaných akčných prvkov. Jediným mínusom sú nie vždy dotiahnuté efekty. Bral by som nejakú novú digitalizovanú a "vyčistenú" verziu, kde by bábka votrelca bola lepšie napasovaná do prostredia čím by scény s ňou dostali realistickejší nádych. Na druhej strane dizajnovo je práve tento votrelec môj favorit. ()

karatista36

Tenhle díl je absolutní slátanina. Atmosféra je v háji, akce taky, děsivý Vetřelec taky. Zůstává nám tu nudný film. I ta hvězda je jen tak tak. ()

Kanty

Značný pokles kvality oproti jednotke a dvojke. Vysoko nadprierné, ale ......na Votrelca nie dosť dobré 78 % ()

mmajjkii

Tento film osciluje mezi 3* a 4* v jednotkách Exahertzů, takže místo, abych tu měnil hodnocení 1 000 000 000 000 000 000 krát za sekundu, rozhodl jsem se udělit filmu hvězdy 4, IMDb 8/10 a hotovo, neboť se jedná o velmi kvalitní a povedený film, u kterého se rozhodně nudit nebudete, a který se v aliení sérii rozhodně nemusí krčit strachy v rohu (jen se mi předchozí podání líbila více, proto to není hvězd 5). ()

Great.Gatsby

Na prvé dva nemal, ale bolo to pozerateľné. Koniec bol epický, no tie počítačové efekty boli niekedy hrozné. Celkom slušné pokračovanie aj keď myslím že prvé dva diely serie by nám bohate stačili. ()

sousenk

Třetí pokračování je ze začátku těžká a hlavně předvídatelná nuda, minimálně do doby než alien povyroste a je schopen si dávat jednou rukou lidské mozky ke svačině a druhou rukou hlídat "matku" v břiše Ripleyové. Jinak bez nápadu a inovace mi přijde. Pokud by byl film zakončením aliení série tak bych dal možná o hvězdu víc. ()

Snakefinger

Pro mě nejlepší díl série s osobitým temný, nezaměnitelným rukopisem Davida Finchera. Je fakt, že jsem to pobral až po druhém možná po třetím shlédnutí. Fantastické. ()

IlMagnifico

Na rozdíl od Camerona a jeho (pouze) vizuálně nápadité rubanice chtěl Fincher divákovi zjevně přinést i trochu toho lidského dramatu. V rámci možností se mu to daří a atmosférou se navíc blíží Scottovi, i tak ale stále nevychází ze stínu pouhého komerčně vynuceného pokračování. Občas se totiž snaží získávat divákovu pozornost poněkud lacině (Vetřelec ve stokách) a hlavně celá na dřevěných nohou stojící zápletka (Kdo že to na loď vejce z úvodních záběrů nakladl? Královna? Během boje se zvedačem?) postrádá jakýkoliv náznak původního počinu. Přesto je Fincherova PRODLOUŽENÁ (a upravená) VERZE poměrně solidní podívanou. K tomu, co s materiálem provedla producentská zvůle v kinoverzi, se raději vyjadřovat nebudu. ()

KeineLust

asi nejdepresivnější z Alienů. temná atmosféra která se zažere do těla, umocněná syrovou Fincherovou režií, planeta plná ztracených existencí a pokračující trápení odevzdaný Sigourney, která čelí nejtěžšímu rozhodnutí svýho života. úctyhodná porce nezapomenutelných scén - pohřební řeč Charlese S. Duttona prolínající se se zrozením xenomorfa patří k nejlepšímu co sem v životě viděl, závěrečná naháněčka je pak kapitola sama pro sebe. jedinou skvrnkou sou poněkud nevyrovnaný triky. i když sem velkej fanoušek následujícího Ressurection, sem přesvědčenej, že tady měla série skončit. PS: rozhodně doporučuju prodlouženou verzi, staví celej film do úplně jinýho světla. ()

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?