Taková moderní rodinka - Série 10 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2018–2019, 7 h 46 min (Minutáž: 21–22 min)

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould, Rico Rodriguez, Aubrey Anderson-Emmons, Jeremy Maguire, Reid Ewing, Chris Geere, Paul Bates, Hillary Anne Matthews, Ben Schwartz, Dan Levy, Ron Perkins, Greta Jung, Matt Oberg, Jeremy Glazer, Shelley Long, Jimmy Tatro, Tom Choi, Rosa Blasi, Mira Sorvino, Andrew Daly, Rob Riggle, Steven W. Bailey, Margaret Judson, Elizabeth Hinkler, Ed Begley Jr., Steve Monroe, Katie Wee, Gerald Downey, Dana Powell, India de Beaufort, Rachel Bay Jones, Philip Anthony-Rodriguez, Christopher Darga, Cullen McCarthy, Nick Paonessa, Nathan Lane, Christian Barillas, Jaime Moyer, Eric Tiede, Marcello Julian Reyes, Josh Brener, Bill Parks, Joshua Hoover, Elizabeth Sandy, Jack DePew, Briga Heelan, Dominic Burgess, Greg Pitts, Patrick Cavanaugh, Amy Pietz, Charles Shaughnessy, Casey Burke, Lucas Steagall, Jackie Joseph, Thomas Lennon, Fred Willard, Virginia Williams, Matt Roth, Tom Everett, Michael Strassner, Chazz Palminteri, Matthew Risch, Jeffrey Richman, Demi Harman, Greg Rikaart, Lindsay Mendez, Kristina Hanna, James III, Opal Littleton, Uma Incrocci, Avery Tiiu Essex, Kit McDonough, Amanda Payton, Lynn Andrews

Ryan Walls

Scénografie:

Claire Bennett

Kostýmy:

Pamela Withers

Hodnocení mám zprůměrované za 4 hvězdy a nechám ho tak, ale jde to z kopce. Má to fakt silné epizody, které tomu pomáhají, ale plno (těžko odpustitelně) slabších. Bez nové storyline pro Hailey by to bylo už hodně špatné.(23.7.2019)

To kouzlo prvních sérií je pryč, tohle místama fakt hodně skřípe, rozhodně tady nebyl nějaký díl, který by byl vysloveně top. Slabší 3.(17.7.2019)

Po shlédnutí desáté řady mám dost smíšené pocity. Jen díky několika opravdu hodně povedeným epizodám jsem nešel s hodnocením ještě níž, střed sezóny byl otřesně slabý, vůbec jsem nepochopil, jak je možné v jedné sérii napsat tak dobré i tak špatné scénáře. Doufám, že tvůrci s další řadou opět zaberou naplno.(5.4.2020)

// Jak moc mi ten seriál přirostl k srdci? No řekněme, že když mi po skončení desáté řady Netflix začal pouštět trailer na Gentlemany, byl jsem sice rád, že si vybral zrovna je, ale zároveň uvnitř panikařil, že přijdu o tu jedenáctou poslední sérii a budu se muset s rodinkou Dunphyových rozloučit předčasně. Naštěstí jsem byl uklidněn, protože ta poslední je prý na HBO GO - uf, crisis averted!(16.10.2020)