aannemer odpad!

Debilní slátanina bez jakéhokoli smyslu, kterou jsem po třiceti minutách marného čekání na jakoukoli stopu po ději vypnul. ()

Mr.Joe

SPOILER!! film o tom jak amazonka, důchodkyně a hrstka supermodelek ubrání cisternu před armádou kaskadérů aby mohly vyplýtvat poslední zásoby vody na Zemi (nejspíš)...jo a pak je tam ještě Bane s novou maskou a nekonečnou zásobou krve ()

esmoke

Post-apo budoucností jede obrněná Tatrovka, které veze pět plodných žen, cisternu vody, cisternu paliva a cisternu mateřského mléka. A za Tatrovkou jde banda... Takže příběh v zásadě žádný není... Všechny zajímavé scény už byly ukázané v trailerech :-(, takže ve filmu nic nového. Marná sláva, za mě je to zklamání (především po těch chvalozpěvech co to předcházely). Jak píše mistr Wacoslav1 Holt 80 léta jsou pryč a Hardy není Gibson. (2D titulky) Rozpočet: $150 miliónů, Tržby: $357,290 miliónů. ()

Kenji

Úvodné narration mi okamžite pripomenulo - "War, war never changes" takže som sa nechal unášať našlapaným vizuálom. To je to, čo tento film posúva rozhodne hore. Úvodná nahánačka, no sedel som ako prikovaný a sledoval. Kamera, efekty, na posproduction sa rozhodne nešetrilo. A Toma Hardyho mám rád. Bizardné postavičky, oblečká, postapo kreatúry. Občas až nechutné. No vravím vizuál je strhujúci. Horšie je to s príbehom. No ono Mad Max nikdy nejak nevynikal príbehom, alebo zvratmi. Ale keď si uvedomíte, že celý film sa vlastne ide na jednom kamióne, tak v druhej polovici to už bola vcelku nuda. Úžas z prvej polovice upadol. Max nemá V8, nemá dvojhlavňovú brokajdu. Ako bonus idú 3/4 filmu niekam, aby to za 2 minúty otočili a boli naspäť odkiaľ vyrážali. Pýtam sa why to? Takže za úvod päť, za druhú polovicu tri, takú slabšiu štvorku si to zaslúži. ()

Jack_F.

Zavírám oči před geronto kundím klanem(o tom více na konci). Příběh je jasný, nepožadující týdenní absenci alkoholu, aby to naše vychlastané mozky pochopily.... jasně, taky bych si takovéhle mrdny hlídal, kdybych vládnul v poušti.. Akce solidní, místy mě to opravdu bavilo(místy to bylo opravdu kurva wow!). A teď tedy k achilově patě... narvat do tohodle oktany nabitého spektáklu, kde někdo žije, umře a znova žije..kurva narvat tam partu starých drsných babek(jo babek, starých jak Helena Ondráčková), to je vážně skurvená demence, která polovině lidí zkazila zážitek na jinak rozhodně 5 hvězdičkové záležitosti. Jako by si režisér na konci uřezal koule a chtěl na plátno hodit to...no...starou vagínu. Vážně k tomu nemám slov a jen tiše říkám...škoda. Protože kdyby to vynechali a udělali z Furiosy jen sakra vychytralou jednorukou (polo)kundu, která celou dobu plánovala takto fikaný převrat, tak bych i řekl..kurva najs. ()

lukasmyval

Krásná vizuální podívaná, ve které hrajou prim snad všechny odstíny žluté a hnědé. Záběr pouště v noci mi polaskal oči tak jako dlouho nic na stříbrném plátně. Max se místo učení scénáře zaměřil na drsnou akci a hlavně na to jak bejt super frajer a já jsem všemi Furiosinými pěti pro! Zkrátka moc slov by brzdilo šílenou akci. Po konci filmu mi vytanuly otázky typu: Jak kruci přišla Furiosa o ruku? Jaktože albín tak rychle změnil tým? Když se Furiosa několikrát zminila, že se pokusila utéct, proč jí nafetovanej Brumbál nechal řídit nezničitelnou káru? Moc přemýšlím. Akčňák jak má být už si ani nepamatuji kdy jsem se naposledy v kině tak bavil. ()

cobislav

Velice originální akční nářez, který nenudí a velice dobře se na něj kouká. Theron mi zde skvěle sedla a to samé platí také o Hardym. Čekal jsem ale možná ještě o malinko více. 83% ()

Koropororus

Nechte doma mozek a užijete si super akční jízdu a nekonečnou přehlídku dech beroucích efektů. Film nenabízí hloubku, nenabízí šířku, vlastně kromě akce nenabízí nic. Boreček s kytarou mi šel na nervy hned od prvního záběru a při mé smůle vydržel celý film........ ()

hony23

Akční jízda od začátku do konce, jen absence smysluplnějšího děje a samozřejmě i Mel Gibson tomu chyběli k dokonalosti. ()

Ace.A.T.L.

Film brutálně namlácenej akcí, efektama, neuvěřitelnýma kaskaderskýma kouskama a skvělým obsazením hlavních postav. Je to, jako si stoupnout k repráku, velkýmu jak dům a jen cítit tu energii. Nenudí to ani chvíli, drží si to svoje vnitřní TO NĚCO, co Mad Max, prostě mít musí a hrne se to kupředu neuvěřitelným tempem a silou. Za mě obdivných 5* a BEZ POCHYB DOPORUČUJU ()

William_Kirk

Dokonalost. Podle mého ve všech ohledech: postavy kladné i záporné, obsazení, hudba, výprava, triky, masky, parádní modely aut, scénář a příběh celkově. Byl jsem zcela spokojen i s efektním rozuzlením, ve kterém se pomyslný kruh uzavřel, i závěrem filmu. George Miller předvedl něco, co na plátnech kin hodně dlouho nebylo a ukázal, jak se točí pořádný poctivý akčňák. Navíc s myšlenkou. Skvělé 3-D. Takových filmů více. ()

joejoe

...štýl, výprava, asi 4 krásne ženy a metalový gitarista s dvojitou benzínovou gitarou z ktorej sľahajú plamene..... síce mi počas filmu mamina 3x povedala, že som totálne chorý ale aspoň som sa dve hodiny nenudil :) ()

Crejdl

Film který si zaslouží komentář a vidět v kině. Příběh, obsazení, efekty, hudba, zpracování 5* středně dlouhý film, záporáci odporní, hlavní hrdinky stály za hřích a bylo se na co dívat. ()

Hilly

Drsná podívaná, našlapané stroje, akce, štvanice. Přesto jsem se nudil. Originální trilogii s Melem Gibsonem jsem sice zatím neviděl, přesto bych v hlavní roli upřednostnil právě herce jeho formátu. U jedné z Immortanových žen jsem měl chvílemi pocit, že sleduji Emilii Clarke, ale zřejmě jsem vizuálně zamilován a již ji vidím všude, přestože nehraje téměř nikde :-D. Za plusy považuji vizuální stránku, kupříkladu "hudební vůz" mne rozsekal :-). ()

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

01.11.2022

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

28.10.2022

Pro herečku a hlavní hvězdu chystané Furiosy Anyu Taylor-Joy (Dámský gambit) je hlavní část natáčení hotová. 26letá Američanka z Miami sdílela před pár hodinami fotky na svém instagramovém účtu, ve… (více)