sWONDER

Originálne, hravé, prijemné, nevídané...Príbeh nie je priliš premyslený, ale je*at. Pastva pre oči, aj uši, ktorej rád odpúšťam rôzne nedostatky a zbytočne rýchlo odbití záver. ()

papadoce

Máme tu skvelý a veľmi originálny nápad.....no a to je asi tak všetko. Keby aspoň herečku boli vybrali nejakú krásku, tak človeka by to trochu zaslepilo, ale Kirsten........to fakt niééééééé. ()

Martini98

Nechápu to mále hodnocení, je to naprosto skvělý, až dech beroucí nápad. Rád bych viděl pokračování nebo spíše lépe akční thriller z tohoto světa! ()

Megynka

Český člověk postrádá naprosto vkus. Tak nízké hodnocení u tak úžasného filmu mluví samo za sebe. Originální, úžasný a výjimečný film!!! ()

create

Dokonale krásný, vizuálně zpracovaný film, který byl svržen do hlubin průměrných filmů nudným příběhem, kde mě absolutně nic za celý film nezvedlo z křesla a jen jsem znuděně seděl a sledoval suchý příběh bez trochu šťávy. Jsem rád, alespoň za tu vizuální nálož, které se mi v tomto filmu dostalo poměrně dostatek. ()

jadran90

WTF, nemám převrácenou televizi? Začátek vypadal zajímavě, ale pak to šlo z kopce. Míchat sci-fi s červenou knihovnou je prostě divný nápad. Chvíli přemýšlím, jestli někdo nestojí blbě, jindy se směji banální romantické zápletce. Amnézie, pche. Audiovizuál je krásný, ostatně i film je krásný, ale co s gravitací dokázal Cuarón nebo Nolan v Počátku? Herecké obsazení mi taky nesedlo. Kirsten Dunst má s líbáním vzhůru nohama už slušné zkušenosti. Vždycky je lepší být nahoře. ()

satanjel

Uf, tak fyzika tu dostala riadne zabrať. Na filme zrejme nespolupracoval žiaden fyzik, lebo chýb základných troch pravidiel bolo naozaj hodne veľa. Už len to rozdelenie na horný a dolný svet. Pre každého je predsa dolný ten jeho vlastný. Tvorcovia ich zrejme takto museli pomenovať kvôli divákom, aby sa im to v hlavičkách nepomotalo. Výsledný dojem zhoršil ešte aj priblblý dej a trápny happyend. Inak jej tehotenstvo asi netrvalo viac ako pár hodín, lebo spojenie jej vajíčka a jeho spermií by malo zhorieť. A to ani nehovorím, ako ju musela po každej sexovačke páliť šuška. ()

Scraffy

Ach jaj. Pozriete si trailer a ste doslova z toho v nemom úžase. No po pozretí filmu si len poviete, že sa jedná (bohužiaľ) o priemernú sci-fi obohatenú o trápnu romantiku. Škoda, keby to bolo možno viac temnejšie, bez romantiky a s lepším scenárom, tak to bude majstrovské dielo, aké tu už minimálne 5 rokov nebolo. Film s takýmto potenciálom si vôbec nezaslúži tak blbí scenár. Santiaga Amigorena by za toto mali vyhodiť! ()

wege

Výborný nápad, šílené provedení, zejména trikově to vůbec nevypadá hezky. Herecky taky, bohužel i Kirsten se asi dostala do fáze, kde jen s pěkným ksichtíkem nevystačí a najednou je všechno špatně. Navíc je v tom spousta momentů, kdy ten svět prostě nefunguje tak, jak by měl podle toto, jak byl představen, fungovat. ()

Baldic

Romantický film s prvky sci-fi. Nápad se dvěma světy a opačnou gravitací zní zajímavě, zpracování také není špatné. Některé myšlenky ve filmu působí zajímavě. To co myslím, že se nepovedlo je samotný příběh odtrhnuté lásky a jeho znovu shledání. V tomto ohledu žádná invence, pouze zasazená do nového světa. ()

crazy.f odpad!

Až se mi krev vaří. Jen kvůli mé přirozený inklinaci k "rýpání" jsme to dokoukala až do konce a když jsem se těšila, jak si počtu hrozné kritiky, tak jsem zjistila, že spousta lidí na čsfd tomuto "výtvoru" dala 4 a 5 hvězd. OK. Můj pocit z celého "filmu" je jako by mě někdo 108 minut vždycky třísknul do hlavy a jak jsem se pomalu začala vzpamatovávat, tak to udělal znovu. Celé mi to připadá, jako: "Hele mám super nápad na film." "Jo a o čem to bude?" "Lovestory ve dvou světech, které jsou vzhůru nohama." "SUPER!" <-.O> Jasně. Během celého sledování mě napadlo asi tak milion otázek, ale nemá smysl, je řešit, protože prostě odpověď nemají a nechci spoilovat. Jen mám pocit, že po shlédnutí filmu by se mi nemělo chtít rozbít vzteky počítač. Možná bych to neměla tak prožívat, ale když oni ty filmy jdou od deseti k pěti:-( ()

dzberry

Banální milostný příběh v originálním balení se spoustou „ale“, „ale přece“, „vždyť ale“ apod. Každopádně Isaac Newton by se divil, Isaac Newton by záviděl! Já bohužel nikoliv... ()

DJ Kritik

Berme to len ako romantický film, kde sci-fi je úplne na okraji a romantika je tu podávaná takým zvláštnym spôsobom, že človek ani nevie o čo ide. Zaujímavé na celom filme je práve podanie dvoch svetov v jednom obraze, kde je to niekedy poriadne pritiahnuté za uši. Či by som si to pozrel opäť? Pravdu povediac asi nie. ()

miki68cz

K absolutnímu ohodnocení mi scházel opět malý krůček. Jdu zase jednou proti proudu, pro mne povedený film, krásné barvy, muzika, zvuk, kamera, triky, interiéry a exteriéry jak od Zemana. Sturgess a Dunst byli správná volba. Vřele doporučuji, opravdu zajímavý film ()

Peter Bračík

Tí, čo hľadali vo filme logiku, typu prečo im neťahá vlasy nahor, apod. si vybrali zlý žáner a nepochopili, o čom vlastne film pojednáva. Je to v prvom rade film romantický, ktorý poukazuje na to, že mnohé hranice sú nezmyselné, avšak láska dokáže všetky prekonať. Veľa užívateľov tu totiž píše, že museli pri filme rozmýšľať, čo sa má logicky a v rámci fyzikálnych zákonov diať, alebo, či to dáva zmysel, no v tomto prípade je potrebné skôr sledovať príbeh, správanie sa postáv a vžiť sa do nich. Tak sa to vždy snažím robiť ja, už od mala, keď som si čítal knihy a v kinách sa ešte nepremietali obrovské hity a trháky - ja som bol hlavná postava z knihy ;). Áno, v mnohých filmoch (akčné, horory, historické, krimi, apod.) sú dôležité aj detaily a prepracovanie scén, ale myslím, že nie pri žánri romantickom. Na margo hodnotiacich, ktorí tvrdia, že filmová tvorba upadá, musím poznamenať, že by mali hodnotiť viac žánrovo, s ohľadom na dejový zámer filmu. Aj ja by som mohol negatívne hodnotiť takmer každý výtvor, napr. "Vo filme Čata (O. Stone), mi chýbala romantika, sci-fi a komické situácie, naviac Elias si mal ľahnúť, keď za ním všetci strieľali a ešte ho mohli zachrániť - úplné nelogické - hodnotenie "odpad"". Ale prečo by som tak robil? Jednalo sa predsa o vojnový film. Samozrejme, že istý úpadok je možné vo filmotvorbe vidieť, ale je to skôr tým, že je čoraz ťažšie medzi hotovými výtvormi nájsť nový nápad a prísť s niečím originálnym a nekonvenčným. Myslím, že herecky sú hlavné úlohy v tomto filme zvládnuté veľmi dobre (hlavne vďaka sympatickým aktérom), nápadovo ma film zaujal, koniec mohol byť síce trochu "radikálnejší" a niektoré scény s prenasledovaním viac dramatické, no môj celkový dojem je pozitívny. ()

Ssabinka

Celkově se mi film líbil, až na pár nepřesností jako když celou dobu to tu ženskou táhne nahoru ale když ji vezme na ramena tak se jí nepohne ani vlásek přitom v jiných záběrech týpkovi jede kravata nahoru atd. Zvláštní.. ()

Kiw

Tento film je opakem fyziky a logiky, ale pokud přehlédneme to nesmyslné snažení vysvětlit jejich situaci věděcky, tak je to nádherná podívaná, dokonce i to 3D mi tolik nevadilo. Příběh je klasický: kluk potká holku, nemůžou být spolu, ale láska si najde cestu. Není to nic světoborného, ale pokud je tento příběh hnací motor pro střídání nádherných scén, tak proč ne. Nejvíc mi ale asi vadilo to, že v závěrečné scéně je načrtnuto něco bych viděl raději než celý to dění předtím, ale co už, třeba to dost vydělá a udělají dvojku. Nebo radši ne. ()

plo koon

Příjemná romantická jednohubka. Na hlavní aktéry se kouká stejně dobře jako na digitální světy. Obzvláště protilehlé hory jsou nádherné. Lámat si hlavu nad tím, že občas nejsou nastolené fyzikální zákony přesně dodržený, nemá příliš smysl. I tak jsou hrátky se dvěma gravitacemi dostatečně zábavné. Nic převratného se tedy sice nekoná, přesto film za vidění, především jako oddychovka pro dva, rozhodně stojí. ()