sechmet5

Nebyl to špatný film, ale bylo možné z toho vytáhnout víc. Stačilo rozmyslet si, na co se soustředit (+ by bylo fajn, kdyby vyprávěné části nezněli jak od psychiatra na marihuaně). Vypadalo to, že hlavní linie filmu by měla být vztah Adama a Eden, ale většinu z něj stejně vynechali. Ta "vědecká" část a boj s konkurencí byla lépe provedená, ale ne dostatečně na to, aby to byl děj filmu. Řekla bych, že si všechno vymysleli, a apk to všechno chtěli ukázat divákům, takže nezbylo příliš místa pro samotnou romanci a film tak neměl pořádný děj. Je to škoda, nápad to byl výborný, ale nebyl dotažený do konce. ()

Solverino

Jedna hvězda za celkem dobrej nápad a za vizuální ztvárnění (triky). Jinak naprostá tragedie, co lze vydržet jen se stisknutím tlačítka >> jinak chcípnete nudou! Bohužel na film to nestačí a divák se trápí a trápí a konec stále nepřichází.... :( ()

kolik27

No co vám budu povídat, očekával jsem něco trošku zdařenějšího než jen takové romantické nic moc dráma s neobvyklou vlastností paralelních pozic dvou světů, určitě se z filmu dalo vymačkat mnohem více ve všech směrech. Ale i přes to za tři, má to něco do sebe. ()

pity

Skvělý námět, výborně odvyprávěný a pozoruhodně vyzualně zpracovaný. Po skončení filmu jsem se cítil jako malej kluk co dočetl knížku od Julese Verna. Jsem rád že je tu tak rozdílné hodnocení a myslim že tento snímek si najde své příznivce, které okouzlí stejně jako si našel mě. ()

Nessos

Velice zajímavý námět velice nezajímavě proveden.. nechápu proč! Tolik sladkosti nakonec.. to je prostě mor dnešních filmů. Proč musí všechno končit tak sladce! Proč? ()

FortKnox

Newton se musí obracet v hrobě. No dobře nápad je to skvělí, mohlo z toho být opravdu velkolepý film, ale další óda na nesmrtelnou lásku mezi někým komu to evidentně nebylo souzeno, ne díky. Dívky budou v sedmém nebi a kluci si budou klepat na čelo a já bych velice rád viděl ty jejich dvojčata. ()

0sanny0

Film, který mě osnil nejen dokonale zpracovanou grafikou, pohledným obsazením nebo působivými efekty, ale i svělým nápadem. Už od doby kdy jsem viděla trailer sem se nemohla dočkat. Od začátku až dokonce je děj protkaný scénami, které se snaží vehnat Vám slzy do očí. Osobně přiznávám, že u mě se jim to povedlo. Dvakrát. (...) Velmi mě zaujmulo zpracování počátečních titulků a vysvětlování základních faktů o životě ve dvou paralelních světech s opačnou gravitací. Ještě jeden z kladů filmu musím uvést, a to je příjemná angličtina, které je skvěle rozumně, dokonce i jen jako mírně pokročilý jsem filmu rozumněla bez problémů. Zkrátka a dobře, tímto zklamu všechny drsné kritiky čsfd, kteří tento film tak odsuzují, ale nemám filmu co vyčíst. ()

tombarider

Provedení a nápad za 5 hvězd, romantickej příběh tak za 3 hvězdy.. jsem jedinej, kdo v tom vydí paralelu se severní a jižní Koreou? ( potažmo chudými a bohatými státy vůbec..) ()

Lebowsky

Na tento film som sa tešil myšlienka bola sľubná. Po pustení som sústredene sledoval film a čakal na poriadne zauzlenie a čakal a čakal a čakal... No do koca som sa ho nedočkal až na konci som si sklamane povzdychol že celé zauzlenie príbehu spočínalo v jednom kratúčkom úseku bez veľkého významu o rozuzlení nehovoriac... Príbeh bol cekovo možno pekne napísaný na papiery no hoci sa Jim a Kirsten snažili, celú dobu som mal pocit že sfilmované to bolo ako bublina. Z vonku pekné z vnútra prázdne. Pôvodná myšlienka že aj malé skutky v minulosti môžu mať veľké vlivy na budúcnosť bola pekná ale musel som si ju vydedukovať z posledných slov bez nejakého naplnenia toho "malého skutku" ktorý sa v podstate ani nekonal... ()

pmusic

Po prvních peti minutách uz jsem se bála, ze tohle nebyla zrovna dobrá volba, bohuzel se to potvrdilo. Ten nápad je pritom tak pekný, obsazení taky vypadalo dobre, ale vyklubala se z toho nehorázná slátanina na hranici s Rosamundou Pilcherovou.. 2 hvezdy dávám vázne jen za ten nápad a za pokus o zpracování neceho nelehkého. ()

Barghest

Uběhlo několik týdnů od návštěvy kina a jediné, co si toho filmu pamatuju, je okouzlení vizuálem, což se mi nakonec zdá být nejvýmluvnějším zhodnocením snímku. ()

RoninNiro

Neviem ako dlho visel Juan Diego Solanas medzi netopiermi, ale nebolo to dosť dlho, aby mu to pomohlo natočiť aspoň trochu uveriteľný film. Inširovaný železnou oponou natočil kravinu, z ktorej sa mi ešte teraz točí hlava. Snažil som sa prihliadať na to, že ide predsalen o scifi, ale tych paradoxov bolo aj na moju inak sci-fi milujucu povahu priveľa. Odkladam do šuflika "Filmy na ktore chcem rychlo zabudnuť". ()

JajinkaBec

Mohlo to být výborné. Vážně. Takhle originální námět jsem už dlouho nepotkala a když jsem poprvé viděla trailer, říkala jsem si, že tohle prostě musím vidět. Bohužel, jak už to tak obvykle bývá, čím víc se člověk na něco těší, tím hůře to dopadá. Smutným paradoxem je, že je vám celou dobu coby hlavní pointa podstrkováno něco, o čem nemůžete být absolutně za žádných podmínek přesvědčeni, jak a tudíž jestli vůbec to funguje. Takže palec dolů za "vysvětlení" toho, jak to vlastně s těmi dvěma světy je. Sci-fi fanoušci tady tudíž orgasmus nezažijí. Pak je tu druhá skupina lidí a ti šli na film kvůli milostnému příběhu. Kdyby byl opravdu dobrý, nejasnosti s vědou a technikou by se daly odpustit (napadá mě srovnání s Domem u jezera, kde jsem vztah dvou hrdinů hltala natolik, že jsem na ta "jak" a "proč" v průběhu filmu prostě neměla čas). Jenže tady... Nuda. Tři hvězdičky považuji za ještě poněkud nadsazené. ()

uodevr

"What if our love was stronger than gravity?" Talk about wasted potential. Audiovizuálně i konceptuálně božský svět, a oni se v něm nezmůžou na víc než jen tupou, kurevsky prázdnou romanťiku, v níž mezi dvěma hlavními aktéry neexistuje žádná chemie. Další věc, která tu neexistuje, je logika. Na logiku by sral pes, kdyby si ten film sám dramaticky nestanovil vlastní pravidla JEŠTĚ PŘED ZAČÁTKEM DĚNÍ! Což by nevadilo, kdyby tato pravidla pak dodržel. A proč je nedodržuje? No protože láska je kurva silnější, než gravitace, logicky. Třebaže je to láska přesvědčivá zhruba stejně moc, jako Vlasta Plamínek coby seriózní médium. A ten závratně přeslazený hepyend, ty vole... ()

curfew77

Vizuální orgie prodávající navoněné NIC. Báchorka vymyšlená i podávaná (schválně si všimněte dětinského Sturgessova přednesu v úvodu filmu) jak pro sedmileté dítě, která má ale bohužel (aspoň tedy doufám) ambice zaujmout dospělé. Nepovedlo se, protože naprosto nemá čím zaujmout. Lákavé herecké obsazení, desítky skvělých "architektonických" nápadů a kýčovité filmové obrazy za každou cenu (proč musí třeba tetička nutně bydlet v tak podivném domě u silnice a na samotě a proč se za ní nedá dojet jinak než na kole?), to všechno vyhozené doslova z okna. Aneb po stopadesáté: bez scénáře - rozuměj silného příběhu - nepomůžou ani triky, ani herci, ani kamera. Prostě ne. Opravdu ne. 30 %. ()

Black3R

Veľmi veľký potenciál != veľmi detailný film. Veľa nejasností je vo filme, ktoré dosť vadia! Prečo sa kov z iného sveta zohrieval v druhom svete, a dokonca aj v svete z ktorého je? Inak je film milý, podarený, bezproblémový a treba si ho len vychutnať ..... 55% ()

vipeerr

Za nápad, akci, a provedení dávám 3 z 5 .. ale celkově mě to moc neoslovilo. Z kina jsem si odnesl to co jsem si do něj přinesl. Tudíž nic. ()

warhammer

Co říct? Snad jen to, že každý člověk, který má aspoň kousek zdravého rozumu pochopí, že by při takovémto setkání dvou gravitačních polí fungovalo všechno úplně jinak. Protihmotu snad radši ani komentovat nebudu. Pokud ale bude člověk brát tento film jako pohádku určitě to není špatná volba a stojí za to jí vidět. ()