Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

PauloZ

Je to drzé, vulgární a protipředpisové, bohužel to nestačí. Absolutně (pod)průměrná komedie, která spoléhá jenom na to, že se Elizabeth (Cameron) natřásá, je vulgární a chce získat prachy na umělé kozy. Pár scén na zasmání je (ještě aby ne, když je to komedie), ale opravdu nic moc. Čekal jsem víc! Elizabeth mě v několika místech spíš srala a přál jsem jí, ať jde nakonec do lochu, ne že z toho bude tak laciný happyend. Taky škoda, že Jason a Jastin nedostali víc prostoru. Navíc Cameron už je na tyhle role stará a ta její prořízlá držka mě absolutně nebere. Kdyby tam obsadili mladší hot samici, to by byla možná jiná písnička :) Takhle ale velmi slabé. ()

F.man

Skvělá hlavní postava, která, ač jsem to nečekal, se Cameron Diaz prostě povedla. O to více mě mrzí, že hlavní děj je tak povrchní a točí se jen kolem umělých "boobs" - tématu, který na sebe prostě ať tvůrci chtěli nebo ne - váže stupidní humor. Těšil jsem se hlavně na interakci s prostředím - dětma, učitelský kolektiv, rodiče - a dostal poměrně plochou a pro mě i nudnou zápletku. Přesto je Zkažená úča solidní eRkovou komedií ze správně "dirty" humorem. Šlo z toho ale vytřískat mnohem, mnohem více. Shut the front door. ()

Marsik

HBO HD - Komedie, co překvapivě pobavila. Člověk by čekal totální kravinu a ona to byla jenom kravina :-) Ale jak jsem řekl, pobavilo to a to se cení. Myslim si, že Cameron ještě nemá to nejlepší za sebou. Pořád má docela šmrnc a dokáže zaujmout. Jinak Justinova role byla trochu mimo, takovej blbeček. Čekal jsem propadák, ale nakonec jsem v pohodě vydržel do závěrečných titulků. CZ dabing celkem ušel. 60% ()

ConanVJ

Celkem dost povedená komedie, která je dějem dosti odhadnutelná, ale hlavní zde jsou hlášky, které Cameron coby úča pronáší. Vtipný situace jsou zde taky, i když by jich mohlo být více. Za mě 70% :) ()

hous.enka

Nuda. Nastesti ne dlouha. Par usmevnych scen, ale to je tak vsechno. Jedina postava, ktera mi byla sympaticka, byl telocvikar (ac telocvikare nazivo vetsinou moc rada nemam). Chapu, ze si Cameron Diaz chtela zahrat mrchu. Bohuzel vyber tohohle scenare byl krokem zcela mimo. Brrr. Uz nikdy. ()

Anchi

Člověku je až zle z toho, že některý takový existence po tomhle světě běhaj... A film jako komedie neobstál. ()

FFilipCZ

No já nevim..ty dvě hvězdy jsou za Cameron a dvě tři scény, u kterejch jsem se fakt bavil..ostatní je dost zklamání. ()

Kryton

Už dlouho jsem neviděl totálně průměrnou komedii, která nevybočuje a ani nezapadá. Prostě to je průměr, který si po týdnu nebudete schopni vybavit. Cameron Diaz zde hraje klasickou rejžovačku chlapů a jestli se ženský takto nechovají? Tak to je omyl. Takže je to pořád o tom, jak se snaží ze všeho a vším dostat s co nejlepší odměnou. Komedie je to spíše typu "tu a tam malý úsměv". Rozhodně nečekejte řachandu anebo inteligentní komedii. Příběh je celkově předvídatelný. Ona chce jeho, on už má jí, ona nemá ráda jí a je tu ještě další on, který chce jí. Cameron Diaz je i ve svém věku (určitě musí mít vlastní maskérský štáb) ke koukání. Ovšem to čím se film zachraňoval jsou dvě mužské postavy Justin Timberlake a Jason Segel. Jakmile se objevili na place, tak se rázem objevil celkem svěží vzduch. Na Segela mám prostě poslední dobou kliku a rád ho sleduji, ()

nirvana91

Od začiatku bolo jasné, že to bude len klasická priemerná komédia. Cameron už starne a začína to byť vidno. Takéto roly jej už moc nesedia! V Green Hornetovi bola dosť iritujúca, toto sa dalo prežiť. Začiatky, keď bola really BAD TEACHER sa ku koncu zlepšovali. Jason Segel, aj keď sa tam moc nepretŕčal, tak tomu celému dodal iskru. Postava Lynn pobavila. ()

zdepapepa

Už jsem dával lepším filmům jednu hvězdičku. Spíš než film mi to připomíná rychlokvašný produkt scénáře sešitého horkou jehlou, nečekal jsem od toho žádný dokument ze školních lavic, ale určitě jsem od toho nečekal ani ... no, tohle. Onanie Cameron Diaz kterak zcela předvídatelně zlatokopecky vkráčí do staronového pracovního místa, hned se vrtne do zpronevěry peněz, falešného obvinění své spolupracovnice a mnoha dalších přestupků. To by mi nevadilo, ale zfalšovat testy a aby jí to prošlo a jednu z mála kompetentních učitelek na škole poslat kamsi do ghetta a bez problému odkráčet s balíkem peněz, to už je na můj willing suspension of disbelief trošku moc silná káva. Ačkoliv onanie vrcholí, když Cameron "myje" auto a všichni chlapi koukají a když se s Timberlakem oddává "sexu". Nejlepší postavy byly asi Cam z Modern Family a dle této analogie ještě Marshall z How I Met Your Mother, ovšem z toho už na plakátu na všechny strany křičelo "Cameron skončí se mnou". Rádiový soundtrack nedává příliš prostoru invenci, ale to jsem bláhový. Dalo by se to částečně přirovnat ke crossoveru Bad Santy a School of Rock. S důrazem na to BAD. Scénáristi to asi věděli, tak to dali do názvu i tohoto filmu. ()

selfesteem

Cameron je neuvěřitelně vtipná v roli zpruzelé a hamižné učitelky. Připomnělo mi to film s Charlize Theron, Znovu a jinak. Tam byla Charlize podobně oprsklá a otrávená na celý svět, jenže to bylo spíš smutné. Tento film je hodně vtipný. Asi není pro každého, ale neříkejte, že neoceníte, jak to Cameron opravdu hodně sluší, mytí aut je bomba! ()

SaNcHeZ_cz

Cameron Diaz coby neortodoxní učitelka na základní škole, snažící sehnat peníze na plastiku prsou. Bohužel základní základní nástin děje ať může znít jakkoliv vtipně, film je ve skutečnosti celkem nuda. Obdobná forma vtipů, sbírka dementů v učitelském sboru a snaha o něco co tu prostě není. Zkažená úča je nudně průměrný film, který ačkoliv má světlé chvilky (Jason Segel), ve zbytku času je to jen nezajímavá omáčka. ()

MartinezZ

1) Cameron má už nejlepší za sebou a i když jsou maskéři fakt třída, má už nejlepší za sebou a to by šlo to umě skrýt už jen zdí nebo mokrými záběry z dálky. Ale jak dlouho ještě, Cam, jak dlouho? ~ 2) Její postava je nejen vypočítavá čůza, ale jednoduše kravka první třídy. Ano, dle scénáře má taková být, pak mi ale uniká to sladké tajemství, proč bych na to měl koukat. Na trapné pokusy o trapné vtipy? ~ 3) Zííííív (404 - Fun Not Found) ()

RasputincZ

Naprosto jasný prototyp letního filmu a jeho účel splnuje. Jednoduchý až přihlouplý humor, vůči hlavní hrdince přijatelný happy end a do jisté míry snad i lehká dávka romance. Chybí snad už jen nějaká herečka/modelka, která by na film přilákala dav diváků. Tuto roli si vzala na své bedra Cameron Diaz a svoji roli zvládá v pohodě – konečně záporná postava, a to skutečně zlá a falešná, která tak vydrží až do samotného konce filmu. Tudíž se nebojte prapodivného vystřízlivění před koncem filmu a tzv. prozřením, protože to se u Elizabeth naštěstí nekoná. Každopádně mycí scény aut už Diaz tak v malíčku nemá. Ano, někdo může namítnout, že je stále atraktivní a nejspíš pro leckoho je, ale mě nechala po této stránce celý film ledově klidným a beru to jako mínus :) Zaškatulkovaný Segel se představuje v další roli jako vystřižené z průměrných Apatowek (takže nikoliv přecitlivělý Marshall) a Timberlakovy akcie jakožto herce vstoupají prudce vzhůru a svoje si odehraje s přehledem, ikdyž hraje totální primitiva. Zkažená úča neurazí, ale je to jeden z filmů, na který si druhý den sotva vzpomenete. ()

Praxis

Hrozně sprostá, ale hrozně sexy baba Cameron Diaz. Její automyčka mě dokázala velmi rozhicovat a pořád tahle dáma potvrzuje, že i ve 40 se dá vypadat skvěle. Celý film si vpodstatě urvala pro sebe a bylo vidět, že si to náramně užívá. Navíc eRková přístupnost umožnila i krapet drsnější fóry, erotické narážky a celkový sprostý look filmu docela potěšil. Co nepotěšilo byly ale místy dost suché a dementní fory které hraničily někdy až s imbecilitou, pitvoření a ksichtíky. To mě teda jaksi moc nebralo. Celkově film poskytnul nenáročnou zábavu na jeden večer, možná to nebyl výkvět filmového umění, ale ta nekonzistentnost, kdy je nám celý příběh odvyprávěn formou epizodek, potěšila. 60% za tu sexy babu Diaz a místy vtipné forky, ale smál jsem se u komedií už víc... ()

ivishka

Vyloženě oddychovka od které jsem čekala rozhodně víc než jen to, že to se Špatnou účou Elizabeth tak dobře dopadne a že z toho budou koukat trochu větší vtípky a kousky. Postava Justina Timberlakea ale byla příšerně nudná(to byl jeden aspektů díky kterým si nezaslouží více než tři hvězdy). Hlavní námět byl skvělý a poutavý otravnou kolegyni Amy bych tam ale vidět nemusela...třeba mi vůbec nepřišly vtipné ty scény s jablky ve třídě to jsem koukala stejně jako ten malý kluk a nechápala jsem. Cameron se k té roli hodila a jako celek to bylo celkem příjemné pokoukání. ()

havLord odpad!

Ohavný, unylý střední proud. Jediné plus - Timberlake. A samozřejmě tuna guilty pleasure. Cameron Diaz... koza, která nejen, že neumí hrát, ale už i její krása uvadá (ksicht). Nesmyslný scénář, její postava přeplněná rozpory, nonsensy. Jason Segel v roli známé z HIMYM a asi všech jeho předcházejících filmů. ()

katasta

No prostě blbina, na to se nedá říct vcelku nic jiného...Komedie bych tomu neříkala ani v legraci, každá hláška a každá scéna byla spíš trapná, nudná a děsně předvídatelná...Jednoduše jen špatný pokus o komedii. ()

Vxxx

No tak já ani nevím kde začít. On by to možná ani taky špatný film nebyl..Jenže Cameron Diaz tahle role nesedla. Vůbec jsem jí tu mrchu nevěřila. Plus její postava byla až moc někdy přehnaná. Konec mi přišel taky přehnaný. No vážně. Když už jste takováhle svině, která jde po penězích, tak se přece nespokojíte s tělocvikářem, no ne? :D Jinak Justin tam taky nemusel hrát až takového podivína. A kdybyste mi někdo vysvětlil o co vlastně šlo v to hokejovém pokoji... Možná nějaká úchylka. Každopádně Film je jedno velký NE. 2* za hudbu, a skvělý výkon Lucy Punch.. :) ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní