Aféry

Slovensko, (2010–2011), 18 h 8 min (Minutáž: 33–44 min)

Ladislav Hrušovský, Dorota Šestáková, Miroslav Kasprzyk, Ida Rapaičová, Milena Minichová, Viera Topinková, Kamil Kollárik, Milan Chalmovský (více)

Série(2) / Epizody(28)

Seriál o živote, manželstvách a rodinách, ktoré sa ocitli v kríze a hrozí im rozvod. Na príbehy manželských párov v krízových situáciách tesne pred rozvodom sa pozrieme pohľadom rozvodového právnika JUDr. Bala. (oficiální text distributora)

ludovit14

Chceš sa rozviesť? Obráť sa na doktora Bala!Prostredníctvom svojského pohľadu JUDr. Bala (Laco Hrušovský)na jednotlivé partnerské príbehy sa divák dozvie, čo môže s manželstvom urobiť obyčajné prdenie, veľká chuť do jedla alebo jeden maličký prst navyše.Celkom príjemná zmena oproti tým seriálom TYPU: Ordinácia a spol.Na slovenské pomeri pre mňa príjemná záležitos.HOD:49,93%.PS:Až na pár hluchých miest a trápnych scénok,to uje! ()

wild_angel

Mne sa tento seriál náhodou páči. Myslím, že hlavný predstaviteľ sa na danú úlohu perfektne hodí. Príjemný oddych, niekedy možno až príliš naivné scény, ale konečne niečo zaujímavé aj z našej domácej produkcie. Vtipné a vhodne zaradené hlášky sú milou vsuvkou a skvele dopĺňajú. ()