Aféry (TV seriál)

Slovensko, 2010 - 2011, 18 h 8 min (Minutáž: 28x45 min)

Laco Hrušovský, Dorota Šestáková, Miroslav Kasprzyk, Ida Rapaičová, Milena Minichová, Viera Topinková, Kamil Kollárik, Milan Chalmovský, Dagmar Lakčevič, Marta Potančoková, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Jana Zvaríková, Daniela Gudabová, Gregor Hološka, Milan Vojtela, Dušan Cinkota, Dagmar Bruckmayerová, Ondřej Daniš, Natália Hatalová, Klára Dubovicová, Anton Živčic, Maroš Balážik, Etela Kucmanová, Lenka Košická, Ľudovít Jakubove, Jarmila Hittnerová, Peter Krajčovič, Ingrid Ištóková, Juraj Adamík, Erik Peťovský, Martina Kováčová, Eva Vokounová, Silvia Petöová, Vladimír Kittler, Ľudmila Swanová, Ivan Šándor, Adam Drábek, Ján Demko, Dana Košická, Gabriela Dolná, Petra Millerová, Kristína Barancová, Richard Autner, Michal Iľkanin, Gabriela Csinová, Kristína Tóthová, Juraj Hajdin, Linda Zemánková, Dominika Morávková-Zeleníková, Branislav Matuščin, Jozef Kapec, Juliana Oľhová, Henrieta Kecerová, Renáta Rundová, Dominika Výrostek Misárová, Katarina Kubošiová, Michaela Merklová, Martin Hudec, Michal Spišák, Jana Valocká, Patrik Vyskočil, Silvia Donová, Roman Valkovič, Jana Gavačová, Barbora Chlebcová, Juraj Haviar, Miroslav Málek, Zuzana Kubovčíková Šebová, Petra Langová, Lucia Fričová, Alexander Maďar, Réka Derzsiová, Mária Bartalos, Gizela Oňová, Juraj Zetyák, Igor Kasala, Nadežda Jelušová-Vladařová, Tomáš Ščipák, Michaela Hrbáčková, Ľudmila Trenklerová, Jozef Bujdák, Boris Kováč, Vanessa Galambošová, Marián Labuda ml., Katarína Baranová Kubová, Oľga Šalagová, Peter Lejko, Ján Dobrík, František Javorský, Ingrid Filanová-Žirková, Štefan Richtárech, Katarína Križanová, Ivan Kollár, Peter Gecík, Henrieta Jančišinová, Dušan Kaprálik, Daniela Kuffelová, Júlia Horváthová, Pavol Katrinec, Michal Gečevský, Jana Bútorová, Marián Andrísek, Marcel Nemec, Ivo Hlaváček, Michal Ďuriš st., Eva Gašparová, Ladislav Neshyba, Ivana Danková Kivaderová, Jana Ovšonková, Ladislav Morvay, Jaroslav Szabo, Lukáš Hurajt, Jana Pilzová, Elena Kolek Spaskov, Ľubomír Kratochvíl, Anna Mizičová, Alexandra Bednářová, Pavol Buocik
  • ludovit14

Chceš sa rozviesť? Obráť sa na doktora Bala!Prostredníctvom svojského pohľadu JUDr. Bala (Laco Hrušovský)na jednotlivé partnerské príbehy sa divák dozvie, čo môže s manželstvom urobiť obyčajné prdenie, veľká chuť do jedla alebo jeden maličký prst navyše.Celkom príjemná zmena oproti tým seriálom TYPU: Ordinácia a spol.Na slovenské pomeri pre mňa príjemná záležitos.HOD:49,93%.PS:Až na pár hluchých miest a trápnych scénok,to uje!(2.7.2013)

Seriálova tvorba na Slovensku konečne postupuje správnym krokom..Aféry sú dôkazom, že Jojka má nápady a nebojí sa ísť na tenký ľad...a na tom tenkom ľade sa vytvorili celkom zaujímavý dramatický seriál...o vzťahoch, problémoch a jednom veľmi dobrom právnikovi..čo nám prinesú iné diely..to sa uvidí..ale Aféry sú na dobrej ceste byť dobrým seriálom(7.2.2010)

• mikhail

Stále očakávam, že sa z toľkých slovenských sračkových seriálov (Panelák, Ordinácia, Profesionáli, Odsúdené, Doktor Ludsky) vynorí jeden, ktorý ma aspoň na chvíľu zaujme. Neustále však prichádza len ďalší a ďalší brak s primitívnym scenárom, úbohou výpravou a mizernou réžiou. 1* za Laca Hrušovského, ktorý sa ako tak snaží.(15.5.2011)

• Wargoo

Ďalší JOJkársky seriál, ktorého najväčším negatívom je samotný seriál... :) "Scenáristi" niesu scenáristami, pretože takýto dej dokáže vymyslieť prvák na VŠMU, a asi aj lepší... Strasti a rozvody, vždy to isté len s minimom zmien. Ďakujem, nemusím ! 2* - za právnikovu peknú blonďavú asistentku a niektoré vcelku OK zahrané úlohy. Ale to je stále málo 20,001%(26.5.2011)

• HOCKEYKA

Dosť veľká trapošina.Herecký prejav Pavla Hrušovského je umelý a nepresvedčivý,najradšej by som ho poprosila,aby zmenil povolanie.Videla som zopár častí,ale ani jedna ma nezaujala.Takéto pokusy o získanie diváka považujem za zbytočné,pokiaľ si tvorcovia nedajú viac námahy s úrovňou a aspoň sa nepokúsia neurážať inteligenciu priemerného slovenského diváka blbými dialógmi na úrovni primitívnych reality show.(13.3.2012)

• - Námetmi pre príbehy Afér sa stali skutočné osudy reálnych ľudí, ktorí si prešli rozvodovým konaním. (ludovit14)

• - Nakrúcalo sa v reálnom prostredí a v exteriéroch. Spojovacím prvkom medzi jednotlivými obrazmi je kancelária ústrednej postavy, ktorá je taktiež reálna – pri nakrúcaní sa nevyužili žiadne kulisy, nijaké televízne štúdio. (ludovit14)