Aféry

Slovensko, (2010–2011), 18 h 8 min (Minutáž: 33–44 min)

Ladislav Hrušovský, Dorota Šestáková, Miroslav Kasprzyk, Ida Rapaičová, Milena Minichová, Viera Topinková, Kamil Kollárik, Milan Chalmovský (více)

Série(2) / Epizody(28)

Seriál o živote, manželstvách a rodinách, ktoré sa ocitli v kríze a hrozí im rozvod. Na príbehy manželských párov v krízových situáciách tesne pred rozvodom sa pozrieme pohľadom rozvodového právnika JUDr. Bala. (oficiální text distributora)

wild_angel

Mne sa tento seriál náhodou páči. Myslím, že hlavný predstaviteľ sa na danú úlohu perfektne hodí. Príjemný oddych, niekedy možno až príliš naivné scény, ale konečne niečo zaujímavé aj z našej domácej produkcie. Vtipné a vhodne zaradené hlášky sú milou vsuvkou a skvele dopĺňajú. ()

Stanley622

Mám veľmi rád tento seriál. U mňa je to jeden z najlepších seriálov, ktoré TV Joj natočila. Škoda, že to má iba 28 epizód pretože si tento seriál vždy rád pozriem aj v reprízach. Zaujímavé prípady, výkony hercov sú celkovo dobré určite je to milión krát lepšie ako pri rodinných prípadoch, ktoré ani radšej nesledujem. Laco Hrušovský je skvelý herec a hrá dobrého právnika, ktorý vie poradiť pri rozvodoch a je navyše aj vtipný. Taktiež obidve asistenky sú super. Chýba mi, že tento seriál nepokračuje. ()