Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

PinokKio

Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků. ()

freddy

Co dělat když si hrajete na ženatého chlapa a vaše milenka chce poznat vaší manželku? Zkuste požádat o pomoc kolegyni z práce a uvidíte, co se z toho vyvine. Tohle byla skutečně jedna z těch lepších a příjemnějších romantických komedií, ze které sálala pohoda, optimismus a dobrá nálada, a která navíc dokázala také docela dobře pobavit. Svou nezpochybnitelnou zásluhu na tom má samozřejmě Adam Sandler, kterému prostě romantické komedie sedí a tento herec je v nich asi nejpřirozenější. Navíc mu zde dokázala zdatně sekundovat za všech okolností krásná a sympatická Jennifer Aniston, pro níž mám už hodně dlouho slabost. A když se v druhé polovině filmu přidala k ústřední dvojici ještě Nicole Kidman, tak mi nezbylo než hodnotit tuto komedii jako velmi povedenou. Tenhle film totiž naprosto perfektně dávkuje děj, humor, prostředí i herecké hvězdy, takže ve výsledku je to příjemná kombinace, která mi zachutnala. Zde nemám prakticky nad čím váhat, jedná se o nadprůměrnou romantickou komedii, a z toho důvodu uděluji zasloužené čtyři hvězdy. ()

Hild

Přiznám se, že filmy Adama Sandlera moc nevyhledávám, ale tohle bylo vcelku příjemné. Celé dvě hodiny mi rychle uběhly, párkrát jsem se i zasmála. Bohužel opět se film nevyhnul několika trapným momentům a klišé. Pokud ale hledáte oddechový film na večer, na který byste se chtěli podívat se svou drahou polovičkou, tak Zkus mě rozesmát určitě není špatná volba. Už jen kvůli sympatické hlavní dvojici, kterým to spolu opravdu seklo. ()

Spooner

Typická sandlerovská oddychovka, která je tentokrát okořeněna o výbornou romantickou linii. Mezi Sandlerem a Annistonovou to totiž opravdu funguje a hlavně v případě Jennifer jsem rád, že ji konečně nějaká role pořádně sedne. Dětští herci jsou taky celkem fajn, Brooklyn Decker není překvapivě jen na okrasu (i když je nehorázně hot) a Nicole Kidman si střihne skvělou vedlejší roli. Jen ten Nick Swardson je po většinu času spíš otravný a může za většinu těch trapných a nechutných vtipů, který celý film trochu sráží. Jinak je to ale velice příjemná romantika, kterou sice trochu kazí uspěchaný konec, ale jinak se u ní celkem solidně pobavíte. 70% ()

MMR

Pokus o mé rozesmání dopadl na výbornou, nepřestal jsem se totiž gebit po celou dobu filmu. Opravdu výtečná zábava, skvělé gagy, vtipné situace a hlavně se to vyvarovalo trapnému konci. Moc nádherný film. ()

Davies182

Tak rád se na ně dívám, i když předem vím, jak dopadnou: laciné hollywoodské komedie! Sandler tentokráte o něco slabší myslím, Anniston ale misky vah dokázala svým sebejistým hereckým výkonem vyvážit. A Nicole Kidman? Wow, palec nahoru! Jinak klasika: sem tam bezva zábava, sem tam těžká nuda. Výbuchy smíchu veškeré žádné... Milý, příjemný, odpočinkový komediální snímek. Nic víc, nic míň. Proč je to proboha tak dlouhé?? ()

gogo76

Adam Sandler sa ma pokúsil rozosmiať a podarilo sa mu to. Tento žáner mu sedí a ja som sa po dlhšom čase dal nahovoriť na romantickú komédiu, ktorá sa dá pozerať opakovane a baviť sa znova. Osobne mi dosť pripomína podarenú komédiu s B. Stillerom Tesne vedľa, ktorá ma tiež dobre pobavila. J. Aniston som kedysi vôbec nemusel, ale tu dokazuje , že som sa mýlil a vo filme je fakt skvelá. Vedľa umelo vyzerajúcej N. Kidman vyzerá absolútne prirodzene a sympaticky. Kidman si postavu bývalej namyslenej spolužiačky užíva a ich spoločný tanec s Jennifer pobaví. Hlavne kokosové orechy... Najväčší záchvat smiechu som dostal pri scéne s ovcou, ale dobre pobavia aj ksichty po zbabraných plastických operáciách. Strčiť si slamku do úst môže byť pre niekoho vážny problém. Humor je celkovo príjemný, nevtieravý a film baví aj keď je od začiatku jasné ako skončí. 80%. ()

pepo

Idiot plot _________In literary criticism, idiot plot refers to "a plot which is kept in motion solely by virtue of the fact that everybody involved is an idiot,"[1] otherwise "they'd immediately figure out everything and the movie would be over."[2] It is a narrative where its conflict comes from characters not recognizing, or not being told, key information that would resolve the conflict, often because of plot contrivance. The only thing that prevents the conflict's resolution is the character's constant avoidance or obliviousness of it throughout the plot, even if it was already obvious to the viewer, so the characters are all "idiots" in that they are too obtuse to simply resolve the conflict immediately. Reviewing Prime in 2005 critic Roger Ebert said "I can forgive and even embrace an Idiot Plot in its proper place (consider Astaire and Rogers in Top Hat). But when the characters have depth and their decisions have consequences, I grow restless when their misunderstandings could be ended by words that the screenplay refuses to allow them to utter."[3] Alternate formulations describe only the protagonist as being an idiot. [4] Just Go with it_________herci sú fajn, preto 2* ()

Xmilden

Nevím proč, ale minimálně již posledních 5 sandlerových filmů na mě moc nefunguje. Volání o pomoc byl poslední super film. Chuck s Larrym byli zbytečně natáhnutí a špatní, Zohan mohl být mnohem lepší, Pohádky na dobrou noc příliš dětské, ale to by nevadilo. Poté přišli na scénu Komici a byl to regulérní průšvih. Machry bych s přihlédnutím k těmto výtvorům označil jako nadprůměrné. Dokonce se mi při druhé projekci již docela líbila vybudovaná atmosféra. Zkus mě rozesmát má zbytečně vysoké hodnocení. Průměrná romantická komedie se vším co k nim patří. Film si jede po pevně daném mustru, z kterého nelze uhnout ani o centimetr. Nicole Kidman někomu přišla jako oživení, mě ovšem dost vadila. Děti jsou docela fajn, překvapivě až moc fekálního humoru. Aniston je stále kočka, muselo dát práci z ní udělat v úvodu průměrně vypadající ženskou. Budu v hodnocení tentokráte milosrdný 60%. PS: Aktualizace 2018: Pohodová Sandlerovka, která těží z vynikajícího obsazení a zasazení děje na Hawaj. Prostě z tohohle filmu prázninová atmosféra sálá všemi směry. 70% ()

cheyene

Poměrně šálovina, odpočinkový snímek, který dovede občas rozesmát. Divák se nemusí obávat, že by se nudil, potěší jej prostředí, herci i hudba, nakonec i samotný námět stojí za pozornost, máte-li chuť vypnout a odpočívat. ()

nunka

V rámci oddychovej srandy typický Sandlerovský humor obstojí určite aspoň na úrovni dialógov. Príbeh je dosť primitívny, až kým sa celá posádka nedostane na Hawai, kde storyline nie je už to najdôležitejšie a všetko ostatné je prínosom (gagy, dialógy, hula hula tanečky...) ()

juta

Musím se přiznat, že mě trvalo asi tak do poloviny filmu, než jsem zdejšímu podanému humoru přišel na kloub, ale pak jsem si už tenhle film jen a jen užíval. Opravdu jde o moc pěkný film, který má plno skvělých momentů. Dá se velmi brzo prokouknout, jak to nakonec skončí, ale právě cesta k tomuto konci je výborná. ()

Fiftis

Skús ma rozosmiať je jednou z najlepších Sandlerových komédií z viacerých dôvodov. Buranský štýl humoru je občas použitý, ale často sa drží na uzde. Situačná komika Sandlera je na mieste vo väčšine scén filmu. Rovnako aj sexistické narážky, ale čo chcieť od komédie, kde obsadíte Brooklyn Decker a rozhodnete sa ju využiť naplno. Ani scenár nie je príliš celistvý, hoci sa úplne nerozbíja na scénky ako Dospeláci. Silnou stránkou je ako som spomínal situačná komika a najmä postava malého Michaela, ktorý s mafiánskou tvárou chrlí drsné hlášky. Aniston je tiež úplne skvelá po všetkých stránkach, či už po hereckej alebo vizuálnej. A v závere sa potvrdila stará pravda, že človek často márne hľadá to, čo má priamo pod nosom a uvedomí si čo mal, až keď to stráca. ()

Shakers

Dennis Dugan, Rupert Gregson-Williams a Adam Sandler je trojica ,ktorá vždy prinesie zábavu.Občas lepšiu, občas horšie.Just Go with it sa môže ale zaradiť medzi tie lepšie.Mám rád komédie s Adamom Sandlerom, ale nemám hrád ten tupý humor, ktorý v sa v niektorých jeho komédiach vyskytuje (poslednú dobu už pomenej).Táto komédia okrem pekných herečiek, sympatický/vtipných hercov, takého toho typického deja a pekného Hawajského prostredia, má v zásobe aj fajnovú - rodinnú - romantickú atmosféru, ktorá sa ku koncu neskutočne stupňuje a stále je to prirodzene dobré.Ja osobne som sa skvelo bavil a partička zabávačov vás teda rozhodne skúsi rozosmiať. 85% - 4* ()

Hunt

Postaveno na zcela debilním námětu - plastický chirurg předstírá své nové lásce (23 leté studentce), že je ženatý, že má děti a rozvádí se...a to vše proto, aby s ní mí mohl chodit a požádat ji o ruku. To přesto, že se s ním po prvním randeti rozejde, když najde snubní prsten v jeho kapse a nesnáší ženaté muže - "nikdy nebude hrát roli té druhé"- ve skutečnosti je však on svobodný a bez závazků. I přesto ji nesmyslně lže, vymýšlí si všechny možné (či spíše nemožné) lži o svém životě a blíží se narychlo domluvená svatba. Nechápu, co má společného s filmem zavádějící název Zkus mě rozesmát, chápal bych např. "Hloupé lži", "Lhaním ke štěstí" apod. Jediné pozitivum - sympatická Jennifer Aniston a překvapivé obsazení Nicole Kidman v roli protivné spolužačky. ()

lamps

Sandler je nehoráznej pán. Když se zrovna nudí, sbalí si dvě košile, pár kamarádů, dvě protivný děcka a jednu z nejžhavějších čtyřicátnic na světe a odjede na pár týdnů na Havaj, kde to všechno poslušně natáčí jeden z nejméně nadaných komediálních režisérů. A co víc, neskutečně mu to vydělá. Abych nezněl sarkasticky, tak ano, je to film o něčem, co velice připomíná lejno, ale ano, bavil jsem se u toho a s herci mi bylo v tom úžasném prostředí tak dobře, jak jsem to dlouho nezažil u žádného jiného podobně laděného snímku (naposledy myslím, kdo by to byl řekl, u 50 krát a stále poprvé). Bohužel to ale pořád má kupu vyloženě otravných míst a příběh skoro neexistuje, takže nezbývá než se na to jednou v dobré náladěpodívat a dále se tomu obloukem vyhýbat. Celkově ale docela fajn... ()

Pepinec

Připadal jsem si jako malej rozmazlenej spratek, kterej má v jedný ruce lízátko se žvejkačkou a aby mu to náhodou nebylo málo, vrazej mu do druhý pazoury čokoládu z nejdražšího regálu. Aneb Jennifer a Brooklyn jako připomínka toho, že jestli i tyhle dvě baby podle bájných pověstí stvořil Bůh, měl by mu někdo postavit sochu. Třeba když slečna Chodímsicestenistamaalebalonymámspíšnafotbal vylejzala z moře ve žluťoučkejch bikinkách, sjel mi samým úžasem zadek z křesla. To by samo o sobě nic nebylo, kdyby ovšem to moje křeslo nebylo na kolečkách, pročež můžu hrdě prohlásit, že mě Brooklyn Decker složila k zemi. Naštěstí jsem se poučil a zbytek filmu dokoukal z postele, takže promenáda v podání Jennifer měla za následek už jen to, že jsem začal stlát místo vedle sebe. Na objektivitu vám kašlu, já viděl krásu, slyšel humor a cítil pohodu, čili nemám zapotřebí dávat najevo pohoršení nad tím, že mě pobavila americká romantická komedie, se Sandlerem k tomu. ()

Pilda17

Just Go with It a další Sandlerova skvělá komedie s překrásnou Jennifer Aniston. Příběh samozřejmě typický, ale svým způsobem pěkný a hlavně stravitelný. Ve filmu se objevili dva moji oblíbení herci a navíc spolu. Nemám co bych vytkl, protože jsem se zasmál, podíval na krásné holky, skoro pobrečel a podíval se na krásu Havaje, který mě svým způsobem hodně upoutal. Pro mě za mě, ať si píše každý co chce, ale pro mě zase skvělá komedie s troškou romantického nádechu na závěr, ale pořád kvalitní dílo s Adamem Sandlerem... 8/10 = 89% ()