poster

Pohotovost Miami (TV seriál)

 • USA

  Miami Medical

 • Slovensko

  Klinika Miami

Drama / Thriller / Akční / Mysteriózní

USA, 2010, 13x45 min

 • vilicek77
  ***

  Příliš hladce klouzající, všechno do sebe zapadající...doktor si uprostřed operace naordinuje ct a někdo neviditelný ho nějak provede, vše bez problémů, resp. jen problémy, které se dají vytušit dle scénáře, aby to bylo napínavé...team zdravotníků i v největším chaosu neztrácí hlavu, ví si vždy rady během vteřin, nepochybuje a všechno stíhá, každý je hned k sehnání přesně ve chvíli, kdy ho akutně potřebují....takhle to prostě nefunguje a nejen u nás v čechách....dál mi vadí ty kýčovité scény v závěrech, kdy vše je zalito západem slunce...nicméně....já to sleduji...dámy jsou mi sympatické a Jeremy Northam u mne vždy a za každých okolností musí dostat plný počet, i když hodnocení tohoto seriálu to nezachrání, ale jsem ráda, že byl obsazen, že ho můžu sledovat častěji, než občas....(24.11.2012)

 • anderson
  ***

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 13.11.2012, réžia českého znenia (Nova 2010) = MIROSLAV WALTER+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DOMA = 3.7.2013, réžia slovenského znenia (Markíza 2013) = ŠTEFAN MANDŽÁR (14.11.2012)(14.11.2012)

 • alambert
  *

  Jak to dopadne, když Kriminálka Miami oprcá Doktora House? No přece vznikne tohle... xD(16.11.2012)

 • Seven47
  ***

  Je jedno, jak moc miluji Lanu Parrillu a doktorský seriály. Tohle je totiž nekonečná nuda. Nejhorší urážka intelektu diváka je zopakování v podstatě celé před titulkové scény okamžitě po titulkách, pokud jste to jako zapomněli (no, v původním americkém vysílání tam asi bylo dvacet minut reklam a je pravda, že ten seriál je tak průměrný, že bych asi zapomněla, že na něj koukám). Jinak postavy klišé vedle klišé, stejně jako ty zápletky.(2.12.2017)

 • mysiak
  ****

  Hodnotenie pilotu: Jerry Bruckheimer....záruka kvality..a opäť raz nesklamal...lekári + Miami...to proste nemôže sklamať...vyzerá to síce ako CSI Miami - farbičky, filtre, divoké prípady...ale proste zase raz to zvládol...vďaka dobrým hercom a dobrému skĺbeniu nápadov...dúfam, že tento seriál nesklame(3.4.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace