Krokodýl vs. aligátor

(TV film)
  • USA Dinocroc vs. Supergator (více)

Z výzkumného komplexu se ozývá křik a nářky. To však není zloba nad velikostí sumy na výplatní pásce, ale výraz zděšení, protože se podařilo dvěma geneticky upraveným tvorům dostat na svobodu a nyní si z velkou radostí pochutnávají na svých stvořitelích. Tajně zde totiž bylo použito získané DNA dvou vyhynulých dinosaurů a po spojení s aligátoří potažmo krokodýlí DNA vznikl jak Dinocroc, tak i Supergator. Obě nestvůry poté uprchnou do volné přírody, kde jsou jim na milost a nemilost vydáni bezbranní lidé, kteří o jejich existenci neměli dosud ani potuchy. Zatímco se movitý majitel výzkumného střediska Jason Drake a jeho nohsledi snaží zamést všechny stopy o jejich existenci, obě nenažraná a velice agresivní monstra horentně navyšují počet zabitých lidí. Jediní, kdo se je pokusí zastavit, jsou lovec krokodýlů Bob Logan, zástupkyně šerifa Cassidy a Charlie Swanson. Nebudou to však mít vůbec lehké, protože střelné zbraně nestvůrám moc neublíží a tak jedinou nadějí je postavit obě monstra proti sobě. (SOLOM.)

DavidWebb

POZOR toto nie je film! Podávam trestné oznámenie na TV Dajto za rozbitý hrnček, ktorý mi vypadol z ruky keď som nato 5 minút pozeral, zhoršenie zraku o pol dioptrie a za chvíľkové zníženie IQ na 10 (dosť nato, aby som to stihol prepnúť...) ()

EmilHS

Splnilo očekávání. :D Film byl scénářem hodně podobný filmu Varan vs Kobra a byl i stejně "dobrý". :D Je dobré, když se tvůrci nebojí u těchto béček ukázat ty monstra. V tomhle filmu tomu tak bylo. Samozřejmě tu byla i klasická hudba a rozhovory, které svojí nepřirozeností a nelogičností trhaly uši. Nechci spoilerovat, ale některé scény jsou tak na hlavu, že se na film rozhodně stojí podívat. TOP hlášky: "Nevím, jestli bych zvládnul zastřelit civilistu."- "Neber je jako civilisty, ber je jako dolary. Prachy ulehčí svědomí." / "Páchnete jako bažina."- Jo, došel mi Old Spice." Ještě bych dodal, že je až úsměvné kolik toho měly filmy Krokodýl vs Aligátor a Varan vs Kobra společného: dvě obrovská zvířata, která běhají po ostrově, prakticky stejná dobrodružně-výpravná hudba, nekonečně velké zásobníky, obrovská zvířata schovávající se v malých tůňkách a následně napadající lidi zezadu a na závěr MEGAEPICKÉ finále kdy se postaví zvířata proti sobě!! ()

UM3L3C

Mám rád Wynorskiho filmy a Dinocroc vs. Supergator rozhodně nezklamal. Strašnej příběh, strašní herci, strašný hlášky, strašná hudba, všudypřítomnej zmatek a banda obrovskejch ještěrů na ostrově. V podstatě jen zprzněnej remake jeho staršího bijáku Varan vs. Cobra... Wynorski FTW! ()

greymon odpad!

O efektech nemluvím a akční scény nic moc. Pro mě fiasko. Celý film mě nějak neohromil a div jsem při tomto filmu neusl. ()

haffen odpad!

Toto sa bude predávať ako suché rožky na brézle (strúhanku). Fakt paskvil. Hudba, dej, herci, dej, no a tie neefekty. Proste SyFy. Rád by som použil a pozmenil : Musíte to vidieť prv než... pôjdete na hajzeľ. 5% ()

johnsnow

No toto je pre zmenu riadne zábavná hovadina s peknými babami, aj keď síce kozy neukážu. krvi je tam tiež dosť a Carradine je i na malom priestoru pánom. ()

djbarrel

Zmutovaný krokodýl vs zmutovaný aligátor, no panečku, sračka jako hrom ! Jenže pohříchu tahle sračka byla taky tuze vtipná a proto hodnotím tak jak hodnotím. Málem jsem se pochcal když jeden z těch přerostlíků zaútočil na autobus tím, že ho zalehl. To prostě nemělo chybu. Nebo ta scénka kdy honí džíp a utíká u toho jako pes. Neuvěřitelně špatný film s neuvěřitelně špatnými efekty a herci (pominuli Davida Carradina), který ovšem disponuje několika naprosto fantastckými scénami a proto opravdu stojí za shlédnutí. To se fakt nevidí každý den. 20 % ()

Bercuss odpad!

Vykrádačka Jurskýho parku a snad i Cesty do pravěku.Např. scénka s džípem viz JP a závěrečný souboj zase CDP. Stupidita tohoto filmu nezná mezí, klučina stojí na mělké pláži, najednou chlamst, ze spoda se objeví čelist a je po všem, by mě zajímalo, jak se pod něj dostala :) Tentokrát fakt příjemný odpad! ()

Víteček odpad!

Ano, je to odpad, ale odpad tím správným zábavným způsobem ve stylu, "panebože, jak někdo mohl takovou zrůdnost natočit". Není to nuda, protože je to příliš úchylné na to, aby to nudilo. A dávejte si všichni pozor na práškový cukr, mohl by vás zabít. ()

fritol34

Já mám smysl pro trapný humor, ale co je moc to je moc. Na doporučení přátel v hospodě kteří mi říkali že dlouho neviděli nic tak příšerného jsem zhlédl tento skvost a já se nesmál, jen jsem si držel hlavu a nevěřícně jí kroutil. Budiž dám jednu hvězdu za ženské, ale to je všechno, jinak bych si zničil reputaci. ()

BarGoldstein odpad!

Naštěstí mi bylo předem jasné o jaké výkaly se jedná! ;) Když by člověk bral film vážně, nezbyde než vyhodit TV z okna (jak tu někdo psal), ale já jsem se parádně nasmál. Triky by zvládla na PC asi i moje 10-letá dcera lépe, především z náhlých sežrání některých nebožáků jsem se prohýbal smíchy! ()

Nathaniel8 odpad!

Tohle bylo i na mě moc. I když scéna s fotografem měla něco do sebe. A pak ta blbá blondýna, co ji Croco překousnul na půl, tak to jsem mu i fandil. Nejlepší byla scéna 4 "mudrců"... Charlie a spol. Mimozemšťani? A tam překousnutá kráva. A agent v košili, a la Nick Slaughter a jeho košile s papouškama... Scéna: "Páchnete jako bažina. Ano, došel mi Old Spice." ()

anuki odpad!

nemůžu souhlasit s Hunterem, to si snad on i tvůrci tohohle filmu dělaj z diváků prdel :-). Peklo na zemi ()