Krokodýl vs. aligátor

(TV film)
  • USA Dinocroc vs. Supergator (více)

Z výzkumného komplexu se ozývá křik a nářky. To však není zloba nad velikostí sumy na výplatní pásce, ale výraz zděšení, protože se podařilo dvěma geneticky upraveným tvorům dostat na svobodu a nyní si z velkou radostí pochutnávají na svých stvořitelích. Tajně zde totiž bylo použito získané DNA dvou vyhynulých dinosaurů a po spojení s aligátoří potažmo krokodýlí DNA vznikl jak Dinocroc, tak i Supergator. Obě nestvůry poté uprchnou do volné přírody, kde jsou jim na milost a nemilost vydáni bezbranní lidé, kteří o jejich existenci neměli dosud ani potuchy. Zatímco se movitý majitel výzkumného střediska Jason Drake a jeho nohsledi snaží zamést všechny stopy o jejich existenci, obě nenažraná a velice agresivní monstra horentně navyšují počet zabitých lidí. Jediní, kdo se je pokusí zastavit, jsou lovec krokodýlů Bob Logan, zástupkyně šerifa Cassidy a Charlie Swanson. Nebudou to však mít vůbec lehké, protože střelné zbraně nestvůrám moc neublíží a tak jedinou nadějí je postavit obě monstra proti sobě. (SOLOM.)

DJ Rocco iNc

Slovenská premiéra 25.5.2015 na TV Dajto. V slovenskom znení Peter Krajčovič, Daniela Mackovičová, Ivan Šandor, František Kovár a ďalší. ()

Lachtaan

Zápletka: Jednu dobu přiletěl trend ta nejvíc ujetá monstra stavět ve filmech proti sobě. Monstra: Vyjmo pár rádoby nečekaných útoků na totálně tupé oběti si na přerostlé krokodýly už raději moc nepamatuju. Herci: Hororová pohádka o dvou neporazitelných krokouších opět staví na atraktivnosti zejména skrze polonahé blondýny. ()

Muse odpad!

Oddychovka na pohodový večer po práci. :D Některé scény hamání kokodýla připotuplých postav, které si ani nic jiného než sežrání po kusech nezasloužily, mě aspoň rozesmály když už nic. ()

sallyann odpad!

Jak já tyhle pokusy se zvířaty miluju. Teď to myslím upřímně. Koukám na to, abych se pobavila nad tím, za co se vyhazujou peníze. :D Tohle byla teda velesračka. Carradine jako badass jen tak chcípne na infarkt :D :D :D A ten lovec macho - To bylo už moc. Jo a ta blondýna byla šeredná jak noc. ()

rubik1 odpad!

Tu neni o čom. Sračka nad sračku. A tí čo dali tomuto "filmu" viac ako jednu hviezdičku, sú buď úplne nafetovaní, alebo je to hodnotenie len ironické. Fuj hnus!! ()

velkyvezir

Co měl David Carradine za problémy, že hrál v takovéto sračce. Když jsem se včera na to díval na Barrandově, tak jsem myslel, že padnu. To byl béčkový film jak prase, herci naprosto toporní, proč se obětoval otec policajt, jsem doteď nepochopil, no něco šílenýho... šílený! šílený! Já jsem hodně tolerantní, ale tohle prostě ne! Jedna hvězda za námahu, odpad nikdy nedávám.... ()

xaver odpad!

Film céčkového režiséra pro déčkové a následující diváky. Stupidní, primitivní, rozum a cit urážející. Jinak se ten snímek ohodnotit nedá. O logice nemluvím. Několikatunové monstrum vydrží dlouhé minuty běžet rychlostí hodně přes 100 km v hodině a nemůže mu ujet ani „nadupanej tereňák“. Tak to je něco. Režisér asi nemá moc dobré mínění o inteligenci diváků, ale nakonec hodně to vypovídá o jeho inteligenci. Dlouho jsem se vyhýbal hodnocení odpad, ale pokud se dívám na takový film, nemohu hodnotit jinak. A asi toho bude pořád víc, protože naše televize nás krmí těmito kanálními snímky. V minulosti jsem se takovým filmům vyhýbal, ale v současné době, čistě ze studijních důvodů a kvůli možnosti hodnotit, se na to se sebezapřením podívám. A nestačím se divit. To, že se najde člověk, který takovou stupiditu natočí, to se ještě s ohledem na inteligenci některých tvůrců dá pochopit, ale kdo to financuje? Hodnocení odpad je pro takový snímek ještě lichotivé. ()

borec999

Typický Wynorski. Level stupidity prekračuje aj obvyklú úroveň prítomnú pri podobných filmoch, herci spolu s efektami na otrasnej úrovni a to všetko s jediným cieľom. Pobaviť diváka. A to sa Wynorskemu za mňa čiastočne podarilo, i keď  v podobnej kategórii ujetých filmov, ktoré sú cielene hlúpe a objektívne veľmi veľmi zlé viem i z pamäti vymenovať niekoľko výraznejších a vtipnejších filmov ako je tento. 1* za Megakrokodíla a superaligátora, ich neskutočne zlé trikové spracovanie a vzájomné súboje, ktoré naozaj stoja za to vidieť a druhá * za démonického Carradina, ktorý si svoju rolu skutočne vychutnával a kradol si každú scénu pre seba aj napriek tomu v akej sračke hrá. Pobavených 30% ()

Teabag

Miluju tahle béčka, kde špatně animované příšery žerou polonahé modelky i smrtící komanda, kde herci mluví, jako by právě úspěšně dočetli slabikář, a kde šestiranný revolver nezná nedostatek munice. Ta jedna hvězda je za tu parádní zábavu. Ty čtyři neudělené jsou pak za všechno ostatní :-) ()

aLPaC

O trošku lepší, než poslední Wynorskiho filmy. Lepší hlavně v zábavnosti, protože je tu celkem dost dialogů a scén, u kterých se parádně zasmějete. Děj i triky jsou samozřejmě ubohé, herci též, ale kdo si přečte název filmu asi Shakespeara nečeká. Navíc se mi zde hodně líbila ta sheriffova dcera, ta byla labužní. Bohužel tu opět nejsou vidět kozy, jak je už poslední léta Wynorskiho zvykem. ()

driverx

Odpadní záležitost jako vyšitá. Fandil jsem Dinocrocovi. Konec v podobě odpálení cukru a prachu byl grandiózní. Maximální spokojenost. ()

MickeyStuma odpad!

Mockbuster, který si na nic nehraje a s plnou vervou nám předhazuje další ohromná zvířata, kterých se poslední dobou urodilo jako hub po dešti. Tvůrci se nijak nezdržovali s nějakým vysvětlováním a hned po skončení úvodních titulků nám naservírují ohromného krokodýla prohánějícího se venku v prostorách nějaké výzkumné laboratoře a baštícího pobíhající lidi v bílých pláštích. Pak se objeví jakýsi dinosaurus dělajícího to samé. A jsme někde v džungli, kde zase nějaká jednotka střílí do všeho, co se pohne. Inu, jako komiks by to snad obstálo, ale jako film se výsledek jeví tak stupidně, že se divák dodívá do konce snad už jen ze zvědavosti, jaké blbosti byli tvůrci ještě schopní vymyslet. Animace těch nenažraných potvor je, jak jinak, velice úsměvná. Příběh je plný nelogičností a nesmyslů. No nic. Další zoufalý snímek, který se hodí akorát tak na vyplnění prázdného prostoru v nočním televizním vysílání. P.S. A kde se tu vzal David Carradine? Ten musel být hodně zoufalý, že vzal tuto roli. ()

Hapretor

Blbé, tak blbé, ... až je to k smíchu a tedy pobaví. Postavy tak stupidní, že se fakt pobavíte. Totální brainwash na totální relax mozku. Film totiž můžete mít i jako zvukovou kulisu - a když se podíváte jednou za 15 minut, o nic nepřijdete. Když se strefíte do momentu, kdy jedna z potvor zaútočí, můžete se i zasmát. (Ideální film např. při žehlení, luxování, atd.). ()

AxelWers

Celkom v pohode béčkový "horor", efekty nie úplne najhoršie, čo sa týka takýchto filmov a pohľad na cválajúceho aligátora ma dosť pobavil :D ()

kluzo

Neskutečná trapárna po všech stránkách.... Proč tedy 1x*? Protože je to tak trapné, že to baví... Nejzábavnější jsou herecké výkony na úrovni Ochozského ochotnického divadla. Tímto se omlouvám všem ochozáckým ochotníkům :-D ()

Blacki odpad!

Tvůrci si nejspíše myslí, že všichni diváci jsou pitomci. Jinak nedokážu pochopit, jak něco takového může vůbec vzniknout. ()