Reklama

Reklama

REC 4: Apokalypsa

  • Španělsko [REC] 4: Apocalipsis (více)
Trailer 1

Další z řady úspěšné hororové série REC. Mladá reportérka je zachráněna z budovy a odvezena do ropného tankeru, který je třeba prozkoumat. Nikdo však neví, že sebou nese tajemný, démonický virus... (TV Horor Film)

Diskuze

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

protože ji bude clint eastwood trénovat do profesionálních zápasů mezi zombiema a démonama :)

 (hodnocení, recenze)

proč Manuela Velasco na tom plakátu vypadá jak Hilary Swank v Million Dollar Baby???? čuju tu levárnu!

na příspěvěk reagoval GigaPudding

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

filzip

ak bola táto spáva adresovaná mne, tak si ma zle pochopil a ked si prečítaš posledných povedzme 10-20 príspevkov čo si napísal a máš aspoň trochu súdnosti, vykašleš sa na to.

a s nikým si názory nevymeňuješ, iba dookola píšeš to isté

predtým som sa vám do toho nechcel miešať, lebo nakoniec nedáš pokoj ani mne ale vyzerá to že pred tebou niet úniku

Uživatel filzip smazal svůj příspěvek.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

Ano, vyřešil jsi to ty, když jsi popsal jak to dopadlo s tou záhadnou stránkou. O tom nepochybuju, gratuluju ti a děkuji ti, že jsi tento problém vyřešil. Každopádně jsem ti důvěřovala, že budeš asi první člověk, co výkřik o tom jak "ukončuje rozhovor" myslí vážně, ale bohužel jsi zjevně z těch, kteří tímto způsobem oznamují nekonečnou sérii dalších a dalších příspěvků často zakončených stejnou větou o tom jak "ukončují" :). Přinejmenším to ale vypovídá v téhle věci o důvěryhodnosti a přeneseně i o tvé důvěryhodnosti v jiných věcech :). 

Velmi se těším na tvůj další příspěvek :)

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

HLAVNĚ, NIC SE SAMO NEVYŘEŠILO, A TY SI TAKÉ NIC VYŘEŠIT NEMOHLA.

Je to jen tvé mínění, i když špatné.

 

Teď jsem ti odepsal ze slušnosti, jak ty mně:)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

Jestli mám nebo nemám pravdu nebylo důležité a nebylo to ani předmětem hovoru, vyřešilo se to totiž něčím úplně jiným :).

Uživatel Hamaradža smazal svůj příspěvek.

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

já si uvědomovat nic nemusím. A rozhodně se tě nedožaduju :D, jen uvádím, to co je pravda.Celou věc si uzavřela ty s tím, že máš ty pravdu., ale ja sem nic neukončil. Měla by sis přečíst začátek rozhovoru a uvědomit si, co si tu začala řešita nabulikovávat nesmysly ostatním.

Já  tuto stránku na csfd-Rec už navštěvuji nějakej ten rok, a nemám zapotřebí tu vkládat vymyšlené příspěvky.

To že , nemám podklad k prvnímu příspěvku, neznamená že jsem si to vymyslel.

Takové mínění maš jen ty.

 

Myslím si, že máš asi v praxi již nějaké zkušenosti s lhaním, ale neodsuzuj předem druhé:)

 

TÍMTO JÁ UKONČUJI ROZHOVOR 23:25

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

Já jsem měla doargumentováno v 7.5.2013 21:58

uvědom si, že ti odepisuju jen ze slušnosti, protože máš tendence se mě dál a dál dožadovat, i když je celá ta záležitost dávno uzavřená a vyřešená, a ne proto, že bych snad chtěla rozebírat něco ukončeného :).

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

GigaPudding , filzip

Nemyslíte že to už stačilo ? Všimli jste si že už to řešíte jenom vy dva ? Jenom doufam že film bude zábavnější než zdejší diskuze. Ta je řádně o ho... ničem

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Na začátku, tu nepadla řeč o textu který řešíš doteď .To zajímalo jen tebe.Ty sis zvrhle dovolila napsat, že jsem si to vymyslel,a přitom jsinevěděla ani na který příspěvek Philda17 reaguje. Nepřipadá mi normální tohle psát a stát si naivně za svém, jen kvůli tomu, že nemám podklad ...zdroj ..z jednoho příspěvku. 

 

Připadá mi to nelogické.

Samozdřejmě, když  ty to tam pak vypisuješ, že nemam k tomu podklad či nepamatuju si stránku, a že si tedy vymýšlím, tak je jasné, že se toho chytí i ostatní a nebudou mi věřit. Jen  nechápu, proč si myslíš, že lžu a ještě k tomu o info o filmu :D:D

Víš, možná se někteří diví, co tu ještě píšu, ale reaguji na tebe jen proto, že zkoumu co z tebe ještě vyleze, protože s takovým člověkem jako si ty, jsem se ještě na netu nesetkal:)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

Kdybych ti nedůvěřovala, tak by mě to od začátku nezajímalo. Ale protože jsi to byl ty, kdo zmínil, že vychází ze záhadné stránky, tak pochopitelně bylo jen přirozené, že se tu lidé zeptali na odkaz, právě proto, že důvěřovali tomu, že ho dokážeš poslat. Jak to dopadlo víme, stránka se nenašla, a tím pádem se celý problém vyřešil. 

Co se ti teda teď dál nezdá?

na příspěvěk reagoval filzip

Reklama

Reklama